Bayilik

Bülent Börek Bayilik ve Bülent Börekçilik Franchise Bedeli

Bülent Börek bayilik ücreti ve şartları, Bülent Börekçilik franchise bedeli ve bayilik fiyatları için güncel bilgilerle birlikte sahibi kim ve börek fiyatları hakkında tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Aynı zamanda Bülent Börekçilik hakkında hem franchise hem de diğer merak ettiklerini konumuzda bulabilirsiniz.

Börekçilik sektörü özellikle son yıllarda gelişmekte olan ve evlere ya da iş yerlerine internet üzerinden aldıkları siparişlerle, börek seven kişilere ulaşmayı başararak markalarla daha da büyüyen bir iş dalıdır. Eskiden beri aslında caddelerde ya da sokaklarda bulunan börek dükkanlarında satılan peynirli, kıymalı, patatesli vs. çeşitleriyle farklı bir damak tadına hitap eden börekçiler artık daha kurumsallaşan börek markalarıyla hem daha güvenli hem de aynı lezzet kalitesiyle börek severlerle buluşuyor.

Özellikle Türkiye’nin başta İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Konya, Adana, Eskişehir gibi büyükşehirlerinde hızla bayilik ağı ile büyüyen börek markaları son dönemin trend girişimlerinin başında geliyor. Börek satışlarının, lokma ve patso gibi dönemsel olarak popüler olma dışında sürekli talep görmesi, iş kurmak isteyen girişimcilerin de yatırımlarını bu sektöre kaydırmasına neden oluyor.

Neticede Türkiye çapında bilinen bir börek markasından alınacak bayilik ile hem bireysel hem de toplu börek satışları ile ciddi cirolar kazanılabiliyor.

Hal böyle olunca da bayilik ağı ile büyümek isteyen börek firmaları da franchise ağını hem büyük şehirlerde hem de şubelerinin olmadığı bölgelerde daha da büyütmek istiyor. Bayilik ağı ile büyüyen börek markaları hem kendi bünyesindeki börek dükkanlarından hem de bayilik verdiği kişilere börek imalatı yapıp adını da daha çok duyurabiliyor.

Bülent Börekçilik Hakkında

Bülent Börekçilik markası da franchise ağı ile büyümek isteyen, aslında çok eskilerden beli tadı bilinen ve birçok kişinin de diğer böreklere göre çok daha beğendiği Adana böreğini herkesle buluşturmak isteyen bir marka olarak hayatına başladı. Özellikle 2018 yılında şubeleşmeye başlayan Bülent Börekçilik, şu an Türkiye’nin en bilinir börek markaların başında geliyor.

Meşhur Adana Böreği üreticisi olarak başladığı bu süreçte özellikle sıcak ve taze olarak tüketilmesi önerilen Adana böreğini hem daha önceden tadını bilenlerle hem de ilk kez deneyeceklere en cazip ve en kaliteli şekilde buluşturmayı başardı.

Kalitesini hem özel üretim tesislerinde hijyenik şartlarda üretilmesine hem de kaliteli ve bol malzemeyle orijinal Adana böreğini sevenlerle uygun fiyatlarda buluşturmasına borçlu olan Bülent Börekçilik, organik, ürünler, özel hamuru ve tabii ki özel üretilen peyniriyle son yılların vazgeçilmez börek üreticisi haline geldi.

Sadece börek üretimi üzerine uzmanlaşan Bülent Börekçilik, bugün Türkiye’nin birçok şehrinde bayilik açarak büyürken aynı zamanda Ortadoğu ve Avrupa’da da büyüme planları yapmaktadır.

Bülent Börek Kimin? Bülent Börekçilik Sahibi Kim?

Bülent Börek kimin? Sahibi kim? Bülent börekçilik sahibi kim? Gibi birçok soruda marka bu kadar popüler hale geldikçe daha da sıklıkla sorulan sorular halinde gelmiş durumda.

Bülent Börek sahibi kim diyerek yaptığımız araştırmalarda şirket sahibinin Bülent isminde olduğunu gördük ama farklı bilgiye de denk gelmedik.

