Yeni İş FikirleriNakliye

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları ve Başvuru Şartları

Trendyol araçlı kurye maaşları ne kadar? 2023 Yılında Trendyol araçlı kurye ne kadar kazanır? Başvuru süreci ve gerçek yorumlarla kurye olarak çalışmanın tüm detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Trendyol kurye olma için nasıl başvuru yapılır? Trendyol ve Trendyol Express kuryeliği yaparak kendi işinizin patronu olabilir ve çalıştığınız kadar kazanabilirsiniz. Trendyol araçlı kurye kazançları, araçlı kuryelik başvuru ve diğer detayları konunun devamında bulabilirsiniz. Ayrıca Trendyol kurye maaşları hakkında da gerçekci rakamlarda, güncel olarak çalışanların yorumlarıyla, ortalama Trendyol kurye maaşlarını öğrenebileceksiniz.

Trendyol Express Nedir?

Trendyol, Türkiye’nin en büyük sanal mağazalarının başında geliyor. Her gün yüz binlerce kişi trendyol üzerinden alışveriş yapıyor. Bu alışveriş ürünlerinin alıcılara teslimini ise kuryeler ve kargo firmaları yapıyor. Trendyol, arabası olan kişilere kurye olarak para kazanma imkanı sunuyor. Yani aracınızı kiralıyor ve size iş veriyor. Herhangi bir sermaye gerekmeksizin kendi arabanız ile Trendyol kuryesi olarak çok güzel para kazanabilirsiniz. Arabanızı Trendyol teslimatı için kiralayabilirsiniz.

Trendyol 2023 zamlı kurye maaşlarına bakacak olursak;

 • İlk Sipariş Paket Ücreti : 19,75 TL
 • İlk Sipariş Sonrası Paket Ücreti : 11,00 TL

gibi bir ücret alınmaktadır ve bunun haricinde teslim edilecek adresin mesafesine göre 3 – 4 TL arasında bir ek ücrette ödenmektedir.

Çalışma saatinize göre kazancınız da artmaktadır. 8 saat çalışan bir kişi aylık 23 – 24 bin TL kazanırken, 12 saat çalışan bir kişi 40.000 TL’ye yakın bir kazanç sağlayabilmektedir.

Kendi aracıyla çalışmak isteyenler ve hatta kendi aracıyla kargo işi için dağıtım işi veren Trendyol, bu şekilde hem araç giderinden kurtulurken hem de işin daha hızlı ilerlemesini sağlıyor. Kendi arabamla iş yapmak istiyorum diyerek, daha çok çalışıp daha çok kazanmak isteyen kuryeler ile de hızlı teslimat alan müşteriler markaya daha olumlu bakıyor.

Trendyol firması zaten uzun yıllardır online alışveriş sektöründe ve bu pazarda büyük bir pay sahibidir. Pandemi süresinde daha fazla insan online alışverişe yöneldi ve bu bir alışkanlık haline geldi. Geleceğe baktığımızda da bu alışkanlıklardan kolay kolay vazgeçeliecek gibi durmuyor. Geçtiğimiz yıllarda Trendyol pazarını genişletti ve ev ihtiyaçlarını da satar pozisyona geldi. Uzun yıllar tecrübe kazandığı online alışveriş sektöründe, Getir veya Banabi gibi firmalara rakip olacaktır.

Trendyol Kurye Olma Başvurusu

Trendyol teslimatları hızlandırmak için kurye başvurusu alıyor. Gerekli eğitimleri aldıktan sonra her teslimat başına para kazanabilir, iş sahibi olabilirsiniz. Trendyol Express başvuru formu için aşağıdaki bilgileri doldurmalısınız;

Trendyol Express başvuru sürecinde standart olarak doldurulması gereken alanlar bunlardır.

 • Kişisel Bilgileriniz
 • Adınız
 • Soyadınız
 • Doğum Yılı
 • Telefon Numaranız
 • E-Posta Adresiniz
 • Eğitim Durumunuz
 • Şehir
 • İlçe
 • Şirket Türü
 • TCKN
 • Gereksinimlerimiz
 • Trendyol Express ailesine katılmanız için görmemiz gereken belgelere buradan ulaşabilirsiniz.
 • Araç ve İş Bilgileriniz
 • Aracınız var mı?
 • Dağıtım tecrübeniz var mı?

