BankaKiralık Kasa

Ziraat Bankası Kiralık Kasa Başvurusu ve Ücretleri

Ziraat Bankası, dileyen müşterilerine değerli eşyalarını, paralarını, altınlarını, mücevherlerini ve gizli dosyalarını saklamaları için kiralık kasa hizmeti sunmaktadır. Hemen hemen tüm ZiraatBank şubelerinde kiralık kasa bulunmakta ve başvuru ile yıllık ücretlerle kullanılabilmektedir. Ziraatbank, kiralık kasa başvurularında bireysel müşteri olmanızı istemekte ve kasa boylarına göre farklı ücretler ile hizmet sunmaktadır.

Ziraat Bankası Kiralık Kasa Başvurusu

Kiralık kasa başvurusu için en yakın banka şubesine gitmelisiniz. Yanınızda TC kimliğiniz yazılı kimlik kart, pasaport tarzı bir evrak olmak zorundadır.  Çoğu şubede kiralık kasa hizmeti bulunmakla birlikte bazı şubelerde bu imkan bulunmuyor. Ziraatbankası kiralık kasa veren şubeler için: ziraat-kiralikbasvuru-kasa. Kasa başvurusu için mutlaka şubelere gitmelisiniz telefon ya da internet başvurusu kabul edilmemektedir.

Kiralık Kasa Ücret ve Fiyatları

2021 yılı için Ziraat Bankası kiralık kasa başvuru ücret ve fiyatları şu şekildedir:

Büyük Boy Kasa Ücreti (TL) 650 TL
Depozito Ücreti (TL) 410TL
Küçük Boy Kasa Ücreti (TL) 410TL
Orta Boy Kasa Ücreti (TL) 530TL
Özel Boy Kasa Ücreti (TL) 650TL

Bu ücretler yıllık olup tüm vergiler dahildir. Bu tutarla aldığınız kasaya dilediğiniz şeyi güvenle ve gizlilikle yerleştirebilir ve saklayabilirsiniz. Depozito ücreti kasanız açılırken alınır ve kasayı kapatacağınız zaman size geri iade edilir. Kasa kira ücretini kart, banka, internet gibi farklı araçlarla ödeyebilirsiniz.

Kiralık Kasa Saatleri

Kasa kiraladınız ve açmak istiyorsunuz. Açabileceğiniz saatler şubelerin çalışma saatleri ile aynıdır. Özel bir saatte kasa açma ya da hizmet verme gibi bir durum yoktur. Tatil ve mesai saatlerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kiralık Banka Kasası Konusunda Genel Bilgiler

Ziraatbankası, kiralık banka kasası hizmetinde bazı hususlara dikkat etmenizi istemektedir. Kasanın kendisine ve diğer müşteri kasalarına zarar verecek ürünleri saklayamazsınız. Kiralık banka kasası genelde maddi veya özel şahsi eşyaların saklanması için güvenli bir tercihtir.  Kiralık kasanız haciz ettirilebilir ama içindekilere dokunulamaz. Yani açılamaz. Konu hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x