BayilikMarket

Getir Çarşı Nedir? Başvuru Formu ve Şartları

Getir Çarşı nedir? Başvuru şartları, komisyon oranları ve avantajları nelerdir? Getir Çarşı başvuru formu nasıl doldurulur ve hangi işletmeler başvurabilir?

Getir markası sitemizde daha önce de oldukça fazla yer verdiğimiz şekilde farklı kollarda faaliyet gösteren yerli bir online market uygulamasıdır. Aslında ilk etapta online alışverişler için kullanılan Getir, daha sonra hayata geçirdiği ve şu an Yemek Sepeti ile birlikte en büyük pazar payına sahip kapıya yemek servis uygulaması olan Getir Yemek sistemini de kurmuştur.

Farklı kampanyaları ve sürekli olarak verdiği çeşitli indirimlerle Getir Yemek, Yemek Sepeti ile birlikte dediğimiz gibi en çok tercih edilen kapıya yemek servis uygulamasıdır.

Aynı zamanda Getir Su uygulaması ile birlikte de evlere kendi markası olan Kuzeyden marka suyu servis etmektedir.

Kendi kategorisinde lider durumda olan Getir, yakın zamanda Getir Çarşı adıyla farklı bir girişimi daha piyasa sundu.

Getir Çarşı Nedir?

Getir Çarşı uygulaması aslında Trendyol Market ve Hepsi Burada Express uygulamalarından aşina olduğumuz şekilde, market ihtiyaçlarını kendi deposundan değil de mahalle esnafından ya da marketlerinden temin edip size ulaştıran bir sistemdir.

İşletme sahiplerinin sistemlerine düşecek olan siparişleri, sipariş veren kişinin adresine teslim ettiğinde ürün tutarı Getir’in sisteminde sizin adınıza toplanacak. Ay sonu ise işletme sahiplerine ödemeler yapılacak.

Müşteri bazında ise Getir uygulamasına girerek kendi mahallenizin esnafından sipariş verebileceksiniz ve aynı Getir Yemek uygulamasına olduğu gibi siparişi ister sipariş verdiğiniz firma ister de Getir siparişimi bıraksın seçeneği ile Getir kuryeleri teslim edecek.

Getir Çarşı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir Çarşı başvurusu için Getir’in internet sitesi üzerinden yapacağınız başvuru ile ön başvuru yapabilir, eğer ön başvurunuz onaylanırsa da Getir’in operasyon ekibinden size ulaşılıp detayları öğrenebilirsiniz.

Getir Çarşı uygulamasına başvuru için alttaki linkte yer alan formu eksiksiz olarak doldurmalısınız.

Başvuru Sayfası: https://panel.getircarsi.com/form/on-basvuru

getir çarşı başvuru

Getir Çarşı Bünyesinden Hangi İşletmeler Olacak?

Getir Çarşı iş modelinde kasap, manav, kuruyemişçiler, petshop, balıkçı ve aktarlar sisteme dahil edilmekte. Burada önemli olan evlere servis yapabileceğiniz kuryelerin olması ve ürün çeşidinizin fazla olması.

Getir Çarşı Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Getir Çarşı başvuru şartları için şu an mevcut formda bulunan işletmeler arasında olmalısınız.
  • Ayrıca evlere servis şeklinde çalışıldığı için mutlaka moto kurye, araçlı kurye, yaya kurye ya da bisikletli kurye gibi evlere hızlı şekilde siparişleri teslim edebilecek durumda olmalısınız.
  • Şimdilik İstanbul’da başlayacak olan sistem için İstanbul’da faaliyet gösteren bir işletme olmalısınız.

Getir Çarşı Komisyon Oranı Nasıl?

Getir Çarşı için ilk olarak İstanbul’da faaliyete geçecek olan sistemde, Getir tarafından açıklanan bilgilere göre 30 Haziran’a dek herhangi bir komisyon alınmayacak. Sonrasında ise makul oranlarda bir komisyon oranı belirlenecek.

Getir Çarşı’nın Avantajları Nelerdir?

Tabi ki müşteri tarafından bakıldığında sadece Getir uygulamasındaki ürünleri değil, Getir Çarşı bünyesinde hizmet veren istediğiniz yerden siparişlerinizi verebilecek ve kapınızda teslim alacaksınız. Neden direkt firmadan değil de Getir Çarşı’dan sipariş vereyim diye merak edenler için de bu şekilde çalışan bir sistemde hem siparişleriniz Getir güvencesi altında gelecek hem de dönemsel olarak bu firmalardan vereceğiniz siparişlerde indirimler kazanabileceksiniz.

İşletme tarafından bakıldığında ise; pandemi döneminde zaten sokağa çıkmak istemeyen kişiler direkt sizden sipariş geçebilecek, hem de Getir’in yaptığı reklamlarla ve kampanyalarla daha çok müşteriye erişebileceksiniz.

Aynı yemek uygulamalarında olduğu gibi kar oranınız daha düşük olsa dahi sipariş adediniz eskiye göre oldukça artacaktır.

Getir Çarşı uygulamasında gelişmeler oldukça yine sitemizden merak edilenleri sizlerle paylaşıyor olacağız. Aynı zamanda sitemizde daha önce yer verdiğimiz Getir Kurye Başvurusu, Esnaf Kurye ve Maaşlar ve Getir Bayilik Nasıl Alınır? yazıları da ilginizi çekebilir.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x