Formda ilgili alanları doldurduğunuzda Trendyol Express iş başvurusu süreciniz başlamış olacaktır ve eğer başvuru şartları sağlıyorsanız diğer adımlara geçebilirsiniz.

Trendyol Kurye Başvuru Şartları

Trendyol kurye başvurusu yapmak ve Trendyol Express çalışanı olmak için Trendyol express taşıyıcı şartlarını sağlamalısınız:

 1. B Sınıfı ehliyetiniz olmalı
 2. Askerliği yapmış olmalısınız
 3. Temiz sabıka kaydınız olmalı
 4. Aracınız olması çok büyük avantajdır. (Hafif Ticari)
 5. Üzerinize şirket yoksa şahıs şirketi kurmalısınız ilerleyen süreçte *
 6. SRC1 / SRC4 Belgeniz olmalıdır.
Eğer üzerinize şirket yok ve yeni şirket kuracaksanız, yaşınız 29’un altındaysa 3 yıl boyunca 75.000 TL’ye kadar vergi muafiyetiniz bulunuyor.

Trendyol express taşıyıcı şartları standart olarak bu üstte verdiğimiz kriterlerden oluşmaktadır.

Trendyol kurye başvuru ve “Trendyol taşıyıcı ol” sayfasına ulaşmak için BURAYA tıklayınız. Trendyol Express taşıyıcı olma başvurunuzu kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Trendyol taşıyıcı ol sayfasındaki başvuru formunu doldurmak, kuryelik başvurusu için yeterli olup şu an için internet sitesinden yer alan bu form dışında bir başvuru yöntemi bulunmuyor.

Trendyol Araçlı Kurye Başvuru Süreci

Trendyol araçlı kurye başvuru şartları konusunda bir probleminiz yoksa ve tüm başvuru şartlarını sağlıyorsanız, başvuru linkinden oluşturduğunuz kayıtla size ulaşılmasını bekleyebilirsiniz. Başvuru sonrası bekleme süreci bir miktar sürebiliyor ama başvurunuzun onaylanmasının ardından hızlı bir eğitim süreci ile birlikte en hızlı şekilde kurye olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Trendyol Go Kurye Başvuru Formu ve Şartları için de konumuzu incelemeyi unutmayın.

Trendyol araçlı kurye başvuru süreci hakkında varsa bunların dışında da merak ettikleriniz ister Trendyol araçlı kurye başvuru hakkında direkt Trendyol ile iletişime geçebilir isterseniz de konu altından yapacağınız yorumlarda, şu an Trendyol araçlı kurye başvuru sürecini tamamlamış ve Trendyol Express taşıyıcı olarak çalışan kişilerden cevap alabilirsiniz.

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları

Trendyol araçlı kurye maaşları ne kadar? Trendyol araçlı kurye ne kadar kazanır diye merak ediyorsanız Trendyol Express araçlı kuryeler için ortalama maaş aralığı ve kazançları alttaki gibidir. Tüm bu rakamların hepsi daha önce Trendyol araçlı kurye olarak çalışmış  ve Trendyol Express için kuryeliğe devam eden kişilerin yorumlarınını içermektedir. 

 • Öncelikle Trendyol Express için taşıyıcı olduğunuzda üzerinize şirket yoksa şirket giderlerini düşünmeniz gerekiyor.
 • Trendyol 2023 zamlı kurye maaşlarına bakacak olursak;
  • İlk Sipariş Paket Ücreti : 19,75 TL
  • İlk Sipariş Sonrası Paket Ücreti : 11,00 TL

  gibi bir ücret alınmaktadır.

