Bayilik

English Home Bayilik Şartları Ve Bedeli

English Home bayilik almak isteyenler ve ev tekstil alanında iş kurmak isteyenler bu firma ile bir fırsat yakalayabilirler. Türkiye’de 200’den fazla ve yurtdışında yüzlerce mağazası olan marka, adından söz ettirmeye devam etmektedir. English Home ev tekstil bayiliği almak isteyenler için tüm bayilik detaylarını bu yazımızda bulabilirler. Sizde English Home markasının bayiliği hakkında merak ettiklerinizi buradan okuyabilirsiniz.

English Home Markasının Tarihçesi

English Home markası, İngiliz stil ve tasarımını ev modasına uyarlayarak geçmişten günümüze etkili olmuştur. Bu marka 1991 yılında İlhan Tanacı tarafından kurulmuştur. Daha sonra 2008 yılında Turgut Aydın’ın oğullarına devrettiği şirket tarafından satın alınmıştır. Ev tekstil ürünlerinde modern tasarımları ile English Home, faaliyetlerini başarılı şekilde günümüze kadar sürdürmüştür.

Turgut Aydın Trabzonlu yoksul bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Ailenin geçim sıkıntısı nedeniyle okula gidemeyen Turgut Aydın, 15 yaşında İstanbul’a gelmiştir. Burada tornacıda işe başlamıştır. Tornacıda kapı kolu gibi imalatlar yapmayı öğrenmiştir. Daha sonra tekstil sektörüne geçiş yaparak, Dömeksev tekstil fabrikasında çalışmıştır.

Belli bir süre sonra kendi üretim tesisini kurmaya karar vermiştir. Yıllar sonra Aydın Örme adlı tesisini faaliyete geçirmiştir. Türkiye’de büyük perde ve dantel üreticileri arasında ilk 500 firma arasına girmeyi başarmıştır. Bu başarı, Turgut Aydın’ın yurtdışında en büyük iç giyim mağazalarına dantel tedarikçiliği yapmaya başlamasına vesile olur.

Günümüzdeki şık ve modern tasarımlara sahip olan English Home markasının başarısı, Turgut Aydın’ın prensipli ve vizyon sahibi olmasına bağlıdır. Bu marka, yurt içinde ve yurt dışında müşterilerinin beğenisini kazanmış öncü firmalardan biridir.

English Home Markasının Bayilik Şartları Nelerdir?

English Home çatısı altında bayilik almak isteyenlerin mağazalarını yurt dışında açmaları gerekiyor. Şu an da bu markanın Türkiye’de bayilik vermediği bilinmektedir. Bu sebeple bayilik almak isteyenler Türkiye’de hizmet veremezler. Bununla birlikte yerine getirilmesi gereken diğer English Home bayilik şartları şunlardır:

  • Bayilik almak isteyenler, mağazayı açacakları bölgenin pazarını çok iyi derecede bilmeli ve tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Markaya mükemmel bir müşteri hizmeti sunacaklarına dair taahhüt sunmalıdırlar.
  • Girişimcilerin ev tekstil alanlarında kendilerini kanıtlayabilecekleri satış tecrübesine sahip olmaları gerekir.
  • İstenen sermaye ve bayilik bedeli, English Home bayilik mağazanın açılacağı bölgenin şartlarına göre değişiklik gösterecektir. Bu konuda marka yetkilileri ile görüşmek gerekecektir.

English Home Markasının Bayilik Ücreti

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi marka, Türkiye sınırları içinde bayilik vermemektedir. Bu sebeple Türkiye sınırları içerisinde herhangi bir bayilik bedelinden bahsetmek şuan mümkün değildir. Yurt dışındaki imtiyaz (Franchise) bedelleri ise lokasyonlara göre değişiklik göstermektedir. Girişimcilerin English Home ile görüşme sağlamları ve mağazanın açılacağı bölgede incelemelerin yapılması gerekmektedir. Kısacası Türkiye dışında English Home bayilik için gereken sermayeden tam olarak bahsetmek mümkün değildir. Bunun için English Home firması ile görüşmek doğru olan yol olacaktır.

Bu markaya yatırım yapıp bayilik almak isteyeneler English Home şirketinin web sitesine girerek başvuru formu doldurmalıdır. Resmi sitede yer alan başvuru formunun İngilizce olduğu görülecektir. İngilizce olan başvuru formunda istenen bilgiler; ad ve soyadı, şirket ismi, cep telefonu numarası, e-mail adresi, ikametgâh adresi, posta kodudur. Ayrıca kişiden hangi ülkede bayilik açacağı sorulmaktadır. Forma buradan ulaşabilirsiniz.

Mağazaların Çalışma Saatleri

Yurt içinde English Home şirketinin 56 ilimizde toplam 230 adet bayisi bulunmaktadır. Türkiye dışında Polonya, Bulgaristan, Ukrayna, Yunanistan, Romanya gibi ülkelerde yaklaşık 50 adet English Home bayilik hizmet vermektedir. Yakın zamanda da bu marka Polonya’nın Poznan şehrinde 10.mağazasını açmıştır.

English Home mağazalarının çalışma saatleri cadde üzerinde veya AVM’lere göre değişiklik göstermektedir. Cadde üzerinde yer alan mağazalar, saat dokuzda işe başlar ve akşam dokuzda çalışmalarına son verirler. AVM’lerde bulunan mağazalar ise sabah saat on ile akşam saat on arasında hizmet verirler.

English Home mağazaları, hafta sonları aynı mesai saatleri arasında hizmet verirler. Bu marka çalışanları gün içinde ara vermeden müşterilerle ilgilenmektedir. Bu sebeple bu mağazalarda mesai saatleri içerisinde mutlaka müşterilerle ilgilenen çalışan bulmak mümkündür.

English Home İletişim Bilgileri

English Home mağazalarının müşteri hizmetleri hafta içi sabah saat dokuz ile akşam saat altıya kadar hizmet vermektedir. English Home bayilik müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 724 03 46’dır. Belirttiğimiz saatler içerisinde bu numara aranarak müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkündür. Kişiler öneri ve şikâyetlerini bildirebilirler. Ayrıca hafta sonu English Home müşteri hizmetlerinin hizmet vermediği bilinmelidir.

İsteyen kişiler merak ettiklerini, öneri ve sorularını mail yoluyla iletebilirler. Bunun için musteriiliskileri@englishhome.com.tr adresine e-mail göndermek yeterli olacaktır. Bunun yanında firmanın resmi web sitesinde bize ulaşın bölümünde iletişim formu doldurulabilir. 

Bize ulaşın bölümünde öneriler, sorular ve merak edilen her şey sorulabilir. Firma buradan da en kısa sürede kişilere geri dönüş sağlamaktadır. İletişim formunda doldurulması gerekenler; ad ve soyadı, e-mail, cep telefonu, konu başlığı ve yazılmak istenen mesaj bölümüdür. Buradan müşteriler, English Home bayilik mağazalarından aldıkları ürün hakkında iade, değişim, ürün bilgisi, kargo takip, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Bu yazımızı beğendisyeniz Karaca Bayilik Şartları Nedir, Nasıl Alınır? yazımız da ilginizi çekebilir.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x