Bülent Börek şirket yetkili Mehmet Ali Tekin tarafından bir programda da Bülent Börekçiliğin sahibinin Bülent Bey isminde bir girişimci olduğunu alttaki videonun 04:52 anında görebilirsiniz.

 

Bülent Börek Bayilik Şartları Nedir?

Bülent Börek bayilik şartları aslında herhangi bir yeme içme sektöründe faaliyet gösterecek bayi ile benzerlikler teşkil eder. Ancak genel olarak Bülent Börekçilik şube açma şartları için alttaki koşulları sağlamanız beklenir.

  • Bülent Börekçilik bayilik başvurusu yaparken sizden doldurmanız beklenen formda da bayilik için düşündüğünüz lokasyon bilgisi istenir ve bayi açmayı düşündüğünüz bölgede başka bir Bülent Börek bayisi olmaması gereklidir.
  • Bülent Börek bayilik alıp dükkan açmayı düşündüğünüz yerin hem malzemeler hem de dekorasyon açısından en az 200 m2 üzeri olmasında fayda var.
  • Eğer daha önce yine gıda sektöründe işletmecilik yaptıysanız ya da benzer bir markadan franchise aldıysanız sizin için oldukça olumlu etkisi olacaktır.
  • Bayilik sonrası şubede çalışacak personel ihtiyacını, evlere servis için kurye ihtiyacını ve diğer personel planlamasını önceden yapmanızda fayda var.
  • Franchise açmayı düşündüğünüz konumu, yapacağınız iş planını, işe başlangıç süresini vs. gibi konuları önceden hazırlayıp, franchise departmanına iletmeniz hem sizin hem de bayilik sürecinin hızlı ilerlemesini sağlayacaktır.
  • Gıda alanında bir franchise alacağınız için daha önce sektörde iş yeri açmanıza engel oluşturacak bir ceza almamış olmanız gereklidir.
  • Yine gıda sektöründe iş yapmak için gerekli izinleri almanızda bir sorun olmaması gereklidir.
  • Son olarak da tabii ki tüm bu giderleri karşılayabilecek bütçeniz olmaldırı. Bunu da bir alt paragrafta inceleyebilirsiniz.

Bülent Börekçilik bayilik şartları olarak aslında diğer gıda sektöründe faaliyet gösterecek tüm markalar için de olması gereken koşulları karşılamanız gerekiyor diyebilir.

Bülent Börek Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bülent börek franchise bedeli 2022 yılı için ortalama olarak 250 bin TL – 300 bin TL arası olarak belirlenmiştir. Tabii ki bunun içerisinde bir çok kriter rakamı yükseltebilir ama bunları da Bülent Börek bayilik fiyatları kapsamında franchise departmanı ile görüşerek net öğrenebilirsiniz. Fakat sadece isim hakkı için firma herhangi bir ücret talep etmiyor bilgisine ulaştık. Bayilik ücretini aslında yatırım tutarı olarak da düşünebilirsiniz.

Bülent Börek bayilik ücreti için direkt firmadan öğrendiğimiz bilgilerde işe başlangıç maliyetinin dükkanın açılacağı konum,  başlangıçtaki malzeme miktarı, dükkandaki dekorasyonun yapılması ve bu süreçteki elektrik, tesisat, masa-sandalye vb masraflar, dükkanda çalışacak personel sayısı ve paket servis elemanları gibi iş planına başlarken dikkate alınacak etmenler bayilik ücretini belirlemektedir.

Bülent börekçilik bayilik ücreti ise hem en başta belirttiğimiz gibi hem de bir üst paragrafta yazdığımız gibi faktörlere bağlı olarak da 2022 için ortalama 300 bin TL sermaye gerektirir.

Bülent Börekçilik bayilik fiyatları ile ilgili tabii ki en kesin bilgiyi bir alt paragrafta vereceğimiz linkten direkt Bülent Börekçiliğe ulaşarak güncel olarak öğrenebilirsiniz.

Bülent Börekçilik Bayilik Nasıl Alınır?

