GiyimKozmetik

Tedi Kiralık Dükkan Önerisi ve Başvuru

Tedi kiralık dükkan önerisi ve başvuru formunu bulabileceğiniz bu yazımızda aynı zamanda Tedi mağazalarına en kolay kiralık yer önerisi nasıl yapılır bunları anlatacağız.

Tedi, 2007 yılında müşterinilerine giyim, kozmetik, züccaciye, ev tekstili, bahçe ürünleri, takı vs. gibi bir çok ürün grubunda farklı alternatifleri sunan perakende satış mağazasıdır. Hem fiyat avantajı hem de ürün çeşitlilği ile yoğun talep gören mağazada her kesime uygun ürünler bulunmakta. Muadillerine göre kaliteli ürünleri çok daha uygun fiyatlara zaten Tedi, sadece İstanbul değil Türkiye’nin 10 şehrinde yüzlerce mağazası ile hızlı bir büyüme sürecine girmiştir. Bu büyüme sırasında yeni mağazalar ve yeni iş istihdamı da sağlamaktadır.

Tedi Kiralık Yer Önerme

Tedi kiralık dükkan önerisi için hem AVM içinde hem de cadde üzerinde kiralık yeri olanlar için kurumsal kiracı olarak yer önerisi yapılabilecek Tedi mağazalarına uzun süreli mülkünüzü kiralayabilirsiniz. Mağazanın kiralık yer talep formunda yeriniz hakkında ne kadar detaylı bilgiler verirseniz, size kısa sürede dönüş yapılması o kadar kolay olacaktır.

Yerinizin cadde üzerinde ve gün içerisinde yoğun bir bölgede olması da yerinizin kiralanması için büyük öncelik sağlayacaktır.

Tedi Kiralık Yer Başvuru Formu

Tedi kiralık dükkan başvurusu için markanın kendi web sitesi üzerindeki linkine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunda öncelikli olarak kişisel bilgileriniz ve mülkünüzün yeni mi eski mi inşaat olduğu, bulunduğu lokasyon, asma kat veya bodrum katı olup olmadığı, fotoğrafları ve tabi ki istenilen kira bedelini belirtmelisiniz. Kiralama bedeli aylık ya da yıllık olarak ödemenebildiğinden açıklama kısmına hem aylık hem yıllık kira bedeliniz yazabilirsiniz.

Tedi Kiralık Yer Başvuru

Tedi Mağazaları

Tedi’nin sadece İstanbul’da 156 mağazası bulunmaktadır ve İstanbul’da daha da büyüme hedefi bulunmakta. İstanbul dışında Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova’da 100 civarı mağazası bulunmaktadır.

Tedi mağazaları genellikle sabah 10:00 akşam 21:00 arası açık olmakla birlikte mağazanın AVM içinde olup olmaması durumunda göre değişkenlik gösteriyor.

TEdi dışında Defacto için de kiralık yer önerisi yapmak isterseniz daha önce sitede yer verdiğimiz Defacto Dükkan Kiralamak yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sevda
sevda
Ağustos 5, 2021 11:36 am

merhaba
istanbul Tuzla Aydınlı mahallesi dersaadet cad.üzerinde 800m2 depolu dükkanBaşa dön tuşu
1
0
Gönderx
()
x