Bayilik

AKSA Bayilik Başvurusu

AKSA Elektrik, Türkiye Cumhuriyeti genelinde faaliyet göstermekte olan ve 100’den fazla bayiyi içeren bayilik ağını genişletmeyi hedeflemektedir. Böylece firma, gücünü katlayarak enerji sektöründe lider konuma yükselmeyi hedeflemektedir. AKSA bayilik başvurusu yapmak size hem yeni fırsatlar sunacaktır hem de böyle bir firmanın bir parçası olma ayrıcalığını kazandıracaktır. AKSA bayisi olmak isteyen kişilerin gelişmiş niteliklere sahip ve müşteri odaklı çalışma prensibini deneyimle harmanlamış kişiler olması gerekmektedir. Yazımızın devamında AKSA Elektrik bayisi olmak için öğrenmeniz gereken yatırım bilgileri, başvuru formu bilgileri ve son kaynak tedarik tarifesi bilgileri yer almaktadır.

AKSA Bayilik Başvurusu ve Yatırım Bilgileri

AKSA bayilik başvurusu planı yapan kişilerin yatırım bilgileri hakkında bilgi sahibi olması önemlidir. AKSA Elektrik için sadece işletmeye yatırım yapmanız gereken miktar 100.000 TL ile 200.000 TL arasında değişmektedir. AKSA Elektrik, diğer firmalara nazaran tanınan bir enerji devi olduğu için bu fiyatlar gayet normaldir. Yatırımın ortalama geri dönüşü 3 ile 6 ay arasında olmaktadır. Günümüz ekonomik şartlarının bu tarz işler için riskli olması sebebiyle geri dönüşü 9 ay olarak hesaplayabilirsiniz. AKSA Elektrik tarafından bayiliklere eğitim desteği verilmektedir.

  • Ad soyad
  • İl Seçiniz
  • İlçe Seçiniz
  • Firma
  • Telefon
  • İş Kolu
  • Doğum Tarihi

AKSA Bayisi Olmak ve Başvuru Formu

AKSA bayilik başvurusu yaparak AKSA’nın bayisi olmak istiyorsanız Başvuru Formu belgesini firmanın internet sitesine girerek doldurmanız gerekmektedir. AKSA bayisi olmak, Türkiye’nin en büyük enerji şirketinin bir parçası olmak demektir. Dolayısıyla AKSA’dan bayilik almak kolay değildir. AKSA bayisi olmak için AKSA’nun müşteri potansiyeline kaliteli hizmet vermeniz gerekmektedir. Böylece hem AKSA kazanacak hem de siz iyi miktarda kazanç elde edeceksiniz. Başvuru Formu’nda ad, soyad, firma ünvanı, faaliyet gösterilen iş alanı, cep telefonu numarası, doğum tarihi, E-Posta adresi, il, ilçe ve mesaj kısmı bulunmaktadır.

Son Kaynak Tedarik Tarifesi

AKSA Elektrik’in en karlı satış yaptığı alanlardan biri ‘‘Son Kaynak Tedarik Tarifesi’’ olmaktadır. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından 2021 yılı itibarıyla Son Kaynak Tedarik Tarifesi yıllık 7 milyon kWh/yıl olarak belirlenmiştir. Bu bilgiye göre yıllık 7 milyon kWh/yıl ve üzerinde elektrik tüketimi olan aboneler ‘‘yüksek tüketimli tüketici’’ sınıfına dahil olmaktadır. Bu tüketiciler elektriği Son Kaynak Tedarik Tarifesi’nden kullanmaktadır. Başvuru için TIKLAYINIZ.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x