Market

Irmaklar Market Kiralık Dükkan Yeri Önerme

Irmaklar Market kiralık dükkan yeri önerme ve yer kiralama için başvuru nasıl yapılır? Irmaklar Market için kiralık yerim var diyenlere başvuru formu ve şartları yazdık

Irmaklar Market, 1994 yılında Esenyurt bölgesinde ilk şubesini açmış ve bugüne kadarki süreçte kurumsal tecrübesini arttıarak büyüme sürecinde Irmaklar Süper Marketler Zinciri olarak Esenyurt, Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgesinde 25 şubesiyle hizmet sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ön planda olarak gıda alanındanki tecrübesi ile en uygun fiyatlarla, en taze ürünleri tüketicilerle buluşturan Irmaklar Market, bulunduğu semtlerdeki şube sayısını daha da arttırak aynı hizmet kalitesiyle daha çok müşteriye hizmet sunmak istemektedir.

Irmaklar Market Kimin?

Irmaklar Market kimin? Irmaklar Marketin sahibi kim? Bu ve benzeri sorular da marka bilinirliği arttıkça daha çok merak edilen konulardan biri haline geldir.

Irmaklar Market’in sahibi olarak şu an yönetim kurulu başkanı Göksel Irmak ve başkan yardımcısı Tuncay Irmak olarak gözükmekte.

Irmaklar Kiralık Dükkan Yeri Önerme Başvuru Formu

Irmaklar Market kiralık dükkan önerme için firmanın resmi internet sitesi üzerinde yer alan ve kiralık yerim var diyen mülk sahiplerinin kiralık yer öneri başvuru formu olarak kullanabileceği “Kiralık Yer Öner” menüsü kullanılabilir.

Irmaklar Market kiralık yer öner formunda özet bilgiler talep edilmekte. İsim soyisim, cep telefonu, email bilgileri ile kiralamak istediğiniz dükkana ait açık adres ve net alanı iletmeniz istenmekte.

Irmaklar Market Kiralık Dükkan Önerme

Kiralık yer önerileri için gönderdiğiniz başvuru formundaki iletişim bilgilerinizden size 48 saat içerisinde dönüş sağlanacağı da yazmakta.

Irmaklar Market Kiralık Dükkan Yeri Önerme Başvurusu Formu

Irmaklar Market Kiralık Yerim Var

Özellikle Irmaklar Market’in mağazalarının yoğun şekilde bulunduğu Esenyurt, Kıraç, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Kavaklı gibi bölgelerde bulunan kiralık dükkanlarınız firma için öncelik teşkil etmekte.

Ayrıca dükkan kiralama için yine ekstra olarak sorularınız olursa Irmaklar Market’in info@irmaklarmarket.com adresli email adresi üzerinden de dilediğiniz konularda yazabilirsiniz.

Diğer market zincirlerinde olduğu gibi yine işlek caddede düzayak bir lokasyonda bulunan geniş ve açık alana sahip dükkanlarınız için marketlere kiraya vermek oldukça mantıklıdır. Hem düzenli kira ödemesi hem de uzun soluklu kira kontratları ile kiracı konusunda içiniz rahat olur.

Irmaklar Kiralak Dükkan Şartları

Irmaklar Market kiralık yer önerisinde bulunurken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri, Irmaklar Market kiralık dükkan önereceğiniz mülkün yakınında başkta bir Irmaklar Market şubesi olmamasıdır.

Ayrıca market için uygun bir iç dekorasyona sahip olması da market zincirlerinin yerinizi kiralamasında önemli bir kriterdir.

Diğer dikkat edilelen dükkan kiralama şartları ise şu şekildedir;

  • En az 500 m2’lik bir satış alanına sahip olmaldır.
  • Müşteriler için otopark yeri olması tercih sebebidir
  • Ürünerin saklanması ve personel kullanımı için depo alanı olması iyi olacaktır
  • İmar durumunun kiralamaya sorun teşkil etmemesi gerekir
  • Diğer mağazalara çok yakın olmamalıdır
  • Kiralamalar uzun süreli yapılacağı için bu açıdan sorunsuz olmalıdır
  • İşlek bir konumda ve kolay ulaşımın olduğu konumda olmalıdır.

Irmaklar Market Kiralık Dükkan Fiyatları

Irmaklar Market’e dükkan kiralama önerisinde bulunacağınız yerinizin bulunduğu konum, dükkanın alanı ve üstteki şartlar yer verdiğimiz kriterler dükkan kiralama fiyatında en önemli noktalardır. Bu nedenle dükkan kiralama fiyatları net olmamakla birlikte örneğin Beylikdüzü merkezi konumda yer alan ortalama 1.100 m2 olan bir dükkanınız varsa, aylık 20 bin TL ile 40 bin TL arasında bir kira alabilirsiniz.

Dükkan kiralamları en az 1 yıllık yapıldığından, kiranızı peşin alma durumunuzda bir miktar iskonto da yapılabilir. Ayrıca daha uzun vadeli kira kontratlarına da açıksanız eğer 2-3 yıllık kontratlar da yapılabilmektedir. Bu durumunda uzun süre kiracı arama derdiniz de olmaz.

Irmaklar Market İş Başvurusu

Irmaklar Market dükkan kiralama ve kiralık yer önerme konularının dışında, Irmaklar Market iş başvurusu yapmak isteyenler için de başta reyon görevlisi olmak üzere bilgi işlem, insan kaynakları ve satın alma rollerinde görevlendirelecek personel de aranmaktadır.

Irmaklar Market iş başvurusu formu için kullanabileceğiniz sayfaya ait linki altta veriyoruz.

Irmaklar Market İş Başvurusu Formu

Irmaklar Market kiralık dükkan yeri önerme için detaylı bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaştık. Irmaklar dışında diğer marketlere de ulaşmak için Market kiralık yer önerileri kategorimizdeki kiralık yer önerebileceğiniz marketleri inceleyebilir ve sitede daha önce yer verdiğimiz BİM Kiralık Dükkan Önerme konumuza da göz atabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Harun
Harun
1 yıl önce

Konumu merkezi. Turizm bölgesinde olduğu için. Okula camiye yakın zamanda

Adres
Kocaeli Kandıra bağırganlı mahallesi
Açıklama
Sahil bölgesidir. Camiye okula yakın.. Turizm bölgesinde olduğu için


Başa dön tuşu
1
0
Gönderx
()
x