Bayilik

Paşa Döner Bayilik Şartları ve Bedeli

Paşa Döner bayilik, gıda sektörünün içinde olan birçok girişimcinin ilgilendiği bir konudur. Türk milleti olarak döner en çok sevdiğimiz yiyeceklerden biridir. Hemen her öğrencinin öğlen arası yediği yemek dönerdir. Paşa Döner markası da ülkemizde en çok sevilen döner markalarından biridir.

Paşa Döner, diğer birçok markaya göre dönerini tavuk budundan yapmakta ve bu da daha lezzetli olmasını sağlamaktadır. Hal böyle olunca da gıda sektörüyle ilgilenen birçok girişimci Paşa Döner markasından bayilik almak istemektedir. Biz de merak edenler ve Paşa Döner markasından bayilik almak isteyenler için, Paşa Döner bayilik veriyor mu, Paşa Döner franchising bedeli ne kadar, Paşa Döner bayilik şartları nelerdir gibi akıllardaki tüm sorulara cevaplar verdik.

Paşa Döner Hakkında

AR-GE çalışmalarına 2009 yılında başlamış olan firma 2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Paşa Döner endüstriyel olarak üretim yapmakta olup % 100 piliç budundan yapılan döneri, döner piyasasına kazandırarak yenilikçi bir hareketle sektöre giriş yapmıştır. Kendine özgü lezzetli tadı ve özel sosları ile Paşa Döner ülkemizde en çok sevilen ve en çok ciro yapan dönercilerden biridir. Kaliteli hizmet ve sunduğu mükemmel lezzet ile kısa sürede birçok döner severin favori restoranı olmayı başaran Paşa Döner bayilik kurulduktan kısa süre sonra markalaşma yoluna gitmiştir. Temizlik ve hijyen kuralları içerisinde çalışan Paşa Döner firması, Dönersan A.Ş’ye ait bir firmadır. Gıda sektörü için gerekli olan tüm belgelere sahip olan Paşa Döner % 100 helal ürün üreterek tüketiciye sunmaktadır. Paşa Döner piyasada ‘Paşa gibi döner’ sloganıyla bilinmektedir. Paşa Döner şirketi hizmete başladığı zamanda 5 adet şubeye sahipken 2016 yılı itibariyle 125 şubeye sahiptir. Paşa Döner’in menüsü:

 • Döner ve İskender çeşitleri,
 • Dürüm çeşitleri,
 • İçecek ve tatlı çeşitleri olmak üzere menüde yer almaktadır.

Paşa Döner Bayilik Almanın Avantajları Nelerdir?

Paşa Döner markası Türkiye genelinde bayilik vererek büyümeye devam etmektedir. Paşa Döner bayilik aldığınızda sahip olacağınız faydalar ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Zaten piyasada yer adinmiş olan geniş bir müşteri kitlesine sahip olan ve her geçen gün müşterisi artan bir firma olduğu için bayilik alan kişiler bu bakımdan avantajlıdır. Reklam ve tanıtım çalışmalarına fazla bütçe ayırmak gerekmez.
 • Paşa Döner’de tedarik süreci hızlı ve sorunsuz gerçekleşir.
 • Paşa Döner’de gerekli tüm belgeler bulunur ve kalite standartları kusursuz şekilde işler. Firma kaliteli ürünleri müşterilerine sunarak memnun geri dönüşler alır.
 • Firmanın personel verdiği eğitim hizmetleri ve sürekli yapılan denetimler sayesinde bayiliklerin işi de daha kolay olur.
 • Paşa Döner bilinirliği yüksek bir markadır. Müşteri çekme konusunda bayilikler bir sıkıntı yaşamaz.
 • Firma ayrıca %100 hijyen prensibine sahiptir. Gıda sektöründe olmazsa olmaz faktörler temizlik ve hijyendir. Temizlik ve hijyen esasları ile hareket eden firma müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Bu da Paşa Döner bayilikiçin avantajlı bir başka noktadır.

Paşa Döner Bayilik Şartları

 • Bayilik için seçilen alanın 1000 metrekare alana sahip olması gereklidir.
 • Bayilik için başvuran kişinin mark imajını zedelemeyecek şekilde çalışması ve geçmişteki işlerinde başarılı olması önemlidir.
 • Bayilik başvurusu yapan kişinin yöneticilik vasfına ve girişimci bir ruha sahip olması firma tarafından aranan özelliklerdendir.
 • Bayilik açılacak olan iş yerinin işlek bir caddede veya AVM içinde yer alması gereklidir.
 • Firma bayi olacak adaydan yeterli sermayeye sahip olmasını beklemektedir. Bayinin dekoru ve personel eğitimi gibi konularda destek veren firma, bayilerini destekleyerek yüksek kazanç sağlama imkânı vermektedir.
 • Bayi olacak kişinin sürekli işinin başında durması ve işi sahiplenmesi gereklidir.
 • Paşa Döner bayilikolacak kişilerde tecrübeli olan adaylara öncelik verilir.

Eğer siz de yukarıdaki bayilik şartlarını taşıdığınızı düşünüyorsanız gerekli belgeleri hazırlayarak franchising başvurusu yapabilirsiniz. Bu sayede hem kendi işinizin patronu olur hem de Paşa Döner güvencesi ile karlı bir işin temellerini atmış olursunuz.

Paşa Döner Bayilik Bedeli Nedir?

Paşa Döner bayiliği almak için gereken sermaye bulunan şehre ve lokasyona göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama olarak en az 200 bin TL gibi bir rakamdır. Ancak bu rakam net değildir. Firma franchising bedelini mülakat sonrasında başarılı olan adaylara bildirmektedir.

Paşa Döner Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paşa Döner bayilik için başvuru yapmak isterseniz firmanın resmi web sitesinden iletişim (buradan) kısmından franchise başvuru formuna tıklayarak sizi yönlendireceği siteden başvuru yapabilirsiniz. Franchise formunda belli başlı bilgiler ile marka için uygun olup olmadığınız ve yeteri kadar sermayeye sahip olup olmadığınızı kontrol edilir. Uygun görülen adaylar kısa sürede aranarak ön görüşme için genel merkeze davet edilirler. Ön görüşme sonrası olumlu bulunan adaylardan gerekli teminatı yatırması beklenir. Ardından franchising sözleşmeleri yapılarak işletmenin kurulumuna başlanır. Paşa Döner bayilik başvurusu için aşağıdaki genel merkez adresine de giderek başvurur yapabilir ve detaylı bilgiyi yetkililerden alabilirsiniz.

Adres: Mahmutbey Caddesi No: 197 / 199 Gazcı Sok. No: 2 Bağcılar/İstanbul

Paşa Döner Bayilik Şartları ve Bedeli yazımız ilginizi çektiyse Köfteci Yusuf Bayilik Şartları ve Başvuru yazımızı da incelemenizi öneririz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x