Bayilik

Sarıyer Börekçisi Bayilik Bedeli ve Şartları

Sarıyer Börekçisi bayilik bedeli, şartları ve nereden başvuru yapılacağını yazımızda sizlere anlatmaya çalıştık. Sarıyer Börekçisi franchise almak istiyorsanı yazımızı mutlaka okumalısınız.

Börekçiler, her bütçeye hitap ettikleri için en çok tercih edilen yiyecek dükkanları arasındadır. Bu sektördeki popüler işletmelerden biri olan Sarıyer Börekçisi bayilik bedeli ve şartlarını sizler için araştırdık. Bulunduğu semte göre yüksek kâr marjı sağlayan börekçiler, özellikle sabahın erken saatinde işe, okula giden insanlar tarafından tercih ediliyor. Çeşitli böreklerin yanında poğaça, simit, kır pidesi gibi farklı yiyecekler de bu bayilerde satışa sunuluyor. Sarıyer Börekçisi, adıyla ve lezzetiyle insanların güvenini kazanmış olan bir markadır. Sizler de Sarıyer Börekçisi bayilik şartları hakkında fikir sahibi olarak bu düşünceyi değerlendirebilirsiniz. Sarıyer Börekçisi, tarihi, bayilik bedeli ve şartları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazının devamına göz atabilirsiniz. 

Tarihi Sarıyer Börekçisi  Hakkında

1895 yılından beri gıda sektöründe kendine yer bulan Sarıyer Börekçisi, bugün Türkiye’de elliden fazla şubede hizmet veriyor. Köklü geçmişi, marka güvenilirliği ve lezzeti ile bilinen Sarıyer Börekçisi bayilik vererek varlığını sürdürmek istemektedir. Hatta yurt dışına bayilik verme planları da devreye girmiş, İran’la bir anlaşma imzalanmıştır. Bu anlaşma neticesinde İran’a elli adet bayilik verilecektir.  

Markanın ana tesisi Kocaeli’dedir. Burada hazırlanıp paketlenen gıda ürünleri, bayiliklere gönderilir. Mağazaların fırın bölümünde ısıtılan börekler satışa sunulur. 

Sarıyer Börekçisi Bayilik Bedeli Nedir? 

Bölgeye göre Sarıyer Börekçisi bayilik bedeli farklılık göstermektedir. Marka, bayilik vermek için müşterilerine 100 m² kapalı bir mekan bulmalarını şart koşar. Bayilik bedeli ise söylediğimiz gibi lokasyona ve mağazanın metre karesine göre 100.000₺ ile 250.000₺ arasında değişir. Sarıyer Börekçisi, alışveriş merkezlerinin yemek katında ya da işlek caddelerde ve merkezi konumlarda açılır.  

Tarihi Sarıyer Börekçisi Bayilik Şartları Nelerdir? 

Tarihi Sarıyer Börek markasının bayilik vermek için aradığı başlıca şartlar şunlardır: 

  • Müşteri yoğunluğunu sağlayabilecek kalabalık lokasyonlardaen az 100 m² bir mekan kiralamalı, mekan size aitse tapu belgesi,
  • Bayilik bedeli ve mağaza açılışı, giderleri için gereken sermayeye sahip olduğunuzu gösteren banka hesabı, 
  • Sorulan tüm sorulara net ve eksiksiz bir şekilde cevap verilmiş bayilik başvuru formu, 
  • Kafe konseptine uygunluğun gösterilmesi,
  • Markanın sahip olduğu politikaya ve kültüre uygunluğun ifade edilmesi gerekli şartlar arasındadır.   

Sarıyer Börekçisi bayilik alarak markanın tecrübe ve güvenilirliğinden faydalanabilirsiniz. Tarihi Sarıyer Börekçi markasının öncelikle önem verdiği şey, kendisini temsil eden bayiliklerin müşteri memnuniyetine, lezzetin korunmasına ve hijyenin sağlanmasına gösterdiği özendir. Markanın benimsediği ürün, performans, fiyat politikası müşteri yoğunluğunu artırmaya yöneliktir. Markanın politikasını benimsemeniz, tanımanız önem taşır. Markaya katkıda bulunabilecek, gelişmeye ve büyümeye yönelik hedefleri olan girişimcilere öncelik verilecektir. 

