Akaryakıt

Aytemiz Benzilik Bayilik Başvurusu ve Arsa Önerme

Birçok köklü şirket ,son zamanlarda kendilerine ortak olabilecek, başarılı ve kaliteli hizmet sunacak iş ortakları aramaktadırlar. Aytemiz akaryakıt şirketi de bu firmalar arasında gururla öne çıkmayı başarıyor. Yerinizde hiç bir şey yapmadan oturup aynı zamanda da bir işin bünyesinde yer almayı beklemeyin. Çünkü oturduğunuz yerden kazanç elde etmek pek de mümkün değildir. Peki bunun için ne yapabilirim dediğinizi duyar gibiyiz. Bir an önce kalkıp kendinizi silkeleyin ve Aytemiz akaryakıt şirketinin bir parçası olun. Nasıl mı? Bir mülkünüz var ise veya sahip olabilecek durumda iseniz, sizler için yüklenen başvuru formunu doldurarak bu ortaklığın bir parçası olabilirsiniz. Sizlere bu konuda biraz daha yardımcı olalım ve daha detaylı bilgiler verelim.

Neden tercihinizi Aytemiz’den yana kullanmalısınız? Gelin birkaç cevap ile sizlere bu soruyu açıklayalım.

Aytemiz Bayilik Alma Avantajları

 • Aytemiz, Türkiye’nin tüm bölgelerinde ikmal noktaları, depolama alanları ve dolumtesisleriyle büyük çaplı olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Bu kadar büyük kapasiteli bir işin altından kalkmak sizler de taktir edersiniz ki herkesin başarabileceği bir durum değildir. Hali hazırda bayilik faaliyetlerini de arttırma yolunda hızla ilerliyorken bu fırsat sizler için eşsiz olabilir.
 • Müşteri memnuniyeti üzerinde özellikle durmasının yanı sıra kalite ve hizmet standartlarının da üzerinde performans sergilemeye devam ediyor. İletişim kanallarının sürekli açık oluşu sebebiyle de birçok kişi tarafından tercih ediliyor.
 • Global düzeyde tanınan Aytemiz, müşterilerine sadece akaryakıt ürünlerini satmıyor aynı zamanda, restorandan tutun marketine kadar bir çok ürün ve hizmetten faydalanma imkanı sunuyor.
 • Her şeyden önemlisi Aytemiz gelişime ve yeniliğe açık bir şirkettir.

Yenilikçi ve güvenilir olan bu büyük akaryakıt şirketi akaryakıt ağına birçok nokta eklemeye devam ediyor. Profesyonelliğe teşvik eden şirketin iş ortağı olmak için başvuru formunu doldurmak için neyi bekliyorsunuz? Hemen harekete geçin!

Aytemiz Arazi Önerme

Aytemiz firmasına arazi önerme veya mevcut bayiliği talep etme için bir başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunda basit genel bilgileri iletmeniz başvurunuz için yeterli olacaktır. Aşağıdaki bilgileri lütfen doğru şekilde iletiniz.:

 • Adınız soyadınız
 • Telefon
 • Şehir
 • Adres
 • Talebiniz
  • Mevcut istasyon
  • Arazi
 • Açıklama

Aytemiz Arazi Önerme ve Bayilik Başvuru Formu

Aytemiz firmamız ile çalışmak için yukarıda ifade ettiğimiz bilgileri iletmeniz yeterlidir. Yetkini departman bayi genişleme ve arazi tahsis durumuna göre en yakın zamanda sizlerle iletişime geçecektir. Arazinin mülkiyeti, metrekaresi, yakın mesafe rakipleri ve diğer detayları en hassas noktaya kadar iletmeniz faydanıza olacaktır. Bayilik ve arazi başvurusu için BURAYI kullanabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Leyla Kandur
Leyla Kandur
3 yıl önce

Merhaba, benzin istasyonu için Çatalca’da anayol üstünde otobana yakın uygun arazi önermek istiyorum. İlgilenirseniz lütfen iletişime geçiniz. İyi çalışmalar

Adres
Çatalca Kaleiçi Mahallesi
Açıklama
Arazi önerisi
Sami şeran
Sami şeran
3 yıl önce

Akaryakıt

Adres
Van
Açıklama
Arsam var akaryakıt yapmak ıstıyurum


Başa dön tuşu
3
0
Gönderx
()
x