Bayilik

Bambi Cafe Bayilik Bedeli ve Şartları

Bambi cafe bayilik günümüzde hiç bitmeyecek gıda sektöründe iş yapmak için oldukça iyi bir seçenektir. Peki Bambi bayilik şartları ve bedeli ne kadar sorusunun cevabını öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Özelikle fast food sektöründe iş yapmak isteyen kişiler için Bambi Cafe bayilik almak güzel ve karlı bir iş seçeneğidir.  Günümüzde fast food en çok tüketilen yiyecekler arasındadır. Fast food restoranlar denince akla ilk gelen restoranlara biri de Bambi Cafe’dir. Bambi Cafe bayilik vererek hem kendisine hem de ortaklarına kazandırmaya devam etmektedir. Hal böyle olunca da birçok girişimci Bambi Cafe’den bayilik almanın bedellerini ve şartlarını merak etmektedir. Bu yazımızda sizler için Bambi Cafe hakkında girişimcileri ve bayilik almak isteyenler için bilinmesi gerekenlere, bayilik bedeli ve şartlarına detaylı bir şekilde yer verdik.

Bambi Cafe Hakkında

Bambi Cafe, Rize’li girişimci Mustafa Güner tarafından kurulmuştur. İlkokul çağlarından beri çalışmaya başlayan ve genç yaşında ticaret hayatına atılan genç girişimci 1974 yılında hayalini gerçekleştirerek Beyoğlu’nda Sıraselviler 20 numarada ilk Bambi Cafe’yi faaliyete geçirmiştir. Bambi Cafe kurulduğu günden kısa bir süre sonra ise Beyoğlu müdavimlerinin uğramadan gitmedikleri favori bir yer haline gelmiştir. Bambi Cafe bayilik; tost, hamburger, kokoreç, waffle, sıcak ve soğuk içecekler sunan bir cafe işletmesidir. Vazgeçilmez lezzeti ve kalitesiyle birçok kişinin en favori kafesidir.

Dürüst ve titiz hizmet sunan Bambi Cafe kısa sürede tüm İstanbul’un favorisi olmayı başarmıştır. Kurucusu olan Mustafa Güner Bambi Cafe’nin tüm detaylarıyla ilgilenerek yiyecek ve içecek sektörünün efsanesi haline getirmeyi başarmıştır. Bambi Cafe şimdi ise babalarından aldıkları ilhamla Mustafa Güner Bey’in çocukları tarafından işletilmektedir. Tam 38 yıllık geçmişi ile Bambi Cafe, sunduğu hizmet ve ürünlerle öncü olmaya ve sektördeki sağlam yerini korumaya devam ediyor. Bambi Cafe müşteri odaklı hizmet, kalite, lezzet ve ekonomik fiyat anlayışla hizmet vermektedir.

Neden Bambi Cafe Bayiliği Almalıyım?

Kurulduğu ilk günden bu yana sektörde ilklere imza atan Bambi Cafe, 38 yıllık geçmişi ile tüketicilere güven veren bir firmadır.

Kalite ve titizlikten ödün vermen hizmet anlayışı ile Bambi Cafe, seçim ve sunumlarıyla birçok müşterinin vazgeçilmez favori mekânı olmuştur.

Yeni ürün çalışmaları ile de sektörde ilklere imza atan Bambi Cafe; kaşarlı dürüm döner, atom, tereyağlı ve kaşarlı kokoreç gibi yeni ürün çeşitlerini piyasaya ilk çıkartan firmadır. Bambi Cafe hem cafe ve restoran hem de paket servis şeklinde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana milyonu aşkın paket servis teslim emiştir.

Bambi Cafe, fast food sektörüne katmış olduğu özgün yorum ile farklı damak tatlarına ve beslenme alışkanlıklarına sahip olan birçok kişiye hitap etmektedir.

Bambi Cafe, yüksek kar oranına sahiptir. Bununla birlikte her geçen gün artan pazar payı ile de yatırımcılar yatırım maliyetini kısa sürede geri kazanarak kâra geçmektedirler. Özellikle rekabetin çok yoğun olduğu yeme-içme sektöründe Bambi Cafe bayilik alarak markanın güvenilir geçmişi ve güvencesi sayesinde karlı bir iş sahibi olabilirsiniz.

Bambi Cafe Sunulan Bayilik Destekleri

Eğitim, yer seçimi, personel desteği, proje, ortak reklam çalışmaları, mal temini, bölge koruması, pazarlama ve personel temini gibi destekler. Bambi Cafe tarafından franchising alanlara sağlanmaktadır. Bununla birlikte markanın uzman denetmenleri düzenli şekilde şubeleri ziyaret ederek, gerekli aksaklıkları tespit eder ve bunları hızlı bir şekilde düzenler.

Bambi Cafe Bayilik Şartları

Fast food sektörü ülkemizde ve tüm dünyada en karlı sektörlerden biridir. Siz de bu sektörde Bambi Cafe güvencesi ile yer alarak yükselmek istiyorsanız; Bambi Cafe ticaret hayatındaki isim ve marka bilinirliği nedeniyle size pek çok fayda sağlayacaktır. Minimum risk ile maksimum kâr getirecek bir işletmeye sahip olmak için Bambi Cafe bayilik alabilirsiniz. Bambi Cafe için bayilik şartları:

  • Girişimci bir ruha sahip olmak,
  • Geçmişteki işlerde başarılı olmak,
  • Ticari sicilinizin temiz olması,
  • Yatırımın gerektirdiği tüm finansal kaynaklara sahip olmak,
  • Yeniliklere daima açık olmak,
  • Marka standartlarına uygun bir şekilde çalışmak,
  • Yaklaşık 300 bin TL kadar sermayeye sahip olmak,
  • Yatırımcıların işlerinin başında durması ve sahip çıkması,
  • İşletme için seçilen yerin işlek ve kalabalık bir caddede olması,
  • Depo bulunması şeklinde sıralanabilir.

Bunlarla birlikte Bambi Cafe bayilik alan girişimcilerde % 2 katkı payı ve % 5 oranında da sürekli olarak bayilik ödemesi tahsil etmektedir.

Bambi Cafe bayilik almak isteyen girişimciler öncelikle www.bambicafe.com.tr sitesine giderek bayilik taleplerini markaya iletmelidir. Bunun için sitenin en altındaki başvuru formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurularak siteden gönderilmelidir. Ardından firma uygun gördüğü halde sizinle iletişime geçecektir. Gerekli ön görüşmeler yapıldıktan sonra uygun görülürseniz işletmeyi açacağınız yerde marka ile işbirliği içerisinde fizibilite çalışmaları yaparak süreci devam ettirmiş olursunuz. Siz de marka bilinirliği olan fast food sektörünün öncülerinden sayılan Bambi Cafe bayilik alarak iş hayatınızda daimi başarılar elde edebilirsiniz. Bu başarılar ile gıda sektöründe yerinizi alabilirsiniz.

Bambi Cafe Bayilik Bedeli ve Şartları yazımız ilginizi çektiyse Midyeci Ahmet Bayilik Almak ve Franchise Bedeli yazımızı da incelemenizi öneririz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x