Akaryakıt

Türkiye Petrolleri TP Bayilik ve Arazi Kiralama Başvuru Formu

Akaryakıt devlerinden birisi olan Türkiye Petrolleri, son zamanlarda insanlara iş imkanı sunan köklü firmaların yaptığı uygulamayı hayata geçirerek, kendi işinizi kurmanıza yardımcı oluyor. Türkiye’nin en köklü markalarından birisi olan Türkiye Petrolleri çevreye karşı duyarlı; sağlığa ve güvenliğe önem veren bir kurumdur. Kaliteli ürün skalasıyla hizmet veren bu şirketin bünyesinde bulunarak, kendi mülkünüz var ise veya mülküm yok ama ben yine de sizlere ortak olmak istiyorum diyorsanız işte fırsat ayağınıza geldi. 16 Şubat 2006 tarihinde kurulan ve akaryakıt satış hacmi olarak toplam akaryakıt satışlarında 6. büyük şirket olan Türkiye Petrolleri ile iş ortağı olmak için yapmanız gereken tek şey başvuru formunu doldurmak.

Peki neden bayilik için Türkiye Petrolleri?

 • TP Petrol Dağıtım A.Ş. olarak hizmete devam eden bu akaryakıt devinin ilk amacı Türkiye çapında her ilde bayilik vererek bayi ağını genişletmektir. Hal böyle olunca Türkiye geneline yayılan bu şirketin ürünlerinden ve elbette sağladığı faydalardan yararlanmak isteyeceksinizdir.
 • Sahip olduğunuz bir arsa veya hazırda bulunan bir yapınız varsa bu taşınmazınız üzerinden kolaylıkla kazanç sağlayabilirsiniz.
 • Yeni bir iş kurmak istiyor ama bir türlü ne iş yapacağınıza karar veremiyorsanız, dünya çapında üne sahip olan bu akaryakıt şirketi, sizden desteğini esirgemeyecektir. Uzun yıllar boyu bu sektörde olan ve olmaya da devam edecek olan Türkiye Petrolleri sizin için kaçırılmayacak olan Türkiye Petrolleri çatısı altında olma fırsatını, altın tepside sizlere sunuyor.
 • İşveren ve mal sahibi olabileceğiniz bu sektörde öncülerden birisi de siz olabilirsiniz.

Bu fırsatlardan yararlanmak ve başarılı ticari faaliyetler gerçekleştirmek için Bayilik Başvurusu Formunu doldurarak veya müşteri hizmetlerini arayarak taleplerinizi ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Gerekli bilgileri doldurun ve TP ortağı olarak kendi işinizin patronu olun.

TPPD Bayilik Başvuru Formu

TP için akaryakıt benzin istasyonu bayiilik başvurusu yapmak bir form doldurmak kadar kolay. Türkiye Petrolleri bayisi olmak için talebinizi aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapabilir ya da 444 44 87 no’lu müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

 • Ad Soyad
 • Firma Ünvanı
 • Telefon Numarası (GSM)
 • E-posta Adresi
 • Adres
 • İstasyon İl / İlçe
 • Mesaj

Arazi Önerme

TP benzin istasyonu için uygun araziniz varsa, bayiilik sistemi dışında bu mülkünüzü de kiralamak için firmaya önerebilirsiniz. Yapacağınız başvuruda doğru, gerçek ve detaylı bilgilerin yer almasına özen göstermelisiniz. Yapıalcak değerlendirmeler ve firmanın büyüme planlamalarına göre sizinle iletişime geçilecektir. Bayilik başvurusu ve kiralık arazi önerme için BAŞVURU FORMUNU doldurmanız yeterlidir. Üstelik tüm bu işlemler ücretsiz sağlanmaktadır.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hanifi ayin
Hanifi ayin
4 yıl önce

Elazig karakocan ilcesinde cadde anayol uzerinde 2arazi sahibiyim

Adres
Ahmediye mah gundogumu cad.72,10 uskudar istanbul
Açıklama
Elazig karakocan ilcesinde yolcati da 4 donum karakocan yenikoyde 1donum olmak uzere cadde uzerinde 2arazim bulunmaktadir
Saip Özpenpeci
Saip Özpenpeci
2 yıl önce

Bolu Mudurnu ilçesi Bostancılar köy yolu ve Nallıhan Ankara yoluna cepheli köşe arazi

Adres
Üçkuyular mah69.sok. 34/7 Karabağlar İzmir
Açıklama
Yol üzerinde hiçbir istasyon yok


Başa dön tuşu
3
0
Gönderx
()
x