Akaryakıt

Aytemiz Bayilik Başvurusu

Aytemiz bayilik başvurusu çok nitelikli bir yatırım alanı olarak değerlendirilebilir. Günümüzde en önemli sektör, enerji sektörüdür. Özellikle bölgemizde ortaya çıkan savaşların, diplomasi manevralarının ve terör örgütlerinin sayısındaki artışın en büyük nedeninin enerji olduğunu göz önünde bulundurursak, sektördeki yeniliklerin ve atılımların önemini kavramamız kolaylaşmaktadır. Enerji sektörü genel itibarıyla doğalgaz ve sıvı yakıtlar (akaryakıt) üzerine şekillenmiştir. Akaryakıt üzerine ticari faaliyetlerde bulunan birçok şirket bulunmaktadır. Aytemiz, bu şirketlerden biridir. Aytemiz, 2019 yılı itibarıyla Türkiye’de 590’ın üzerinde sözleşmeli bayiye ulaşmıştır. Ayrıca şirket istikrarlı bir biçimde büyümeye devam etmektedir. Aytemiz’in 10 ikmal noktası, Mersin, İzmit, Kırıkkale, Trabzon ve Alanya’da 250.000 m3 depolama kapasiteli depolama ve dolum terminalleri bulunmaktadır.

Aytemiz Bayilik Başvurusu ve İstasyonlar

Aytemiz bayilik başvurusu yapacaksanız istasyon marketleri hakkında bilmeniz gereken birtakım spesifik bilgiler bulunmaktadır. Yurt genelinde 500’ü aşkın noktada akaryakıt ihtiyacını karşılayan Aytemiz, istasyonlarda bulunan ve müşterilere sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşatacak olan marketlere de çok dikkat etmektedir. İstasyon marketlerinde binlerce ürün çeşidi bulunmaktadır. Marketlerde perakendecilik alanında tanınan kaliteli markalar satılmaktadır ve bütün çalışanlar güler yüzlü olmalıdır. Şoförlerin stresli olması nedeniyle yollarda karşılaştıkları durumlardan çok daha farklı bir şekilde, yani güler yüzlü karşılanmaları durumunda istasyonlardan çok daha memnun ayrılacakları kesindir.

Bayilik Başvuru Formu

Aytemiz bayilik başvurusu formunda şu bilgiler yer almaktadır:

  • Ad-Soyad, T.C. Kimlik No
  • Telefon numarası ve cep telefonu numarası
  • Şehir ve istasyon durumu (Eski bir istasyon yerine mi açılacak; yoksa arsa üzerine mi?)
  • Unvan ve adres

Bu bilgiler en kısa zamanda değerlendirmeye alınacaktır. Değerlendirme sonrası onay çıkması durumunda, Aytemiz yetkilileri ile görüşmeye çağrılırsınız. Yapılan mülakatta sizinle ilgili daha detaylı sorular sorulmaktadır. Bayiliği alabilmeniz için istasyonun açılacağı yer ve istasyonun durumu önemli bir kriterdir. Ayrıca pahalı akaryakıt sektörüne giriş yapabileceğiniz bütçenizin olması gerekmektedir.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
FARUK HASIRCIOĞLU
FARUK HASIRCIOĞLU
3 yıl önce

iyi günler dilerim kırklarelinde yeni yapılan otobüs terminalinin arkası sında bulunan bir arazimiz var ve oraya bir benzinlik gibi bir yatırım yapmak istiyorum kriterleri öğrenmek için sizinle iletişime geçmek isterim

Adres
ankara
Açıklama
arazi
Tuba Yıldırım
Tuba Yıldırım
1 yıl önce

Denizli-Manisa otoyoluna bitişik arsam var. Yer Tosunlar mah. Sarayköy Denizli Petrol şirketlerine kiralamak istiyorum.

Adres
Tosunlar mahallesi Barbaros caddesi Sarayköy Denizli
Açıklama
Denizli-Manisa otoyoluna bitişik arsam var. Yer Tosunlar mah. Sarayköy Denizli Petrol şirketlerine kiralamak istiyorum.


Başa dön tuşu
2
0
Gönderx
()
x