 • Ayrıca teslim edilecek adresin mesafesine göre 3 – 4 TL arasında bir ek ücrette ödenmektedir.
 • Çalışma saatinize göre kazancınızı da değişmektedir. 8 saat çalışan bir kişi aylık 23 – 24 bin TL kazanırken, 12 saat çalışan bir kişi 40.000 TL’ye yakın bir kazanç sağlayabilmektedir.
 • Günde ortalama 120 civarı kargo dağıtımı yapılıyor. (Çalışma saatiniz ve kondisyonunuza göre bu değişebilir.)
 • Ortalama günde 70 kargo geldiğinde ve dağıtımını yaptığınızda 1.500 TL yakın gelir oluyor.
 • Yakıt ve yemek giderleri çıktığımızda 1.000 TL civarında belki biraz daha fazla günlük geliriniz oluyor.
 • Pazar günleri dağıtım olmadığından 24 gün üzerinden yapılan hesap ile 24.000 TL civarında bir maaş alınıyor diyebiliriz.

Burada verdiğimiz rakamlar tabii ki yazımızın yazıldığı süreçte güncel olan rakamlardır. En güncel ve en yeni Trendyol araçlı kurye maaşları ne kadar diye merak ediyorsanız, hiçbir internet sitesinden o günkü kazanç aralığını net olarak bulamayabilirsiniz.

Trendyol araçlı kurye maaşları konusunda en net bilgiyi ya şu an Trendyol araçlı kurye olarak çalışan birinin yorumlarından ya da direkt Trendyol ile görüşerek öğrenebilirsiniz. Şu an yaptığımız hesaplamalar ile Trendyol express maaş ortalamasına en optimum koşulları inceleyerek yapabiliyoruz sonuçta

NOT: Bu yazı ilk olarak Ekim 2020‘de kaleme alınmıştı ve Youtube‘da gördüğünüz, bazı internet sitelerinde gördüğünüz içeriklerin çoğu bu yazımızı kaynak olarak almış ve rakamları birebir eklemiş. 2023 yılı rakamlarını ve güncel Trendyol Express Kuryeliği için yorumlarımızı konunun devamına ekliyoruz.

Trendyol Araçlı Kurye Yatırım Maliyeti Nedir?

Trendyol araçlı kurye yatırım maliyeti konusu aslında pek bir yerde yer verilmemiş ama mutlaka işe başlamadan önce bilmeniz gereken bir konu. Her sitede araçlı kurye olmanın ne kadar kazandırdığı yazar ama biz bir de işin maliyet boyutuna değinelim istedik.

Eğer daha önceden bu işi yapmıyorsanız ve tecrübeniz yoksa bırakın 24.000 TL maaşları, yatırımınızı 2 senede çıkartsanız dahi kardasınız demektedir.

Kendi aracıyla yapılacak işler arasında da son dönemin en popüler işlerinden olan araçlı kurye işi, boşta aracı olup şu an boşta olan herkesin rahatlıkla yapabileceği bir iştir.

trendyol express

Araçlı Kurye Olmanın Maliyeti

Araçlı kurye olmanın maliyeti ve hatta araçlı kurye olmanın dezavantajları da diyebiliriz bu maddeler için;

 • Doblo, Caddy, Kango vb. aracınız olmalı ve frigolu olması da gerekebilir. Ayrıca aracın en fazla 5-6 yaşında olması gereklidir.

Bugün Sahibinden üzerinden baktığımızda 2017 Model frigolu Doblo 450.000 TL civarındadır.

 • Araçlı kurye olma şartları arasında yer alan SRC-4 teknik belgesi almak için ise 36 saat civarı bir eğitime girip, ortalama 5.000 TL kadar bir eğitim ücreti ödemeniz gerekir.
 • Vergi mükellefi olmasınız demiştik araçlı kurye şartları arasında. Eğer şirketiniz yoksa bugün bir şahıs şirketi kurmanın da maliyeti ortalama 2.000 TL kadardır.
 • Yakıt maliyeti olarak kısaca bahsettiğimiz konu aslında düşündüğünüzden fazla olabilir. Eğer dağıtım yapılacak mesafe çok yakın yerlerde değilse, 100 paket dağıtımı için aylık ortalama 4.000 TL civarı harcamanız olur.
 • Yaşınız 29 üzerindeyse ve vergi muafiyetinden yararlanamıyorsanız, aylık 1.000 TL sigorta priminiz olacaktır.
 • Aylık 850 TL kadar da muhasebeciye ödeme yapmanız gereklidir.
 • Aylık şu kadar paket dağıtsam şu kadar para alırım gibi mantıkta hesap yaparak kazanacağız tutar, kar değil cirodur. Bunun KDV’si de %18 olacaktır. Öncelikle bunu direkt olarak devlete ödeyeceğiniz vergi olarak düşünün.

