Yapı Market

Bauhaus Kiralık Yer Önerme ve Başvuru

Bauhaus kiralık yer önerme ve kiralık dükkan önerisi nasıl yapılır? Bauhaus kiralık yerim var diyenlere detaylı rehber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Bauhaus markası ilk olarak 1960 yılında Almanya’nın Mannheim şehrinde mağazasını açmış ve o günden bu yana global yapıda bir yapı market zinciri olarak müşterilerine ulaşmayı başarmıştır. Ev, iş yeri ve bahçe ile ilgili binlerce farklı ürünü bünyesinde barındıran ve “kendin yap” (diy) kültürünün oluşmasına öncü olan Bauhaus, Türkiye’de ise 1996 itibariyle ilk mağazasını açmıştır. İstanbul’un çeşitli bölgelerinde mağazaları bulunan ve aynı zamanda müşterilerinin talepleri doğrultusunda Bursa, Ankara ve Antalya’da da mağazar açan Bauhaus tükeciticileri ile buluşmaktadır.

Ülkemizde 1000’in üzerinde yerli tedarikçiden ürün alan ve 120 binden fazla ürün yelpazesi bulunan marka yerli üretimi de desteklemen adına %65 yerli %35 yabancı ürün çeşidi satışı gerçekletirmektedir.

Bauhaus Kiralık Yer Önerme

Bauhaus kiralık dükkan önerisinde bulumak isteyenler için daha önce sitemizde yer verdiğimiz Koçtaş Fix ve Tekzen gibi diğer yapı marketlerin dışında bir öneri sistemi bulunmuyor. Ancak kiralık dükkan öneriniz var ise Bauhaus markasına ulaşarak yeriniz hakkında detaylı bilgi verebilir ve markanın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

Bauhaus Kiralık Yer Başvuru Formu

Bauhaus kiralık yer önerme için başvuru formu bulunmuyor fakat markanın mail adresine iletişim bilgileriniz, kiralık yer önerisinde bulunmak istediğiniz yer hakkında detayları ilettiğinizde size olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapacaklardır.

Başvuru öncesinde yer önerisinde bulunacağınız mülkün en az 1.000 m2 olması gerektiğiniz ve otopark, tavan yüksekliği, ulaşım vs. gibi konuları da önceden planlamanızı öneririz. Neticede yapı market için dükkan arayışında kriterler farklı olacaktır.

Ayrıca Bauhaus dışında Tekzen kiralık yer önerisinde bulunmak için buradaki konumuzu inceleyebilirsiniz.

Bauhaus İletişim: online@bauhaus.com.tr 

 

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nayim
Nayim
3 yıl önce

İzmir Torbalı İnönü Mh MEDİFEMA HASTANESİ KARŞISI 200MT2 ZEMİN 125 MT2 BATAR KAT NET 325 METRE KARE 2 ADET DÜKKAN KIRALIK KONUM OLARAK MÜKEMMEL BİR YER İLETİŞİM= 05426134271Naim karadag

aslan
aslan
3 yıl önce

karabük ili Safranbolu İlçesinde 1750 m kare ana yola sıfır yerimiz var. kiralamak istiyoruz. Saygılarımızla. 05357303067.aslan keskin

Adres
akçasu mah.bartın yolu sok. Safranbolu.
Açıklama
1750 m kare, ana yola sıfır yerimizi kiralamak istiyoruz.
orhan altıparmak
orhan altıparmak
2 yıl önce

niģde bor yolu üzeri 6 katlı 1750 metrekare

Adres
cığızoğlu osman efendi mah.huzur sok 2.cad.no 61 BOR NİĞDE


Başa dön tuşu
3
0
Gönderx
()
x