Akaryakıt

Eve Kiralik Dükkan Önerisi ve Başvuru Formu

Eve, Türkiye’de faaliyet göstermekte olan, kozmetik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri hizmeti sunan bir firmadır. Eve, daha kolay ulaşılabilir olmak ve hizmet sınırlarını genişletmek için ilk mağazasını 2015 yılında açmıştır. İlk olarak açtığı mağaza ile müşterileriyle buluşan Eve daha sonra Eveshop.com.tr üzerinden, online alışveriş seçeneği ile sektöre girmiştir. Günümüzde de şubeleşerek büyümeye devam etmektedir.

Eve, sektöründeki diğer firmalardan farklı olarak kadın istihdamına önem vermektedir ve bunun için çalışmaya devam etmektedir. Bu kapsamda, yüzde doksanın üzerinde kadın çalışan hedefleri için çalışmaktadırlar.

Eve, bir Turgut Aydın Holding markasıdır. Kişisel bakım ürünleri ve kozmetik ürünlerinin en kalitelisini, en uygun fiyata müşterileri ile buluşturmaktadır. Eve, müşterileri ile buluşturmakta olduğu her bir ürün için orjinallik ve kalite garantisi vermektedir.

Eve Kiralık Dükkan Başvuru Formu

Eve, resmi internet sitesinde Kurumsal sekmesinde “Kiralık Yeriniz mi Var?” başlığı altında kiralık dükkan teklifleri almaktadır. Kiralamaya uygun dükkanı olan kişiler, burada bulunan başvuru formunu doldurarak teklif götürebilmektedir. Firmanın başvuru yapmak isteyen kişilerden istediği bilgiler şunlardır:

  • Kişisel bilgiler
  • Mağaza bilgileri

Eve mağazası, kişisel bilgiler başlığı altında kendisine kira teklifinde bulunan kişilerin adını, soyadını, telefon numarasını, e-mail adresini istemektedir. Ayrıca bu bölümde, başvuru yapan kişinin mülk sahibi olup olmadığı da sorulmaktadır.

Mağaza bilgileri kısmında ise mağazanın bulunduğu il, ilçe, mahalle, sokak, cadde bilgileri ile mağazanın giriş kat, zemin kat ve toplam metrekare bilgi istenmektedir. Kişilerin ne kadar kira talebinde bulunduğu da sorulmaktadır.

Eve’ye Dükkan Kiralamak

Eve mağazasına dükkan kiralamak, firmanın kurumsal olması nedeni ile oldukça kârlı olan bir iştir. Çünkü kurumsal firmaların kira getirisi her zaman için diğer kurumsal olmayan firmalardan daha fazladır. Aynı zamanda, bu firmalara olan güven daha fazladır. Eve’ye dükkan kiralamanın sağladığı diğer avantajlar şunlardır:

  • Kira zamanında ödenir
  • Kira düzenli olarak ödenir
  • Düzenli olarak her yıl kira artışı yapılır
  • Dükkan içerisine yapılacak olan tadilâtların giderleri firma tarafından karşılanır, dükkan sahibinden ücret talep edilmez.
  • Başvuru için BURADAN formu doldurunuz.

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad Soyad

E-Posta

Cep Telefonu

Mülk Sahibiyim
EvetHayır
MAĞAZA BİLGİLERİ
İl / İlçe

Semt / Mahalle

Cadde / Bulvar

Sokak / No

Zemin Kat / Giriş Kat m2(Net)

Bodrum Kat / Bodrum Kat m2(Net)

Toplam m2 (Net)

Kira Bedeli

Tapu ve Yapı Kullanım İzin Belgesi

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x