Trendyol Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır?

Trendyol araçlı kurye ne kadar kazanır? Güncel maaşları ne kadar? Bu soruları aslında üst paragrafta anlattık ancak son dönemde bazı internet sitelerinde hatta haberlerde “24.000 TL net maaşlı kurye aranıyor“, “Kendi işi kur 30.000 TL kazan” vb haberler görülmeye başlandı. Biz de işin aslında bu kadar kolay olmadığını, bu işin aslında ne kadar kazandırdığını tekrar yazalım dedik ve işin yatırım boyutunu da anlattık.

Aslında bizim de yukarıda verdiğimiz Trendyol araçlı kurye maaşları sadece tahmin üzerine ve ortalama olarak verilen rakamlardır. İşin gerçeği, gerçek araçlı kurye maaşları aslında tahmin ettiğiniz rakamların çok altında gelebilir.

Peki işin neticesinde aracınız var, şirketiniz var, SRC-4 belgeniz vs. tüm şartları tamamladınız ve Trendyol araçlı kurye ne kadar kazanır? diye soruyorsanız eğer 2023 Temmuz ayı için günde 15-16 saat ki mümkün değil çalışmadığınız müddetçe, bazı günler iyi ve bazı günler düşük sayıda dağıtımla yani hem iyiyi hem kötüyü düşündüğünüzde aylık ortalama 24.000 TL – 30.000 TL arası cebinize para kalır.

Peki neden her yerde araçlı kurye ol 24.000 TL maaş al yazıyorlar?

Trendyol Express Taşıyıcı Ücretleri

Her gün 120 – 150 paket dağıtım, aracınızda hasar ya da arıza yoksa, 29 yaş altındaysanız ve ilk şirket kurulumunuzsa yani vergiden muafiyetiniz varsa, yemeğinizi evden getiriyor hatta sigara masrafınız da yoksa, günde 12 saat üzeri çalışıyorsanız yani o ay her şey dört dörtlükse evet 24.000 TL hatta fazlasını kazanabilirsiniz. Ama böyle şartlar olması tahmin edersiniz ki mümkün değil. İlla ki araç arıza verir, belki çalışmadığınız gün olur, sizin bölgeye daha az dağıtım düşer vs. O yüzden bu işe girmeden önce hayal dünyasından çıkıp, bu işi yapan kişilerle görüşün.

Trendyol express taşıyıcı ücretleri gördüğünüz gibi aslında standart bir ücret tarifesinde değil de sizin çalıştığınız ve hatta size gelen iş kadar alacağınız ücrete bakar.

Trendyol Araçlı Kurye Yorum

Üstte bahsettiğimiz konulara istinaden biz Youtube ve benzeri platformlarda Trendyol Express araçlı kurye işi için yapılan yorumlardan bir miktar seçip konuya ekleyelim. İş hakkında tecrübeli kişiler zaten bu yorumlara katılacaktır.

Trendyol araçlı kurye yorum arayanlar için Youtube içeriklerinden seçtiğimiz bazı araçlı kurye yorumlarını altta bulabilirsiniz.

5000 TL’yi kazanabilmeniz için 29 yaş altı olmanız(vergi,bağkur muafiyeti) ve günde 12 saat çalışmanız lazım. Her gördüğünüz suya dalmayın,boğulursunuz.