Tarihi Sarıyer Börekçisi Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tarihi Saryer Börekçisi bayilik başvurusu yapmak için öncelikle yukarıda bahsettiğimiz şartları yerine getirmiş olmanız gerekmektedir. Daha sonrasında firmanın resmi franchise başvuru adresine girerek burada yer alan formu eksiksiz ve doğru doldurmanız lazım. Firmanın web site başvuru adresine buradan gidebilirsiniz. Daha sonrasında firma tarafından size geri dönüş yapılmasını beklemeniz gerekmektedir.

Sarıyer Börekçisi Bayilik Destekleri 

Tarihi Sarıyer Börekçisi, marka politikası gereği bayilik verdiği işletmelere personel, pazarlama ve reklam konularında yardım sağlamaktadır. Bunlar dışında, herhangi bir sorunla karşı karşıya kalma durumunda bayiliklerine sorunu çözmeye yönelik destek sunar. 

Bayilik almak, mağaza giderlerini karşılamak gibi maliyetler girişimci tarafından karşılanırken Tarihi Sarıyer Börekçi markası, gereken ürün, tedarik malzemesi ve mağazada bulunması gereken ekipmanı bayiliklerine temin eder. Mağazanın iç dizaynı da yine markanın yönlendirdiği mimarlar tarafından düzenlenir. Mağaza en geç bir ay içinde hizmete hazır şekilde girişimcilere teslim edilir. 

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Açmak İsteyenlere Tavsiyeler

Yazımızda Sarıyer Börekçisi bayilik bedeli ve şartlarından bahsettik. Şimdi de bu işi yapmak isteyenler için birkaç öneride bulunmak isteriz.  

İş planı yaparken tüm giderleri hesaba katarak bir maliyet çizelgesi hazırlamalısınız. Firmaya göstereceğiniz mağaza en az 100 m² olmalı. Bu nedenle kira gideriniz fazla olacaktır. Kazancınızın bunu sizi sıkıntıya sokmadan karşılaması için dükkanın lokasyonu işlek bir noktada olmalı ve müşteri yoğunluğu sağlanmalıdır. Sarıyer Börekçisi bayilik vereceği işletmelere mağaza seçme konusunda yardımcı olmaktadır, bu imkandan faydalanabilirsiniz.  

Bayilik almak için sizden istenen şartları yerine getirdiğiniz takdirde marka temsilcileriyle bir görüşmeye tabi tutulacaksınız. Görüşme esnasında kendinizi en doğru ve net şekilde ifade etmelisiniz. Daha önce yaptığınız işlerden, varsa işletme deneyimlerinizden, Sarıyer Börek markası hakkındaki düşüncelerinizden bahsetmeniz gerekebilir. Bu görüşmelerde yöneticilik yetiniz ve vizyonunuz ölçülür. 

Sarıyer Börekçisi bayiliği aldıktan sonra firmanın vizyonuna katkı sağlayacak şekilde çalışmalısınız. Müşterilerinize ilgi ve güler yüz göstermeli, hijyene son derece önem vermeli ve taze ürünler satmalısınız. 

Sarıyer Börekçisi Tanıtım ve Reklam 

Daha önce belirttiğimiz gibi Sarıyer Börekçisi bayilik verdiği işletmelere reklam ve tanıtım konusunda destek sağlar. Ayrıca yıllardır tanınan ve güvenilen bir marka olduğu için reklam sizi çok zorlamayacaktır. Kendi mağazanızdaki müşteri yoğunluğunu artırmak için ise sosyal medyadan faydalanabilir, tanıtım broşürlerinizi çevreye dağıtabilir ve yakınlarınızdan destek isteyebilirsiniz. 

Sarıyer Börekçisi Ürün Çeşitliliği 

Senelerdir hizmet veren Sarıyer Börekçisi, faklı börek çeşitleriyle insanları mest etmektedir. Su böreği, Boşnak böreği, Kürt böreği, Karadeniz pidesi, simit, açma gibi çeşitleri menüsünde bulundurur. Fakat en çok tercih edilen ve sevilen ürünü patatesli, kıymalı, peynirli seçenekleriyle kol böreğidir.  

Sarıyer Börekçisi Bayilik Bedeli ve Şartları yazımız ilginizi çektiyse Bülent Börek Bayilik ve Bülent Börekçilik Franchise Bedeli yazımıza da göz atmalısınız.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x