BankaATM Kiralama

Alternatif Bank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

Alternatif Bank ATM yeri önerme ve Alternatif Bank için bankamatik yeri kiralama başvuru formu hakkında detaylı bilgileri bu içerikte paylaşacağız

Alternatif Bank 1992 yılında Türk bankacılık sektörüne katılmış ve Katar merkezli The Commercial Bank tarafından 2013 yılında %75’i alınmış, sonrasında ise 2016 yılında gerçekleşen hisse devri sonrasında The Commercial Bank, Alternatif Bank’ın tek hissedarı olmuştur.

Türk bankacılık sektöründe 30 yıla yakın tecrübesi bulunan bankanın şu an Türkiye genelinde 49 danışman şubesi, 900’e yakın çalışanı bulunmaktadır. Toplam aktifleri 35 milyar TL, mevduat hacmi 18,6 milyar TL olarak bankanın bu seneki net karı ise 107 milyon TL’nin üzerindedir.

Alternatif Bank’ın şu anki tek hissedarı olan The Commercial Bank ise 40 milyar $ civarında aktif büyüklüğü olan ve özellikle Orta Doğu bölgesinde yüksek marka bilinirliği olan bir finansal kuruluştur.

Yaratıcı ve yenilikçi temel unsurlar ile yüksek müşteri memnuniyetini kendine strateji olarak edinmiş Alternatif Bank, büyüme sürecinde üreten, ekonomiye katkı sağlayan ve her sektörden kuruma danışmanlık bankacılık hizmeti vermektedir.

Alternatif Bank ATM Yeri Önerme Başvurusu

Alternatif Bank ATM yeri önerme için direkt ulaşabileceğiniz bir iletişim bilgisi bulunmuyor. Ancak bankanın yeni açacağı bankamatikler için ihtiyaç olması halinde dikkate alınacak başvuruları internet sitesi üzerinde yer alan iletişim formundan bildirebilirsiniz.

Alternatif Bank ATM Yeri Önerme

Alternatif Bank ATM yeri önerme için alttaki bilgileri bankaya iletmeniz halinde size olumlu ya da olumsuz şekilde geri dönüş sağlanacaktır muhtemelen.

 • Açık adres
 • Mülkünüzün alanı
 • Cadde üzerinde mi yer alıyor?
 • İskan ve tapu durumu
 • Yerinize ait görseller
 • Çevresel etkenler
 • Neden banka ATM’sine ithiyaç var

Aşağıdak linkini verdiğimiz Alternatif Bank iletişim formu üzerinden mesaj konusu kısmında “Önerim Var” başlıklı bir formu kişisel bilgilerinle birlikte bankaya iletebilirsiniz.

Alternatif Bank İletişim

Alternatif Bank ATM Kiralama Avantajları Neler?

Kurumsal kiracılar her zaman mülk sahipleri için çok daha tercih edilen kiracı türüdür. Kurumsal kiracılar arasından ise bankaların kiracınızı olması ise çok daha avantajlı bir durumdur. Başlıca nedenleri ise alttaki gibi;

 • Uzun süreli kiracınız olur
 • Kiranız gününde hatta saati dakikasında yatar
 • Yıllık belirlenen oranda zam artışınız yapılır
 • Kurumsal bir şirket kiracınız olur
 • Eğer kiracınız olan banka kontrat yenilemezse, yine bir başka banka yerinizi tercih edecektir.

Bankaların ve özellikle ATM için uygun olan yerinize talip olacak bankalara ulaşmak ve ATM yeri önerme için başvuru yapmak istiyorsanız, diğer bankalara da ATM Kiralama kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

İlgili Makaleler

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şeref Erbay
Şeref Erbay
Eylül 2, 2021 6:48 pm

Mağza önü ve caddedir

Adres
Karapürçek mah 397 cadde no 88
Açıklama
Ana cadde dört yol ağzı , yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu lokasyonu yüksek bir yerdir, atm koymamızı ön görüyor ve talep ediyorum.
Başa dön tuşu
1
0
Gönderx
()
x