Bülent Börekçilik franchise bedeli olarak belirlenen minimum sermayeniz hazırsa ve bayilik başvurusu sırasında vereceğiniz iş planınız da hazırsa eğer Bülent Börekçilik bayilik başvurusu yapmaya hazırsınız demektir.

Bülent Börek bayilik başvurusu yapmak için öncelikle resmi internet sitesindeki franchise başvuru formunu doldurmalısınız.

Bayilik Başvuru Sayfası – https://www.bulentborekcilik.com/tr/bayilik/

Burada lokasyon bilgisi, isim, soyisim, mail, telefon, meslek bilginiz ve varsa diğer konulara dair yazacaklarınız doldurduktan sonra size dönüş yapılmasın bekleyebilirsiniz. Ya da soracağınız sorular varsa bayilik hakkında bunun için de telefon numarasından Bülent Börek bayilik hakkında sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Bülent Börekçilik Bayilik Başvuru Formu

Bülent Börekçilik Telefon – 0212 445 34 91- 92- 93- 94

Bülent Börekçilik franchise bedeli ile ilgili güncel fiyat listesi ve franchise açmayı düşündüğümüz bölgeyi yetkili kişilere bildirirseniz, size hem Bülent börek franchise bedeli ne kadar olarak hem de diğer masraflarda toplam yatırım bedeli ne kadar olacaktır hepsini açıklayabilir.

Bülent Börek Bayileri Ne Kadar Kazanır?

Bülent börek bayilerinin kazancı tahmin edebileceğiniz üzere dükkanı açtığınız şehir, ilçe, mahalle konumuna göre, dükkanın bulunduğu caddeye göre ve hatta bölgenin gün içerisindeki nüfusuna göre de değişiklik gösterir. Ayrıca paket servis yapıp evlere gönderim yapıyorsanız da kazancınız değişkenlik gösterir.

Bülent Börekçilik bayiliği açtıktan sonra 2022 yılı fiyatlarına göre günlük 50 porsiyon börek ve yanında da meşrubat servisi ile 1.000 TL civarında kazanç sağlarsınız.

Ayrıca evlere kiloluk börek servisi ile de ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. Bu şekilde de yine ortalama günlük 50 porsiyon börek ve 30 da paket servisle birlikte 2.500 TL – 3.500 TL arası bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Buradaki rakamlarla birlikte Bülent Börekçilik bayiliği alarak aylık 40 bin – 50 bin TL civarı ciro sağlayabileceğiniz ortaya çıkıyor. Daha önce Bülent Börek bayiliği alan okurlarımız çok daha yüksek cirolar kazanıldığını da söyleyebilir tabii ki. Fakat işin bir de maliyet faktörü ortaya çıkıyor.

Personel maliyeti, vergiler, dükkan kirası ve diğer masraflar çıktığında asıl aylık kar oranınız önemli olacaktır.

Bülent Börekçilik Bayilik Kâr Marjı Ne Kadar?

Bülent Börekçilik bayilik kar marjı yine sattığınız ürünlere göre değişiklik gösterecektir. Ancak ana ürün ve dükkanın asıl gelir kaynağı tabii ki börek olacaktır.

Börek satışından ortalama olarak kar marjınız %50 civarında olacaktır. Kar oranları ortalama börek satışları üzerinden verilmiş olup, sattığınız ürün çeşidine göre değişiklik gösterebilir haliyle.

Sıcak ve soğuk içeceklerde ise yine ortalama %50 civarı kar marjı olacaktır.

Bülent Börek Hakkında Merak Edilenler

Bülent Börek bayilik hakkında önemli bilgileri yazımızın önceki kısmında detaylı olarak verdik. Ayrıca bunların dışında merak ettiğiniz konuları da Bülent Börek franchise departmanı ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Ya da direkt dah önce Bülent Börekçilik bayiliği almış olan kişilerin yorumlardan öğrenebilirsiniz.

Bülent Börek bayilik konularının dışında da merak edilen konuları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bülent Börekçilik Fiyatları Nasıl?

