Bayilik

Gratis Bayilik Bayilik Veriyor Mu? Gratis Franchise Bedeli Ne Kadar?

Gratis bayilik alma ve başvuru şartları nelerdir? Gratis Bayilik ücreti ne kadar? Ama en önemlisi Gratis Franchise hizmeti veriyor mu? Tüm bu soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Gratis bayilik başvurusu firma tarafından belirlenmiş olup, koşulları sağlamayı başaran ve yeterli yatırım tutarı bulunan tüm yatırımcılara sağlanan hizmetlerin başında geliyor. Gratis, Türkiye’nin köklü şirketlerinden biri olup, pek çok şehirde hizmet veriyor ve bu hizmet ağını da devamlı güncel tutmaya çalışıyor.

Türkiye’nin kozmetik piyasasında çok hızlı büyüyen markalarından birisi olan Gratis, 2009 senesinde kurulmuştur. Hatta elde ettikleri müşteri potansiyeli ile de internet üstünde pek çok mizah sayfasına bile konu olan Gratis, 7’den 70’e herkese hizmet sunan bir kozmetik firmasıdır.

Gratis Bayilik Veriyor Mu?

Gratis bayiliği almak için çeşitli koşulların yerine getirilmesi gerekiyor. Gratis, kozmetik ve kişisel bakım kapsamında sektörün en hızlı büyüyen şirketlerden birisidir. Bundan dolayı da girişimcilerin en çok takip ettiği şirket olarak 2009 yılından beri hizmet sunmaktadır.

Gratis 500’e yakın şubesi ile gün geçtikçe daha hızlı büyümektedir. Bayilik bedelleri ve franchise sistemi hakkında da ayrıntılı bilgi vermektedir. Firmanın gelişim sürecine göz atacak olursak, Gratis Kart kullanıcılarının sayısı bile 4 000 000a ulaşmış vaziyette.

Gratis, bayilik ve Franchise sistemine girmeyeceğini duyuran firmalar arasında da yer almaktadır. Farklı satış noktalarını kendi içinde açmayı tercih etmektedir. Personellerini bizzat eğitimden geçirerek çalıştıran Gratis, uzman şube kurumları ve uzman personelleri ile öne çıkmaktadır.

Bu İçerik de İlginizi Çekebilir: LCW Bayilik Başvurusu

Gratis Bayilik Şartları

Gratis bayiliği almanın koşulları bir hayli hızlı büyüyen Gratis markası için araştırılan konuların başında gelse de Gratis bayilik ve franchise sistemine girmemektedir. Türkiye’nin en önemli kişisel bakım ve kozmetik şirketlerinden bir tanesi olan Gratis, bayilik sistemi sayesinde çalışmamaktadır.  Eğer ki bu sektöre girip Gratis’e artı değerler katıp kazandırıp ve kazanabileceğine inanan şirketler varsa bu noktada Gratis ile iletişime geçebilir ve bunu üstlernebilir. Gratis bayilik şartları aşağıdaki gibidir.

Bayilik Koşulları

  • Sermaye gücünün belirtilmesi gerekiyor.
  • Gratis ile kontak kurulduğunda hangi noktalarda çalışılmak istendiği bariz olarak sunulmalıdır.
  • Gratis’e artı olarak katılabilecek ve Gratis için yapılabilecek değerler sunum olarak hazırlanıp sunulmalıdır.
  • Eğer ki bayilik haricinde uygun şartları sağlamayı başaran şirketler, Gratis ile çalışma şansına erişebileceklerdir.
  • Bayilik haricinde, uzman olarak anlaşmalar yapılabilmektedir. İlk başlarda bu sektörün yani şirketin bayilik vermediğini söylesek de, ciddi anlaşmalar yapılarak Gratis’le iş birliği yapma imkanı vardır.

Gratik Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gratis bayilik başvurusu yapabilmek için öncelikle şirketinizin sermayesi hakkında Gratis’e direk şekilde bilgi vermeniz gerekiyor. Gratis, franchising vermeyen bir firmadır. Bundan dolayı da Gratis firması kendi belirlemiş olduğu koşullar ve belirledikleri lokasyonlar kapsamında bayilik ve şube açmaktadır.

Gratis ailesine katılıp bu alanda iş yapmak isteyen firmaların bu noktada Gratis ile iletişime geçerek nasıl çalışma sistemi oluşturabileceklerine dair sunum hazırlayıp güzel bir şekilde sunması gerekebilmektedir. Edes Holding bünyesinde Demir Sabancı tarafından kurulan Gratis, en popüler mağazalardan birisi olarak kendi mağazalarını, Gratis bünyesinde açmaktadır.