Ne 5500 TL’si ya dalga mı geçiyosun 🙂 Devlet teşviğini hesaba katmazsak (herkese verilmiyor bu teşvik) tüm masrafları (yakıt,araç giderleri,yemek,vergi,araç sigorta,bakım v.b.) çıkarttığımızda aylık size max 3500 para kalır. Ben, hem arabamız sizin hizmetinize sunacağım hem köle gibi çalışacağım 3.500 TL vereceksiniz. UyduBurada UyduBurada

Merhaba arkadaşlar ben kuryeyim büyük bir dağıtım şirketinde hem kart hem kargo dağıtıyorum(Trendyol ve LCW) dağıtan biri olarak şunu söyleyebilirim. 1- adres bulmak bulduğunuz zaman adreste alacak birinin olmaması telefon etmeniz durumları size aşırı zaman kaybettiriyor. Ortalama 100 kargonun 20-30 tanesi sıkıntılı oluyor. Çoğu kargo firması aramaz. Lakin Trendyol ve hepsiexpress teslim ettiğinde para kazandığı için mecbur arayacaksınız. Ortalama zaman kaybı kargo başına 5-10 dakika. 30 kargo dersek 5 dakika 150 dakika sadece aramadan kaybınız. Bide fiziksel kaybınızda dahil. 2- kurye olmak cidden zor iş çok yaparım ben diyen en fazla 2 saat dayanabiliyor. 3- aracınızın masrafı(yıpranması) , sigortanız , yemek,KDV ve ekstra masraflar size ait. Bu büyük bir handikap. 4- Trendyol’un kota uygulaması var. Örnek günlük belli kargodan aşağı olursa size peşin ödeme garantisi var. Yani aylık diyelim sabit 4000 TL niz iş olmasa dahi garanti (tam kotasını bilmiyorum) 5- bazı kişiler çok anlayışsız ve size insanlık dışı hakaretler sözler edebiliyor. Nerde kaldın ve seni mi bekleyeceğim ben kaç saat. Sürekli arayacaksın telefonum meşgul olabilir. Akşama daha çok var bir daha gel. Falan filan aşağılayıcı sözlerin çoğunu yazmadım. Okuyan kurye arkadaşlar ahh işte aynısı diyordur. Trafikte araç ve motorla ise caninizin büyük tehlikede olması çabası. Motorlu kurye iseniz siz azraille kankasiniz. Araç kurye iseniz azraille akrabasınız. 😅 6- kardeşim madem çok kötü sen niye çalışıyorsun bu maaşa(4400) diyorsanız. Moto kuryeyim motor kullanmayı sevdiğim için başkada yaşım itibariyle ise almadıkları için çalışıyorum. 40 yaşımdayım. Lakin cidden takmamayı öğrendim. İnsanlar ile uğraşmak çoğu zaman delirtiyor insanı. Uzun lafın kısası davulun sesi uzaktan hoş gelir. Bu gelmeden önce davul çalanları dinleyin sonra tokmağı alın derim. HergeleHerif

Heves edip yapacak arkadaşlara duyurulur. Öyle sandığınız basit sarj kutusu gibi şeyler taşımıyorsunuz sadece 🙂 Kullandığınız araç sizin olmalı , masrafları , bakımları , yaratacağı sorunlar sizin vakit kaybınız (örn : devirdaim pompası bozulur , bunun yaptırma süresi , ücreti tamamen sizin o günlerde çalışamayacaksınız belki de) , günlük yemeğiniz vb. şeyler gene size ait. teslim edeceğiniz adrese gittiğinizde park yeri bulmanız , müşteriye ulaşmanız , teslim etmeniz zor süreçler , bunun yağmuru , çamuru , karını daha söylemiyorum bile 😀 , yapacağım başka iş yok , bir mesleğim yok diyorsanız , tabi ki tercih sizin , kazandırdığı para güzel ama riske değer mi bilmiyorum . Şu anda bile bir markette reyon görevlisi olsanız . Asgari ücret + sgk + yemek ve prim almanız mümkün oda nerden baksanız 3 bini rahat bulur hiçbir şeye karışmadan 🙂 Adem

Trendyol Araçlı Kuryelik Hakkında En Çok Merak Edilenler

Trendyol araçlı kuryeliği hakkında merak edilen soruları yine kısaca yanıtlamamız gerekirse;

Trendyol Express taşıyıcı ne kadar kazandırıyor?

