Bayilik

Komagene Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Komagene bayilik şartları ve 2021 Komagene çiğ köfte franchise başvuru ücreti hakkında detaylı bilgiler ve Komagene bayileri aylık ne kadar kazanır?

Komagene, Türkiye çapında hizmet veren büyük bir firmadır. Firma, sahip olduğu 1400’ü aşkın bayi sayısı ve yüksek müşteri potansiyeli ile bayilik vermekte ve Türkiye çapında bayi sayısını artırmak istemektedir. Bayilik alma kolaylığı ve hızlı bir şekilde iş kurabilme olanağı sayesinde Komagene bir numaralı Çiğ köfte firması haline gelmiştir.

Muhtemelen bilirsiniz, 2010’lu yılların başında Türkiye’de ve özellikle İstanbul’da bir çiğ köfte furyası başlamıştı. Buçiğ köfte furyası başladığı sıralarda kurulan Komagene, son derece büyük bir başarı göstermiş ve rakiplerini geride bırakarak pek çok firmadan daha fazla şube sayısına ulaşmıştır. Firmanın piyasa değeri de oldukça yüksektir.

Komagene Bayiliği Avantajları

Komagene firmasının tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden biri de firmanın 1400 şubeye sahip olmasıdır. Özellikle İstanbul şubelerin büyük bir bölümüne ev sahipliği yapar.

1- Tanınmış bir marka olduğundan müşteri edinmek için belli bir süre geçmesini beklemezsiniz. Hızlı bir şekilde müşteri edinirsiniz.

2- Büyük bir firma olduğundan sürekli televizyon, internet ve pek çok sosyal medyada reklam çalışmaları yapılmaktadır. Bu reklam çalışmaları sayesinde tanınan bir şube haline gelirsiniz.

3- Bayi destekleri oldukça fazladır, firmanın verdiği bayi destekleri sayesinde ciddi satış rakamlarına ulaşmak kolaydır.

4- Komagene, çiğköfte işletmeci firmaları arasında en az iflas oranına sahip olan firmadır.

Komagene Bayilik Şartları

Komagene firmasından bayilik almak çok zor değildir. Hızlı bir şekilde bayilik alabilirsiniz. Firmadan bayilik alabilmek için yapmanız gereken tek şey, aşağıda verilen bayilik şartlarını yerine getirmektir. Bu şartlar son derece basit hemen herkesin yerine getirebileceği şartlardan biridir.

Komagene çiğ köfte bayilik şartları alttaki gibidir;

1- Komagene firmasından bayilik alabilmek için isim hakkı bedelini karşılamanız talep edilir.

2- Bayilik almanın ikinci şartı ise, bu işe girişecek olan girişimcinin yeterli sermayeye sahip olmasıdır.

3- Girişimcinin mutlaka iyi bir kredi skoru sahibi olması gerekir.

4- Bu işi yapacak olan girişimcinin, işletme kuruluşundan doğacak masrafları karşılayabiliyor olması gerekir.

5- Girişimcinin franchise başvurusunda bulunması gerekir. Başvuru ile ilgili tüm bilgiler içeriğimizin en aşağısında yer almaktadır.

Komagene Franchise Bedeli Ne Kadar?

Komagene firmasından bayilik alabilmek için, içeriğimizin en alt kısmında verilen iletişim bilgileri üzerinden firma ile iletişime geçilmesi gerekir. İletişim kurulmasının ardından 27,500 TL’den başlayan bedellerle hemen işinizi kurabilirsiniz.

1- Komagene bayiliği alabilmek için iletişim numaraları üzerinden bayilik başvurusunda bulunulması gerekmektedir.

2- Yapılan bayilik başvurusunun ardından talebiniz incelenir ve yeterli görünmeniz durumunda geri dönüş yapılır.

3- Komagene bayilik şartları ağır değildir, bu nedenle kabul edilmek için işi bilmenize veya çok iyi bir sermayeye sahip olmanız gerek yok.

komagene

Komagene bayilik ücreti 2021 güncel fiyatı 27.500 Tl’dir

Komagene Bayilik Kar Marjı Ne Kadar?

Komagene firmasının bayilerine sunduğu kâr marjı ciddi anlamda yüksektir. Genel olarak baktığımızda, en az yüzde 60’ları bulan kar marjları vardır. Yani her 100 TL satış için 60 TL bandında kar etme durumunuz var. Bu nedenle hızlı bir şekilde satış yapabilir ve yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

1- Çiğ köfte ürünlerinde kar marjı yüzde 50-60 arası.

2- Soğuk içecek ürünlerinde kar marjı yüzde 40-60 arası

3- Yan ürünlerde yüzde 75-80’i bulan kar marjı fırsatı

Komagene Bayiliği Alarak Ne Kadar Satış Yaparım?

Komagene bayiliği aldığınızda çok yüksek satışlara ulaşmanız kesinlikle imkânsız değildir. İlk etapta bayilerin çok yüksek satışlara ulaşması imkânsız değildir, kısa sürede satışlarını yükseltebilir ve ciddi rakamlara ulaşabilirler. Yeni başlayan firmalar günde 150-300 TL arası satış yaparken, ilerleyen zamanlarda günlük 400-500 TL’leri hatta bir iki yıl sonra günde bin liraya kadar ulaşabilen satışlar mümkün hale gelir.

Komagene Bayilik Alarak Ne Kadar Para Kazanırım?

Komagene bayilik alarak ciddi gelirler elde etmeniz mümkündür. Genel olarak baktığımızda, standart bir Komagene bayisinin aylık geliri 5.000 TL’den az değildir. Komagene bayileri ciddi gelirler elde edebilmektedir. Eğer bir Komagene bayisi açarsanız, sizlerde aşağıdaki orana göre gelir elde edebilirsiniz.

1- Ayda 30 bin TL satış yapan bir Komagene bayisi yaklaşık olarak 20.000 TL brüt kar elde edecektir.

2- Bu gelirden, vergi, kira, temel şirket giderleri, personel gideri, faturalar ve benzeri giderler çıkarıldığında geriye 6-8 bin TL arası net kar kalmaktadır.

3- Evet, en kötü koşullarda bile 6-8 bin TL arası gelir elde etmek mümkündür.

Komagene Bayilik Başvuru Bilgileri

Komagene firmasından bayilik hakkında bilgi almak veya bayilik başvurusunda bulunmak için, aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Komagene Resmi İnternet Adresi: https://www.komagene.com.tr/

Komagene Resmi Bayilik Başvurusu İçin: https://www.komagene.com.tr/tr/franchise-basvuru-formu

Komagene Telefon Numarası: 0850 377 0850

komagene bayilik alma, Komagene franchise bedeli ve bayilik kar oranı gibi Komagene franchise almak isteyenlerin en çok merak ettiği konulara 2021 güncel bilgiler yer verdik. Ayrıca çiğ köfte bayiliği almak isterseniz sitede daha önce yer verdiğimiz Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar [25+ Firma] başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x