Akaryakıt

E-Bebek Bayilik Veriyor Mu? Franchise Şartları Nelerdir?

E-Bebek bayilik veriyor mu? E-Bebek bayiliği nasıl alınır? ebebek franchise almak için neler gereklidir ve kiralik yer önerileri nasıl yapılır? Tüm merak edilenleri 2021 güncel bilgilerle yazdık.

E-bebek markası 2001 yılında ticari amaç dışında bebek.com adresinde faaliyete başlamış bir internet sitesidir. Sonrasında ise e-bebek.com sitesi üzerinden son tüketici ile ürünlerini en uygun ve en kaliteli hizmet ile buluşturmayı amaçlayan bir platforma dönüşmüştür.

Sadece internet sitesinin de dışında mağazalaşmaya da yönelik adımlar atarak kendi sektöründe öncü firma olma yolunca çıktığı bu süreçte 56 şehirde 175 mağaza ve binlerce çalışanı ile dev bir marka haline gelmiştir.

Özellikle yenidoğan, hamile anneler, bebek ve çocuklar için giyim, oyuncak, bebek ürünleri gibi binlerce farklı ürünü mağazalarında en uygun fiyat ile müşterilerine sunan ebebek, 4 yaşa kadar çocukların her ihtiyacını düşünerek kaliteli ürün yelpazesini güncellemektedir.

E-Bebek Kimin?

E-bebek markasının ilk kurucusu ve sahibi Uşak’lı işadamı Halil Erdoğmuş’tur. Ancak 2012 yılın sermaye artırımına giden markanın şu an bir ortaklı yapısı bulunmakta. Yönetim kurulu başkanlığı yine Halil Erdoğmuş sürdürmekte. Ortaklar arasında ise Mahmud Muhammed Topbaş, Mustafa Latif Topbaş ve Musa Topbaş bulunmakta. Şu an da ebebek markasının %51’i Topbaş ailesine aittir.

E-Bebek Bayilik Veriyor Mu?

E-bebek bayilik ağını hızla büyütürken girişimcilerin merak ettiği bir soru olan ebebek bayilik veriyor mu sorunun yanıtını maalesef ki marka şu an için herhangi bir bayilik vermemekte. Şimdiye dek açtığı 175 mağazasının yönetimini kendi bünyesi altında kontrol etmekte ve yakın zamanda da bayilik ve franchise için bir girişimleri bulunmamakta.

E-Bebek Bayilik Şartları Nelerdir?

E-Bebek bayilik şartları için hemen üst paragrafta da belirttiğimiz gibi markanın şu an bir bayilik konsepti bulunmadığından şartları da bulunmuyor. Ancak farklı bir ortaklık ya da iş modeli için bir teklifiniz olursa iletişim kanallarından e-bebek markası ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim kanallarını da yazının altında bulabilirsiniz.

E-Bebek Franchise Başvurusu Nasıl Yapılır?

E-bebek franchise modeli ile çalışmayan bir markadır. Bu nedenle franchise başvurusu yapabileceğiniz bir kanal da bulunmamakta. Ancak yukarıda da belirttiğimiz üzere franhcise dışınfa farklı iş ortaklıları ile çalışmak isterseniz ya da kiralik yer önerisi yapmak isterseniz iletişim kanallarından ilgili birimlere ulaşabilirsiniz.

E-Bebek Franchise Bedeli Ne Kadar?

Franhcise ağı olmayan ebebek markasının herhangi bir ücret skalası da bulunmamaktadır.

E-Bebek İş İlanları

E-Bebek iş başvuruları ve iş ilanları içinde kendi internet sitesi üzerinden yeni personel alımları için pozisyonları yayınlamaktadır. Bu süreçte ebebek iş ilanlarını takip etmek için alttaki linki kullanabilirsiniz.

ebebek iş ilanları sayfası 

https://www.e-bebek.com/kurumsal/kariyer/

E-Bebek İletişim

e-bebek.com’un iletişim kanalları arasında yer alan müşteri hizmetlerinin telefon numarası 0216 325 11 11 olarak belirtilmiştir. Bunun dışında internet sitesine üye olarak da iletişim formlarına ulaşabilirsiniz.

E-bebek bayilik konumuz dışında ayrıca Decathlon bayilik başlıklı konumuzu da incelemek isterseniz buradaki link üzerinden ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x