Gratis müşteri sayısı milyonları aşmış durumdadır. Gratis Kart sistemini kullanan aktif 4 000 000 kullanıcısı olduğu için kar hedefleri bir hayli yüksek olmaktadır. Kullanıcı olarak bakıldığında 4 000 000 den fazla hazır kullanıcı özellikle kampanya ve fırsatlardan faydalanmak için gün sayıp takip ederek hazır beklediği için pek çok girişimci bu işi yaparak

Gratis bayilik almak istemektedir. Fakat Gratis bayilik sistemi sayesinde çalışmadığını açıklamıştır. Türkiye’nin genel olarak her yerinde kendi şubesini açan ve yayılan Gratis, şubelerinde çalışan ve çalıştıracakları tüm personellerine de özenle eğitim vermektedir.

Özellikle Gratis Kart aracılığıyla diğer pek çok büyük mağazadan indirimli alışveriş yapılabilmektedir.

Gratis Bayilik Fiyatı Ne Kadar?

Biraz önce de bahsettiğim gibi Gratis Franchise sistemini uygulamamakta yani bayilik vermemektedir. Bu sbeple Gratis bayilik fiyatı ne kadar ? sorusu da belirsizliğini korumaya devam etmekte. İlerideki yıllarda şirket politikalarında bir değişiklik yaparlarsa eminiz birçok kişi Gratis bayiliği almak isteyecektir. Tabi bunların eksi yönleri de var. Ne kadar çok farklı kişiye bayilik verilirse o kadar müşteri memnuniyeti kontrol edilemez hale gelecektir. Tahminimizce firma bunu kaybetmek istemiyor ama ileride bir değişiklik olursa bu yazımızı güncelleyeceğiz.

Gratis Bayilik Alma ve Başvuru Şartları yazımızı incelediyseniz Ekrem Coşkun Döner Franchise Bedeli ve Bayilik Şartları yazımız da ilginizi çekebilir.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Halk Ekmek Bayiliği Nasıl Alınır? - Kiralık Başvurusu
3 yıl önce

[…] Bu İçerik de İlginizi Çekebilir: Gratis Bayilik Alma ve Başvuru Şartları […]

İsmail Anbarcıoğlu
İsmail Anbarcıoğlu
3 yıl önce

Bursanın gelişmekte olan ilçesi orhaneli merkez caddede bulunan sıfır yeni bitmiş bir dükkanım var. Dükkanın elektriği suyu doğalgazı bulunmaktadır.İstenildiğinde 145m2 olan dükkanın kat yüksekliği 5m olup avantajlı kullanım gerekimine göre asma kat atılabilir bununla beraber dükkanın m2 çoğaltılmış olur.İşlek olan caddede marketler,sgk bulunmakta.

Adres
İsmetpaşa mahallesi Osman uğur caddesi Doğa apartmanı No:23 Orhaneli/Bursa
Açıklama
Kiralık İş Yeri
Hamdi gürsel
Hamdi gürsel
2 yıl önce

2 Katlı Yerimizi Gratis’e Kiralamak istiyorum

Adres
Merkez Mahallesi salih pasa caddesi atlas sokak no3/1
Açıklama
2 Katlı 190 m2 Kiralık yerim var. Merkezi konumdadır. Üst katın resimlerini yuklemedim eşyalarla dolu olduğu için eğer düşünürseniz en kısa zamanda bosalticaz. Adliye karşımızda, şok market ve happy market yakın mesafede. Gop meydana 2 dk yurume mesafesi
CAN ONUR
CAN ONUR
1 yıl önce

ANA CADDE ÜZERİNDE – ALSANCAK SEMTİNİN EN İŞLEK CADDESİ ŞAİR EŞREF BULVARI ÜZERİNDE – HOCAZADE CAMİ TRAMVAY DURAĞININ 150 METRE ÇAPRAZINDA – LOZAN MEYDANINA VE LOZAN FUAR KAPISINA 200 METRE – 26 AĞUSTOS FUAR KAPISINA 200 METRE UZAKLIKTA – KORDON MEYDANINA 400 METRE UZAKLIKTA  14 METRE TABELA UZUNZLUĞU OLAN – YÜKSEK TABELA DEĞERİNE SAHİP  GENİŞ CEPHE VE YÜKSEK TAVANLI FERAH  YENİ TADİLAT GÖRMÜŞ – PARKE – TAŞ – MUTFAK VE WC YENİ YAPILMIŞTIR 4 ARAÇLIK KENDİ OTOPARKI OLAN  160 METREKARE KENDİ KULLANIMINA AİT BAHÇESİ OLAN  APARTMANIN ALTINDA TEK BÜTÜN MAĞAZA  OTOPARKI SAYESİNDE MAL KABULE UYGUN- BAHÇESİ SAYESİNDE DEPOLAMA VE SOĞUTUCU… Read more »

Adres
ŞAİR EŞREF BULVARI NO:51 HAK APARTMANI ALSANCAK KONAK İZMİR
Açıklama
GRATIS KİRALIK DÜKKAN ÖNERİSİ


Başa dön tuşu
4
0
Gönderx
()
x