Bülent Börekçilik fiyatları için aşağıdaki liste tablosundan bakabilirsiniz.

MiktarGramFiyat
Porsiyon250 Gr11 TL
Yarın Kilo500 Gr22 TL
Kilo1 KG44 TL
Tepsi2 KG88 TL
Tepsi4,5 KG198 TL

Bülent Börek menü olarak da kendi sitesinde de belirtildiği üzere sadece börek üzerine çalıştıkları için meşrubat dışında herhangi bir ürünleri de bulunmuyor. Meşhur Adana böreğini kend lezzetleri ile harmanlayarak kendi şubelerden hem de evlere sipariş şeklinde teslim tadabiliyorsunuz.

Bülent Börekçilik fiyatları üstte de görebileceğiniz gibi bir porsiyonu 11 TL’den başlayarak gramaja göre artıyor. Ama bugün 11 TL ve yanında 3 TL’lik bir çayla bir öğününüzü geçirebilirsiniz. O yüzden Bülent Börekçilik fiyatları aslında uygun diyebiliriz

Bülent Börek Şubeleri Nerede?

Bülent Börek şubeleri belki de diğer börek firmalarının aksine oldukça geniş bir alanda bulunmaktadır. Bülent Börekçilik şubelerini detaylı olarak incelemek için internet sitelerindeki harita bölümü kullanabilirsiniz. Ama bugün Türkiye’nin en büyük şehirlerinde 290 şubesi bulunan markanın özellikle İstanbul’un her semtinde bir şubesi bulunmaktadır.

Bülent Börekçilik Şubeleri https://www.bulentborekcilik.com/tr/subeler/

En Yakın Bülent Börek Şubesi

En yakın Bülent Börek şubesi nerede sorusu merak edilenler arasında olduğu için yazmak istedik. Tabi ki sizin nerede ikamet ettiğinizi bilemiyoruz ama size en yakınını bulmanız için söyleyebileceğimiz bir şeyler var. Öncelikle yukarıda vermiş olduğumuz Şubeler linkini tıklayıp, yaşadığınız şehri seçmeniz halinde size en yakın Bülent Börekçilik şubelerine erişebilirsiniz. Açılacak olan sayfada şubelerin adres ve telefon numaraları da mevcut dilerseniz arayarak da eğer varsa evinize sipariş verebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise yemek uygulamalarından (yemeksepeti gibi) ikamet ettiğiniz yere servis yapılabiliyor mu görmüş olursunuz.

Bülent Börek Sipariş Nasıl Verilir?

Bülent Börek sipariş vermek için şu an size en yakın şubenin telefonunu arayarak evlere servis yapabiliyorsunuz. Birçok şubesinde eve sipariş imkanı bulunurken, Yemek Sepeti üzerinden şu an için sipariş verilemediğinden bazı şubeler en az 1KG ve üzeri siparişi eve teslim ediyor. Bazı şubeler ise 500 GR’lık siparişleri bırakabiliyor. Bunun için dediğimiz gibi size en yakın şubeye ulaşarak net bilgiyi alabilirsiniz.

Ancak Bülent Börekçilik üzerinden tepsi börek siparişi vermek isterseniz, şu an resmi Instagram hesapları üzerinde verilen 0549 276 70 01 no’lu hat üzerinden sipariş geçebilirsiniz.

Levent Börek Mi? Bülent Börek Mi?

Börek üreticilerinin hızla bayileşmesi sonrasında her iki firmanın börek şubelerini görenlerin en çok merak ettiği soruların başında Bülent Börek mi daha iyi yoksa Levent Börek mi geliyor. Bu sorunun tabii ki net bir karşılığı yok ama fiyat olarak birbirlerine oldukça yakın olan ve ürettikleri börek de benzer şekilde servis edilen bu iki firmanın da lezzetleri gerçekten birbirine yakın. Damak tadı kişiye göre değiştiği için ve fiyat olarak da yakın oldukları için her iki börekçiyi de deneyip kararı siz verebilirsiniz.

