Market

Kim Market Kiralık Yer Önerme ve Başvuru

Kim Market kiralık yer önerme ve kiralık dükkan önermek için başvuru nasıl yapılır? Kim Market için kiralık yerim var diyenlere, yer önerisi başvuru adımlarını detaylı olarak yazdık.

KİM Market, müşteri odaklı olarak hizmet veren, iş ahlakına,dürüstlüğe, insana ve çevreye saygılı, şeffaf, yenilikçi, çağdaş, sosyal sorumluluk bilincine sahip marketler zinciridir. Bu market zinciri, her geçen gün büyümeye ve insanlara hizmet etmeye devam etmektedir.

Kim Market Kiralık Dükkan Başvurusu

KİM Market, kendi şubesini kendisi açan, hiçbir kişiye ya da kuruluşa bayilik hakkı ile işletme hakkı vermeyen bir marketler zinciridir. Bu sebeple, resmi internet sitesi aracılığı ile kiralık dükkanı olan kişilerden başvuru almaktadır. KİM Market yetkilileri, kendilerine yapılan kiralık dükkan teklifleri üzerine gereken incelemeleri yapmakta ve başvuru yapan kişilere dönüş sağlamaktadır.

KİM Marketler zinciri, resmi internet sitelerinde “Kiralık Yeriniz Mi Var?” başlığı altında başvuru ve teklifleri almaktadır ve firmanın başvuru yapan kişilerden istediği bilgiler şunlardır:

  • Ad ve soyad bilgisi
  • Başvuru yapan kişinin telefon numarası
  • Kiraya verilmek istenen mülkün adresi
  • Başvuru yapan kişinin iletmek istediği not

Bu gerekli bilgilerin doldurulması neticesinde, KİM Market yetkilileri başvuruyu değerlendirmekte, şartlar uygunsa görüşme için kişiler ile iletişime geçmektedir.

Kim Market’e Dükkan Kiralama

KİM Market’e dükkan kiralamanın çeşitli avantajları bulunmaktadır, bunlar:

  • Kira geliri yüksektir
  • Kira ödemesi düzenli olarak zamanında yapılır
  • Kurumsal firma olduğu için problem yaşanması riski düşüktür; sorunsuzdur
  • Yıllık kira artışı enflasyon oranına uygun olarak yapılır.
  • Başvuru için FORMU doldurunuz.
  • Adınız, soyadınız, mülkün adresi

Kim Market Kiralik Yer Önerme

Kim Market kiralık yer önerme başvuruları için Kim Marketlerin bulunduğu şehirlerde ve çevrede başka Kim Market olmayan bölgeler için eğer uygun yerinizi varsa direkt resmi internet sitesinden kiralık yer önerisinde bulunabilirsiniz.

En az 1000 m2 olacak şekilde yer önerileriniz için eğer gerekli şartları sağlıyorsanız mutlaka dönüş alacaksınızdır. Neticede sürekli büyüme trendinde olan ve mağaza sayısını arttıran Kim Market zincirleri için uygun konumlardaki kiralamaya uygun yerler oldukça cazip olacaktır.

Kim Market dışında diğer market zincirlerine de kiralık yer önerileriniz varsa eğer Market kategorisindeki diğer markalara da market yeri kiralık yer önerilerinde bulabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adnan ATTUNİ
Adnan ATTUNİ
4 yıl önce

HATAY/Hassa/akbez mah. ana cadde üzerinde 100 + 100 m2 olan yeni yapılan dükkanımızı ve nufus yoğunluğunun fazla olduğu, lise karşısı ,çarşı içi olan 2 yol ağzındaki dükkanımızı kiraya vermek istiyoruz.

Adres
hassa cad./akbez mah./hassa /hatay
Açıklama
100 + 100 m2 dükkan İletişim: (531) 3721702
halil kalbisagda
halil kalbisagda
4 yıl önce

izmir bayraklı çaymahalle şehit hakan uysal caddesi 273/1 adresinde şuan hali hazırda 180 metrekare ama metre kare çogaltabilinir toplam 400 metre kareye çıkma şansımız var yer sahibiyiz kurumsal olarak kiraya vermek istiyorum

Adres
şehit hakan uysal caddesi 273/1 çaymahalle bayraklı izmir
Açıklama
iş yerimi kiyara vermek istiyorum
Derya Bulut
Derya Bulut
2 yıl önce

Dukkan

Adres
İlkadım Mah. Dayanışma Sok. 27/13 kme
Açıklama
3 katlı 360m2dukkanım kıralık tir şişli mecıdıyekoyde
MUSTAFA KARAGÖZ
MUSTAFA KARAGÖZ
2 yıl önce

KIRAÇ MERKEZDE 7 KATLI PLAZA
BODRUMLAR 400+600 m2 DİĞER KATLAR 650 m2
2 CADDE ÜZERİ MİNİBÜS VE OTOBÜS GEÇİŞ GÜZELGAHINDA

Adres
ADNAN KAHVECİ BULVARI 2230 SK NO:1 ESENYURT İSTANBUL
Açıklama
532 615 71 88


Başa dön tuşu
6
0
Gönderx
()
x