Bayilik

Organik Kahve Bayilik Başvurusu

Organik kahve bayilik başvurusu ile hızla büyüyen bu sektöre girmek için en uygun organik kahve bayilik formu doldurup Lucovo ya da Costa Coffe için franchise alabilirsiniz.

Kahve içme kültürü uzun bir süredir artık oturan ülkemizde önce Starbucks, Gloria Jeans gibi kahve zincirleri tercih edilirken, artık kahve tutkunları filtre kahve makineleri ya da demleme ekipmanları ile kendi kahvelerini evlerinde kendileri demlemeye başladı. Hatta taze kavrulmuş kahve için kendi kahvelerini öğütmede son dönemde oldukça revaçta. Bu şekilde hem kahve taze çekilmiş oluyor hem de kahve sevenler için aslında bir nevi hobi gibi de düşünülebilir.

Kahve tutkunları için Brezilya, Kolombiya, Etiyopya vs. gibi bölgelerde yöresel kahveler tercih edilebilirken son dönemde özellikle organik kahve talebi de oluşmaya başladı.

Öncelikle tabi ki merak edilen bir soruyu yanıtlayarak konuya başlayalım.

Organik Kahve Nedir?

Aslında adından da belli olacağı üzere hiçbir kimyasal madde barındırmayan, ekiminden toplanmasına dek tüm safhalarında organik olarak işlem gören ve hiçbir şekilde katkı maddesi içermeyen ve tam anlamıyla doğa dostu bir kahve türüdür. Bu tip kahveler hem lezzeti hem de sağlığa bir zararı olmaması bakımından tüm dünyada ve yakın dönemde de ülkemizde tercih edilmeye başlandı.

Organik Kahve Markaları Hangileridir?

Organik kahve ürettiğini ya da satışını yaptığını söyleyen birçok kahve markası var. Özellikle 3. dalga kahveci olarak adlandırılan kahve dükkanları yoğun olmak üzere organik kahve satışlarını yapıyorlar. Tabi burada önemli kriter mutlaka bu kahveler için sertifika da bulundurmaları gerekiyor. Siz de organik bir kahve satın almadan önce mutlaka sertifika bilgisini kontrol edin diyelim.

Marka olarak ise;

  • Julius Meinl
  • Friendzone
  • Patar
  • Simon Levelt
  • Celsius Coffee

İlk yazılabilecek markalar.

Organik Kahve Bayilik Veren Yerler

Hem kahveden vazgeçmeyen hem de organik olsun diyenleri hedefleyen ve franchise olarak bayilik de veren şu an araştırmamıza göre Türkiye’de 2 marka mevcut.

Luvoco Organik Kahve Bayilik 2021

Kiosk, bağımsız kafeler, mobil üniteler ve kahve köşeleri gibi farklı alternatifleri kabul eden ve herhangi bir sınırlama olmadan tüm dekorasyon, renkler, mobilyalar, ürün için gerekli ekipmanı sağlayan marka sadece bayilik için yakın zamana kadar 10.000 TL fiyat isterken, ortalama bir kiosk kurulumu için de 50.000 TL – 75.000 TL arası bir masraf çıkmakta.

Yoğun talep alan ve nadiren bayilik konusunda kampanyalar da yapan markadan bayilik ve diğer detaylar hakkında bilgi alabilir ve siz de kendi kahve dükkanınızı açabilirsiniz.

Web Sitesi: http://www.luvoco.com.tr/

Telefon: +90 216 545 2101

luvoco coffee

Coffee-Bike Organik Kahve Bayilik 2021

Almanya merkezli olan marka da bir diğer organik kahve bayiliği veren marka olarak dikkat çekiyor. Üç tekerlekli mobil kafeteryaları ile yaygınlaşan Coffe Bike markası için düşük yatırım, aylık ödeme olmadan, 4 haftalık eğitim aldıktan sonra franchise alabiliyorsunuz. Yaklaşık 100.000 TL civarı bir yatırım gerektiren bayilik almak için firmanın iletişim formundan detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

Web Sitesi: https://coffee-bike.com/tr

Telefon: +90 212 801 51 52

coffee-bike

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Tavuk Dünyası Bayilik Başvurusu ve Şartları - Kiralık Başvurusu
3 yıl önce

[…] Bu içerik de belki ilginizi çekebilir: Organik Kahve Bayilik Başvurusu […]Başa dön tuşu
1
0
Gönderx
()
x