Nakliye

Aras Kargo Araç Kiralama

Aras Kargo araç kiralama hakkında şöförlü ya da sadece araç veya kamyon kiralama nasıl olur? Aras Kargo kiralık araç fiyatları nasıl? Detaylı olarak konumuzda yer verdik.

Tüm kargo firmalarında olduğu gibi Aras Kargo’da son dönemde geneli şöförlü olarak araç kiralama yaparak, kendi aracıyla kurye olarak çalışıp parça başı para kazanmak isteyen kişilere iş imkanı sunuyor. Sağlık, güvenlik ve yaş şartlarının ön planda olduğu başvuru aşamalarında öğrencilere de istihdam yaratmak amaçlayan firma aynı zamanda kadın girişimcilere de imkan verecek.

İster kendi aracınızı kendiniz kullanarak kurye olarak çalışabilirsiniz isterseniz aracınıza şöför bulup çalıştırabilirsiniz ya da sadece aracınızı Aras Kargo’ya kiralayabilirsiniz.

Aras Kargo Araç Kiralama Başvurusu

Şehir içi ve şehir dışı kiralık araç başvurusu ile birlikte esnaf kurye başvurusu olarak 2 farklı başvuru kabul edilmekte.

Şehir içi ve şehir dışı kiralık araç başvurusu

Aracızını sözleşmeli olarak şehir içi ve şehir dışı kullanımda Aras Kargo’ya dönemlik olarak kiralamak isterseniz, bu bölümdeki başvuru formunu doldurarak Aras Kargo ile iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru Linki

aras kargo araç kiralama başvuru

Esnaf kurye başvurusu

Kendine ait 6 yaşından küçük ve kapalı kasa ticarı aranız varsa, en lise diplamanız varsa, erkekler için askerlik hizmeti tamamlanmış ya da tecilli ise ve de SRC 4 başvurunuz ya da belgeniz varsa esnaf kurye için başvurunuzu alttaki linkten yapabilirsiniz.

Araç olarak Kango, Doblo ya da Trafic benzeri araçlar istenmekte.

Kurye Başvuru Formu

esnaf kurye aras kargo

Aras Kargo Araç Kiralama Fiyatları

Aras Kargo için araç kiralama fiyatları yine aracınızın modeline, tipine, markasına ve yaşına gibi bir çok kritere göre değişkenlik göstermekte.

Aracınız ile birlikte kurye olarak çalışmak isterseniz Esnaf Kurye programında çalıştığınız kadar kazancınız oluyor ve kendi işinizin patronu oluyorsunuz.

Kendi aracınızla birlikte Aras Kargo için kurye olarak çalışırsanız günlük ya da parça başı olarak ödeme alabilirsiniz.

Günlük ortalama 200 TL – 240 TL + KDV arasında ödeme alabilirsiniz. İsterseniz şöför isterseniz kendiniz çalışabilirisiniz ancak mazot parası size ait.

Günlük ödeme haricinde parça başı olarak 4 TL – 6 TL arasında ödeme de alabilirsiniz. Tek dağıtımda 150 TL üzeri kazanç sağlayabilirsiniz.

MNG Kargo için Araç Kiralama İçin Alttaki Konumuzu İnceleyebilirsiniz.

MNG Kargoya Araç Kiralama

Aras Kargo Araç Kiralama Şartları

  • Aracınızın 6 yaşını geçmemiş olması gerekli,
  • Esnaf kurye için SRC3 ya da SRC4 belgeleri gerekli,
  • Psikoteknik belgeniz olması avantaj,
  • Ekip çalışmasına yatkın olmanız gerekli
  • İletişime ve gelişime açık olmanız gerekli.

Arabamla iş arıyorum, kendi aracımla iş arıyorum ya da aracımı kiraya vermek istiyorum diyenler için Aras Kargo araç kiralama ve esnaf kurye çalışma sistemi incelenmesi gereken bir iş fikridir.

Ayrıca Kargo Şirketine Araba Kiralama Nasıl Yapılır? konumuzu da mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

İlgili Makaleler

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kazım Salman
Kazım Salman
Kasım 25, 2020 12:29 pm

Aracımı kullanmak istiyorum

Adres
Özgür Mah Tabak Hamam Sokak no 2
Açıklama
Aracımı kullanmak istiyorum
Kubilay
Kubilay
Ocak 24, 2021 7:23 pm

Araç

Adres
Mandıra CAD önünü mahallesi Esenyurt İstanbul
Açıklama
Araçımı kiraya vermek istiyorum
levent çetintaş
levent çetintaş
Mart 13, 2021 3:03 am

esnafım. kargo dağıtım tecrübem var. göztepe güzelyalı mehmet ali akman ve mithatpaşa caddesinde günlük ortalama 110 adet kargoyu başarılı ve sorunsuz şekilde dağıtımlarını gerçekleştirebilirim. parça başı fiyatlar tatmin edici olursa firmanızda çalışmak isterim. saygılarımla

Adres
güzelyalı
Açıklama
esnaf kurye başvurusu.panelvan aracı ile
Last edited 6 ay önce by levent çetintaş
Başa dön tuşu
3
0
Gönderx
()
x