Trendyol express taşıyıcı ücretleri ne kadar? Sorusu hakkında Trendyol Express taşıyıcıları ortalama olarak aylık 24,000 – 30,000 TL arasında kazanır diyebiliriz

Trendyol Express hangi illerde?

İstanbul’da başlayan kargo dağıtım süreci bugün Türkiye’nin 37 ilinde devam ediyor.

Trendyol Express başvuru ne zaman sonuçlanır?

Başvurular genellikle 3 iş günü içerisinde neticelenir.

Araçlı Kurye ne kadar kazanır?

Ortalama olarak dağıtım miktarınıza göre aylık 24 bin TL üzeri kazanç sağlanır. Ancak vergiler ve diğer masraflar sonunda cebinize girecek para düşecektir.

Trendyol Express araç veriyor mu?

Trendyol’da express kurye olarak çalışmak için kendi aracınızın olması gereklidir.

Bu konumuzda, Trendyol araçlı kurye ne kadar kazanır, Trendyol araçlı kurye maaşları, Trendyol kurye başvuru, Trendyol araçlı kurye başvuru, Trendyol Express taşıyıcı, Trendyol Express başvuru ve Trendyol Express iş başvurusu gibi en çok merak edilen konulara değindik. Trendyol kendi aracıyla kurye olarak çalışmak istiyorum diyenler için farklı görüşleriniz konu altından yazmayı unutmayın.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
30 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Trendyol Go Kurye Başvuru Formu ve Şartları - Kiralık Başvurusu
3 yıl önce

[…] içi daha önce yazdığımız Trendyol Kuryeliği – Araç Kiralama içeriği de ilginizi […]

metin kaya
metin kaya
3 yıl önce

malatya için ne zaman araç kiralanacak sıra bekleyen kaçtane baş vuru bekliyor ? bilgilendirime yapmanızı arz ederim.

Mehmet
Mehmet
3 yıl önce

Arabanin giderleri ne oluyor ?
Araci kim tahsis ediyor ?

Osman
Osman
Reply to  Yetkili Eksper
3 yıl önce

Bu işte Doblo tarzı aracımı yoksa panelvan minibusmu daha avantajlı getiri sağlar. Kargo başı dağıtım fiyatı nedir güncel olarak

ömür
ömür
Reply to  Yetkili Eksper
3 yıl önce

iyi çalışmalar, seç 4 belgesi mı gerekiyor, birde kargo dağıtım saati kaçta başlayıp kaçta son verilmesi gerekiyor.

Kezban
Kezban
Reply to  Yetkili Eksper
3 yıl önce

Merhaba benim trafik minübüs arabam var trendyola nasıl kiralık vere bilirim kendim kurye olarak girmiyecem arabamı vere bilirmiyim tşk ederim

Ramazan
Ramazan
Reply to  Kezban
3 yıl önce

Selam ben kendim araç bulup kurye olarak gireceğim belki ortak birşeyler yapabiliriz sizin içinde uygun olursa tabiki

Faik
Faik
3 yıl önce
Mehmet
Mehmet
Reply to  Faik
3 yıl önce

Ben böyle saçma teklif görmedim git asgari ücretle çalış daha iyi araban rezil olmaz insanların kanını sömürüyor resmen 1lira anca kazanırsın arbada arıza çıksa yandın

Alihan
Alihan
3 yıl önce

Konyada trendyol taşıyıcı olmak ıstiyorum ama iletişime geçemiyorum kimseyle

Adres
Konya
burak oğlu
burak oğlu
3 yıl önce

merhaba gazıosmnapasada yedekdeyım 2 ay oldu aramadılar ne zaman gerı donus saglanır

Yavuz Yılmaz
Yavuz Yılmaz
3 yıl önce

Depoda olabilir kendi aracımla da olabilir

Açıklama
Kendi amacıma kuryelik yapmak istiyorum
nusrettin
nusrettin
3 yıl önce

istanbul bölgesinden kendi aracımla kurye yapmak istiyorum gereken şartlar nedir kazanç ne kadar

