Bayilik

BİM Bayilik Başvurusu ve Ücreti Nedir? BİM Bayilik Veriyor mu?

BİM bayilik veriyor mu veya bayilik başvurusu nasıl yapılır? BİM bayilik ücreti ne kadar? Neredeyse her sokakta gördüğümüz BİM market bayiliği ile alakalı tüm detaylara burada ulaşabilirsiniz.

BİM 1995 yılında ticaret hayatına başlayan ve günümüzde ise market sayısı 10 bine yaklaşmıştır. Bu sayı BİM’in bir kuruluşu olan File market ile daha da artmaktadır. Uygun fiyatlı ve yüksek indirimli ürünlerin satışını ilk yapan firmalardan olan ve bu satış politikası ile belli bir kesimi hedefleyen BİM, Mısır ve Fas’ta da şube yaklaşık 1000 kadar market açmış ve hali hazırda açmaya devam etmektedir. Tüm bunların yanı sıra BİM, günümüzde yaklaşık 60 bin kişiye istihdam sağladığı bilinmektedir. Peki asıl soru BİM bayilik veriyor mu, eğer veriyorsa ücreti ne kadar?

BİM Bayilik Veriyor mu?

BİM bayilik veriyor mu sorusu firma ile ilgili en çok merak edilen konular arasındadır. Hemen cevap vermek gerekirse ne yazık ki BİM bayilik vermemektedir. İmkanları doğrultusunda firma bünyesinde mağaza açmakta ve franchising işlemleri bulunmamaktadır. Yeri gelmişken eğer market bayiliği almak istiyorsanız Bayilik Veren Marketler yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Dediğimiz gibi firma kendi bünyesi altında mağaza açma politikasını belirlemiş olup isteyenlere franchise ya da bayilik hizmeti sunmamaktadır. Sadece BİM kiralık dükkan önerisinde bulunabiliyorsunuz. BİM kiralik dükkan önerisi başvurusu nasıl olduğunu da birazdan inceleyeceğiz.

BİM Bayilik Ücreti

BİM bayilik ücreti ne kadar sorusu da oldukça merak edilen konular arasında olduğu için ayrı bir başlıkta yazmak istedik. Biraz önce bahsettiğimiz gibi BİM firmasının kendi internet sitesinde yaptığı açıklama da bayilik veya franchise şeklinde çalışmadıklarını ve sadece kendi belirledikleri yerlerde firma bünyesinde açtıkları belirtilmiştir. Haliyle BİM bayilik vermediği için bayilik ücreti de yoktur, daha doğrusu bilinmemektedir.

BİM Dükkan Önerisi Başvurusu

BİM market bayiliği alamıyorsunuz ancak eğer ki dükkanınız varsa orayı BİM’e kiralama imkanına sahipsiniz. Bunu da internette dolduracağınız forma ile yapabilirsiniz. BİM Mağara yeri kiralama başvurusunda bulunmak istiyorsanız burayı tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Burada karşınıza aşağıdaki gibi bir form çıkacaktır. Oldukça basit ve kısa sürede doldurabileceğiniz bir form diyebiliriz. Ad, telefon numarası, mail adresi gibi kişisel bilgilerin yanı sıra kiralamak istediğiniz dükkan ile ilgili bilgileri de yazmanız gerekmektedir. Bunlar sırasıyla;

  • Dükkanın metrekaresi
  • Satış alanı
  • Bodrumun bulunup bulunmadığı eğer varsa kaç metrekare olduğu,
  • Dükkanda asma kat olup olmadığı eğer varsa kaç metrekare olduğu,
  • Son olarak dükkanın adres bilgileri

Bunları doldurduktan sonra güvenlik kodunu da doğru bir şekilde girdikten sonra “Gönder” tuşuna basarak başvuruda bulunabilirsiniz. Bir süre sonra firma yetkililerinden olumlu veya olumsuz bir sonuç alacaksınız.

BİM Dükkan Önerisi Başvuru Formu
BİM Dükkan Önerisi Başvuru Formu

BİM İş Başvurusu

BİM iş başvurusu yaparak, firmanın bünyesinde çalışmak istiyorsanız yine internet üzerinden bir form doldurarak yapabilirsiniz. Bim market iş başvurusunu iki şekilde yapabiliyorsunuz. İlki burayı tıklayarak gideceğiniz sayfa da açık pozisyonları görüp ona göre bir başvuruda bulunabilir ya da ikinci seçenek olarak hızlı başvuru ismiyle yine bir form doldurarak BİM iş başvurusu yapabilirisiniz. Hızlı başvuru için burayı tıklamanız yeterli. İlgili sayfaya gittiğiniz de aşağıdaki gibi bir form karşınıza çıkacaktır. Bu formu doğru ve eksiksiz doldurmanız halinde firma yetkilileri tarafından size geri dönüş yapılacaktır.

BİM İş Başvurusu
BİM İş Başvurusu

BİM bayilik başvurusu ve ücreti nedir? yazımız işinize yaradıysa Seç Market Bayilik Şartları Nedir? Bayilik Yorumları ve Ücret, Tarım Kredi Kooperatifi Market Bayilik Veriyor Mu? veya Market Açmak İçin Gerekli Sermaye ve Aylık Kazancı yazılarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x