Genel

Cadde Üzeri Kiralık Dükkan Arayan Markalar

Cadde üzeri kiralık dükkan arayan markalar için eğer cadde üzerinde bir kiralık yerinizi varsa, kiralık yer önererek kurumsal kiracıya sahip olabilirsiniz.

Kiralık yer arayan kurumsal firmalar için kiralık veya satılık yerlerinizi bu markalara ulaştırmak, aracısız ve komisyonsuz olarak yerinizi vermek istiyorsanız, yer önerisinde bulunacağınız markanın ihtiyacını gerçekten belirlemeniz gereklidir. Yer önerisinde bulunacağınız markanın ihtiyacı bir plaza katı, deposunu ağırlıklı kullanacak bir yer ya da konumu önemsiz farklı talepleri olan bir yer olabilir. Ancak Cadde üzerinde yer alan bir yer arayan marka için nokta atışı olarak yer önerisinde bulunabilirsiniz.

Hangi Markalar Cadde Üzeri Kiralık Yer Arar?

Öncelikle cadde üzerinde olması şart olan yerleri düşündüğümüzde bunların başında fast food zincirleri, banka şubeleri, giyim, restoranlar vs gibi ayak üstü dükkana ihtiyacı olan kurumsal markalar yer alır.

Bankalar

Bu nedenle cadde üzeri kiralık dükkan önerisinde bulunmak isterseniz önceliği bankalara ulaşarak çevrede o bankanın şubesi yoksa bu bankaya yer önerisinde bulunabilirsiniz.

Giyim

Mavi Jeans, LCW, Boyner, Nike, Adidas vs. gibi giyim markalarının da mağazaları çoğunlukla işlek caddelerin üzerinde yer alır. Bu ve benzer markaları da hedefleyebilirsiniz.

Restoran ve Kafe

Aslında nokta atışı yapabileceğiniz sektör ise yeme içme sektöründe yer alan zincir restoranlar olabilir. Burger King, Mc Donalds, Domino’s, Tavuk Dünyası, Starbucks, Nero vs. gibi restoran ve kafelerin cadde üzerinde yer ihtiyacı sürekli olmaktadır. Etrafra şubeleri de yoksa ve rakipleri buralarda yer alıyorsa mutlaka kiralık dükkan önerinizi değerlendireceklerdir.

Daha önce sitemizde yer verdiğimiz kafe ve restoran kiralık yer önerme kategorisinde yer alan markaları inceleyebilirsiniz.

Market

Migros, Mopaş, Carrefour, Bim, Şok vs. gibi marketlerin mağazaları da cadde üzerinde yer almaktadır ve bu tip markaların uzun vadeli de kiralama yaptıklarını düşünüldüğünde yine oldukça getirisi yüksek bir kiralama anlaşması yapabilirsiniz.

Hangi marketlere kiralık yer önerisinde bulunabileceğinize Market kiralık yer önerme kategorimizde yer verdiğimiz içeriklerden ulaşabilirsiniz.

Cadde Üzeri Kiralık Dükkan Avantajları Neler?

Müşterileri bu dükkanların yerlerini unutmaz ve müşteri sadakati açısından müşterilerini kaybetmek isteyen markalar da yer değişimini sık yapmaz. Hatta 10 yıllık kira kontratları dahi yaparlar ki bu işini garantiye almak isteyen yer sahipleri için önemlidir.

Eğer şehrinizde cadde üzeri bir kiralık yerinizi varsa siz de bulunduğu konuma göre en iyi hangi kurumsal markanın ihtiyacı olabilir düşünerek yer önerisinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca sitede daha önce yer verdiğimiz Kurumsal firmalara kiralık dükkan önerisi konusundan kurumsal firmalara dükkan kiralamanın püf noktalarını okuyabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

İlgili Makaleler

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
rasit aktan
rasit aktan
Kasım 24, 2020 3:24 pm

Bursa Ticaretinin en yogun oldugu visne caddesinin oldugu yer kose basi dukkanimiz kurumsal firmaya kiraliktir

Adres
Yavuzselim mah 11. yilmaz sok no 1 Yıldirim Bursa
Açıklama
bursa Ticaretinin en yogun olan visne caddesinin dibinde islek cadde uzeri dukkanlarin bol odugu ureticilerin calisanin arabanin boldugu bi yer sahibiyiz caddeye sifir kose basi dukkanimiz var kiralamayi dusunuyoruz kurumsal firmalara yanimizda bankalar var
Seher Kutlu
Seher Kutlu
Şubat 15, 2021 11:15 am

Dükkan ve dış cephe reklam panosu

Adres
Koşukavak Mahallesi 4225/1 sokakta No:1 Altındağ/İzmir
Açıklama
Kiralık dükkan ve dış cephe reklam panosu
Evrim Özer Kutlu
Evrim Özer Kutlu
Şubat 15, 2021 11:56 am

Kiralık dükkan

Adres
Kemalpaşa caddesi Birlik Mahallesi 4233 sokak. No3/1 Altındağ/Bornova (İzmir)
Başa dön tuşu
3
0
Gönderx
()
x