Kurumsal Firmalara Kiralık Dükkan Önerisi

Kurumsal firmalara kiralık dükkan önerisi, kiralık yerim var ve dükkanımı kurumsal kiraya vermek istiyorum diyenler için en avantajlı kiralama yoludur.

son dönemde oldukça popüler bir kiralama türüdür. Ülkemizde birçok kişi  iş yeri, arazi, dükkan ve ev gibi mülklerini büyük şirketlere kiralamak istemektedir. Bu şirketlerin başında bankalar( atm ya da şube için), zincir marketler, gıda firmaları(restoranlar vb.) ve telekominikasyon şirketleri gibi kuruluşlar gelmektedir. Kiralikbasvuru.net sitesi olarak amacımız kiralamak amacıyla mülk sahibi olan kişileri en doğru ve hızlı şekilde aradıkları firmalara ulaştırmak, öneri ve taleplerini iletmektir.

Sitemizin üst menüsünde hangi şirket türüne başvuru yapacaksanız o kısmı seçerek, kiralamak istediğiniz mülkünüzü iletebileceğiniz firmalara ve başvuru formlarına ulaşabilirsiniz. Başvuru yapan kişilerin formları zaman içinde değerlendirilmekte olup, ilettiğiniz bilgilerin tam ve eksiksiz olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.

Kurumsal Kiralamanın Avantajları

Gerek bireysel gerek tüzel kişilerin kurumsal firmalara atm yeri, arazi, dükkan ve iş yeri kiralamalarının birçok avantajı vardır. Bu avantajların başlıcaları şunlardır:

 • Düzenli ve garanti kira geliri
 • Yıllık enflasyon oranında artış
 • Yıllık toplu kiralama ücretleri
 • 10 yıla varan sürelerde garanti kiracı
 • Yasal güvenceler
 • Abonelik, bayilik ve acente gibi iş modelleri
 • Kira ödemelerinde düzenli tahsilat

Kurumsal Firmalara Kiralık Dükkan Önerisi

Kurumsal firmalara kiralık dükkan önerisi yaparken öncelikli olarak kiralık yerinizin hangi sektörler için daha uygun olduğunu bilmeniz gereklidir. Kiralık işyeri için en çok talep gören sektörler market, lojistik sektörü, restoran, banka şubesi ve giyim sektöründeki firmalardır. Hangi sektöre yönelik dükkanınız olduğunu bulduktan sonra bu sektördeki firmlara bir şekilde ulaşıp, kiralık yerinizin daha hızlı kurumsal bir kiracıya verilmesini sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Firmalara Kiralık Dükkan Önerisi

Bankalar Kiracınız Olsun

Bankalar için atm yeri önermek ve atm yeri kiralamak isteyen kişilerin tam ve doğru bilgi iletmeleri çok önemlidir. ATM yerleştirilecek yerlerin fizibilitesi ve altyapı durumları çok hassas şekilde incelenmektedir. Bankalara şube olması için yer başvurusu yapan kişilerin dükkanları da öncelikle ekspertizlerimiz tarafından incelenmekte, uygun görülürse mülk sahipleri ile gerekli prosedürler işletilmektedir. Özellikle banka şubesi kiralama ülkemizde çok talep edilen ve yüksek kira getirisine sahip bir fırsattır. Bankalar iki farklı opsiyonla kiralama ve kiracılık hizmeti almaktadır:

 • ATM yeri kiralama
 • Şube için dükkan kiralama

ATM yeri kiralama için uygun alan ve yere sahip bireysel mülk sahiplerinin öneri ve talepleri dikkate alınmaktadır. Bu talepler doğrultusunda bankaların kendileri ya da aracı firmalar alan taraması ve diğer altyapı araştırmalarını yapmaktadırlar.

Zincir marketler için yer ve dükkan önerisi yaparken insan yoğunluğuna, yerin metrekare büyüklüğüne, yol durumuna ve yerleşim yoğunluğuna dikkat edilmelidir. Katlı binalar ve etrafında rakip market bulunmayan semtler zincir market firmaları tarafından daha çok rağbet görmektedir.

Bankalara kiralık yer önerisi

Akaryakıt Firmaları İş Fıratları Sunuyor

Akaryakıt firmaları benzin istasyonu kiralarken rakip firmaların mevcut önerilen yere uzaklığına ve yoldan geçen araç yoğunluğuna dikkat etmektedirler. Rakip benzin istasyonları ne kadar uzak mesafede yer alırsa arazi öneri ve kiralama talebine olumlu karşılık alma ihtimali o kadar çok artacaktır. İstasyon kiralama için düşünülen arazinin büyük bir alana sahip olması da önemlidir. Akaryakıt firmaları iki farklı şekilde mülk sahipleri ile çalışmaktadırlar:

 • Arazi kiralama
 • Acente ortaklığı

Arazi kiralama opsiyonunda bireyin yol kenarındaki arazisi 10 yıla varan vadelerle kiralanmaktadır. Acente sisteminde ise kişinin yatırım yapması beklenmekte, bu sayede marka bilinirliği ile işletme sahibi olmanız ve iş yeri açma fırsatları sunulmaktadır.

Kurumsal firmalar yer kiralama ve öneri başvuruları ihtiyaç, planlama ve gelecekteki büyümelerine göre şekillendirmektedir. Başvuru ve önerme yapan vatandaşların sonuç için acele etmemesi ve sabır ile beklemesi çok önemlidir. Kiralık işyeri ve dükkan önerinizi yaptıktan sonra mutlaka sabır ile beklemeli, dönüş için tekrar tekrar başvuru yapmamalısınız.2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Cadde Üzeri Kiralık Dükkan Arayan Markalar - Kiralık Başvurusu
3 yıl önce

[…] sitede daha önce yer verdiğimiz Kurumsal firmalara kiralık dükkan önerisi konusundan kurumsal firmalara dükkan kiralamanın püf noktalarını […]

trackback
Dış Cephe Reklam ve Bina Duvarına Reklam Almak - Kiralık Başvurusu
3 yıl önce

[…] Ayrıca kurumsal firmalara neden reklam için çalışmalınız ve avantajlarını anlattığımız Kurumsal Firmalara Kiralık Dükkan Önerisi konusunu da […]Başa dön tuşu