Adres
yakuplu mah özal cad 36.sok no 14 daire 14 beylikdüzü/istanbul
Açıklama
ben bu işi yapmak istiyorum
Gurur
Gurur
3 yıl önce

Affili oto aksesuar

Adres
Karasamsun mahalesi anadolu cadesi no118
Açıklama
Sizinle calisma istiyorum
Gurur
Gurur
3 yıl önce

Afilli oto aksesisr

mehmet çoban
mehmet çoban
3 yıl önce

aracımız olmadan trendyolda kurye olabilirmiyiz

Adres
1411 sk no 47 kahramanlar
Açıklama
araçsız kurye olunurmu
BEYTULLAH
BEYTULLAH
Reply to  Yetkili Eksper
3 yıl önce

Merhaba. Kocaeli-İzmit başvuru yaptım. Aracim de var. Acaba yakın zamanda alım olur mu?

Nadir akdeniz
Nadir akdeniz
Reply to  BEYTULLAH
2 yıl önce

Kiralık araç ile trendyolda kurye olarak çalışabilirmiyim

Ayhan dogan
Ayhan dogan
3 yıl önce

Meydan mahallesi osmanli cd.no 196 kutahya merkez

Adres
Fuatpasa mahallesi menderes cd.donmez sk.yavuz selim apt.kat6 daire 17 kutahya merkez
Açıklama
2011 model renault master 13mt3 aracım vardir.
Ali GÜRLER
Ali GÜRLER
3 yıl önce

Temellide

Adres
Cumhuriyet mahallesi nur sok no1 /2 sincan ankara
Açıklama
Temelli bölgesi yada polatlı
Nazmi
Nazmi
3 yıl önce

Araçlarda yaş şartı var mı? Verilecek eğitim ücretli mi?

Tahir oral
Tahir oral
3 yıl önce

Yalova bölgesinde Trendyol dükkan depo ve araçlı dağıtım ne zaman yapılacak size uygun şartlar sunabilirm

Adres
Gunasken mah b blok no 1 karpuz dere Çınarcık Yalova
Açıklama
Yalova bölgesinde sizinle birlikte çalışmak istiyorum uygun şartları ulusturabilirim depo dükkan araç eleman gibi tedariklari karşılarım dönüş yaparsanız sevinirim
Mursel altuntas
Mursel altuntas
3 yıl önce

Arastirim

Adres
Artvin merkez
Açıklama
Sadece şehir içi mi yoksa yükleme yerinden başka ile götürme yaptiriyormusunuz örnek olarak açıklayayım dağıtım yeri artvin kargo trabzondan ve ya erzurumdan gelecek ya o arac i da kiraliyormusunuz
Filiz Çatıkkaya
Filiz Çatıkkaya
3 yıl önce

Bize ulasin

Adres
Aşık Veysel mahallesi Beyaz kumru sokak no 1 daire 7
Açıklama
Merhabalar İstanbul anadolu yakasında kiralayabilecegim 200 metrekare dükkanım var ne yapabilirim geri donusunuzu bekliyorum
Nadir akdeniz
Nadir akdeniz
2 yıl önce

Kiralık araç ile trendyolda kurye olarak çalışabilirmiyim

EminAyan
EminAyan
1 yıl önce

Trendyol express iş ortağı olma

Açıklama
Merhabalar ben daha önceden Trendyol express ailesinde iş ortakligi yapmaktaydim 2 sene kadar istanbul zeytin şubesinde mücbir sebeplerden dolayı sözleşme fesih yaptık fakat şube müdürü Necati beyde biliyor hiç bir şekilde yüz üstü bırakma felan olmadı hatta Halen benim geri gelmemi istiyor ve ben express ailesinden olduğumu düşünüyorum geri girmek istiyorum bu mümkün mü çok zor durumdayim ben bu iş sayesinde evlendim yuva kurdum ve yuvam dağılmak uzere tekrar katmak istiyorum.


Başa dön tuşu
30
0
Gönderx
()
x