Bülent Börek Bayilik Ne Kadar?

Bülent Börekçilik bayilik fiyatı üstte uzun uzun anlattığımız gibi net bir şekilde verilmemiş. Hatta isim hakkı için de ücret talep edilmiyor ama şube açmak için kurulum ve ekipmanlar, börek malzemeleri vs gibi masraflar için Bülent Börekçilik’e de verilecek rakamla ortalama 250 bin TL kadar yatırım gerekli.

Bülent Börek Nerede Üretiliyor?

Bülent Börekçiliğin üretim tesisi Sakarya ve Balıkesir’de yer alıyor.

Peynirler Akdeniz Bölgesi’nde üretiliyor. Tereyağ akdeniz bölgesinde üretilen doğal börek. Ürünler taze şekilde bayilere iletiliyor. Üç çeşit peynir harmanlanarak yapılıyor. Baklava hamuru Antep bölgesinden geliyor.

Bülent Börekçilik Kaça Kadar Açık?

Bülent Börekçilik açılış saatleri hafta içi 06:30 ve hafta sonu 08:00 olarak belirlenmiştir.

Bülent Börekçilik kapanış saati ise ortalama 17:30 ve 18:00 arası değişmektedir.

Bunu da Bülent Börekçilik bayilerinin Google üzerinde bildirdikleri işletme açılış ve kapanış saatlerini baz alarak yazıyoruz. Hatta bazı bayiler 22:00’ye dek açık olduklarını yazıyorlar. Siz sipariş vermeden önce yine şubeleri arayarak net bilgi alabilirsiniz.

Bülent Börek Nasıl Yapılır?

Biraz yukarıda da belirttiğimiz gibi Bülent Börekçilik firmasına ait böreğin yapımında özel üretim peynirler, tereyağları ve hamurlar kullanılıyor. Bu malzemeler aslında böreğe lezzeti veriyor. Bunun dışında aslında standart şekilde evde de yapabileceğiniz peynirli tepsi böreği şeklinde börek tarifi var. Ama malzemeler bu lezzete tarif veriyor diyebiliriz. Bülent börekçilik menü olarak sadece börek yapmakta ve satmaktadır. Bunun haricinde içeceklerin dışında başka bir markanın ürünü bulunmuyor.

Bülent Börekçilik Bayilik Veriyor Mu?

Bülent Börek bayilik vermeye devam ederken önümüzdeki dönemde bayilik ağını daha da genişleterek, şubesi bulunmayan her ilçeye hem şehre gidip, lezzet-i ala olarak adlandırdıkları markalarını herkese duyurmak istiyorlar. Bülent Börek şube açmak isteyen kişiler için yazımızda da detaylı olarak bilgileri verdik.

Bu yazımızda sizlere Bülent Börekçilik bayilik fiyatları, Bülent Börekçilik bayilik ücreti, Bülent Börekçilik franchise bedeli, Bülent Börekçilik bayilik şartları, Bülent Börek şube açmak gibi Bülent Börek bayilik açmak isteyenlerin tüm merak ettiği soruları yanıtladık. Aynı zamanda yine börek bayilik alıp franchise ile şube aşmak isteyen kişiler için sitemizde daha önce yer verdiğimiz Levent Börek bayilik yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bülent Börek bayilik yazımızda okuduğunuz bilgiler dışında yine Bülent Börek bayilik almak istiyor ve merak ettiğiniz diğer konular da varsa yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

 

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İsmail şüşük
İsmail şüşük
2 yıl önce

Slm alykm hayırlı işler olsun bülent börekçilik hakkında sizinle konuşmak istiyorum İzmir den İsmail

Adres
1645 taksim 19 No 12 kat 2 adalet m.h bayraklı İzmir
Açıklama
Bayilik hakında bilgi
ahmet binici
ahmet binici
2 yıl önce

levet borek

Adres
teoman pasa mah necıp fazıl kurek cad 89 kepez antalya
Açıklama
bayilik almak istiyoruz bilginize levent borek


Başa dön tuşu
2
0
Gönderx
()
x