Bayilik

İstikbal Mobilya Bayilik Başvurusu

İstikbal Mobilya 1957 yılında kurulmuştur. İstikbal Mobilya, mobilyacılık sektöründe 60 yılı aşkın başarılarla dolu bir geçmişe ve tecrübeye sahiptir. Bu tecrübeden ve başarılarından aldığı güç ile sektörünün lider kuruluşu olmayı başarmıştır. İstikbal Mobilya müşterilerinin en çok memnun kaldığı konu ürün çeşitliliği ve tasarım farklılıklarıdır. Şirketin üretim yapan çalışanlarının en çok dikkat ettiği şey, müşteri memnuniyetini maksimum tutmak için bu ürün çeşitliliği ve tasarım farklılıklarını kaliteli hizmet anlayışı ile birleştirmektir. Dolayısıyla İstikbal Mobilya bayilik başvurusu yapacak işletmecilerin müşteri ile iyi iletişim kurabilmesi ve sektörde tecrübesi olması gerekmektedir. Şirket tarafından bayilere eğitim verilmektedir. Ayrıca şirkete bayilik başvurusu yapacak olan kişiler Bayilik Başvuru Formunu doldurmalıdır.

İstikbal Mobilya Bayilik Başvurusu Hakkında Bilgiler

İstikbal Mobilya bayilik başvurusu yapmak için lokasyona göre değişmekle birlikte tahmini olarak 500.000 TL ile 750.000 TL arasında bir bütçeye ihtiyacınız vardır. Bu bütçenin %30 kadarı dekorasyona harcanırken, %70 kadarı da sermayeye konmaktadır. İstiklal Mobilya bayisi olmak için Türkiye Cumhuriyeti’nin her ilinden başvuruda bulunabilirsiniz. Lokasyon konusunda su yüzüne çıkan tek kriter, lokasyonun müşteriyi çekebilecek ve kar getirerek müşteriyi memnun edebilecek bir bölgede olmasıdır.

Bayilik İçin Eğitim

İstikbal Mobilya Bayilik başvurusu yapmak için hala zamanınız var. Ülke genelinde İstikbal Mobilya’nın 900’e yakın bayisi bulunuyor olmasına rağmen şirket bayi alımına devam etmektedir. Şirket yöneticileri sektörde lider konumunu sürdürmenin yanı sıra aileyi büyütmenin iyi olacağı kanısındadır. İstikbal Mobilya yetkilileri tarafından bayilik için eğitim verilmektedir. Eğitimin içeriğini proje eğitimi, pazarlama eğitimi ve personel eğitimi oluşturmaktadır. Dolayısıyla bayi olmak isteyen işletmeciler için bir zorluk bulunmamaktadır.

İstikbal Mobilya Bayilik

Bayilik Başvuru Formunu Nasıl Doldurmalıyım?

Bayilik başvurusunda bulunacak kişiler İstikbal Mobilya web sitesinde yer alan şu bilgileri eksiksiz doldurmalıdır:

  • Firma Adı
  • Ticari Unvanı
  • Telefon Numarası
  • Adres
  • Şehir
  • Mağaza Alanı
  • Mağaza Durumu (Mülk/Kira)
  • Mevcut Aktiviteler

Başvuru Formu içerisinde yer alan bu bilgileri doldurduktan sonra değerlendirme sürecine girersiniz. Değerlendirme sürecinin olumlu sonuçlanması durumunda firma yetkilileri size ulaşır ve mülakat için adres ile tarih bilgisi verir. Mülakatta bütçenize ve deneyimlerinize yönelik sorular sorulmaktadır. Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x