Bayilik

Levent Börek Bayilik Şartları ve Franchise Ücreti

Levent Börek bayilik alma şartları ve 2022 franchise ücreti, bayilik açma süreci, başvuru süreci, menü fiyatları ve kazançlar hakkında detaylı bilgiler verdik.

Levent Börek; ilk olarak Adana’da 1968 yılında küçük bir tezgahta başlayan hikayesini bugün Türkiye’de kırkın üzerinde şehirde yüzlerce mağazası ile devam ettiren, Türkiye’nin en bilindik börek üreticileri arasında yer almaktadır.

Adana böreği olarak bilinen peynirli ve çıtır katmanlı börek tarifi ile bağımlılık yaratan ve son dönemlerde Adana böreği adı altında birçok börekçinin de üretmeye başladığı nefis börek tariflerini yıllardır müşterilerine uygun fiyatlı olarak sunan Levent Börekçilik, aynı zamanda franchise ağı ile şube sayısını da artırmayı amaçlamaktadır.

Börekçilik sektöründe yıllık cironun 1 milyar TL’yi aştığı bugünlerde, sektöründe zirvesinde yer alan Levent Börek bayiliği almak için bir çok girişimci de başvuruda bulunmaktadır. Biz de yazımızda Levent Börek bayilik alma şartları, bayilik kazancı, franchise ücreti gibi merak edilen konuları yanıtlamaya çalışacağız.

Levent Börek Bayilik Şartları

  • Levent Börekçilik bayilik şartları arasında öncelikli olarak şube açmak istediğiniz bölgede başka bir Levent Börek şubesi bulunmaması gerekir
  • Daha önce benzer iş tecrübelerinizi bayilik alırken hem sizin hem de tedarikçiniz açısından pozitif olacaktır.
  • Şube personeli ve evlere servis elemanları için iş planınızı oluşturmanız yararlı olacaktır.
  • İlk aşamada dükkan kirası, personel, ürün tedariği, mağaza içi kurumlar vs. gibi konular için düşündüğünüz dükkanın büyüklüğüne göre bütçe ayırmalısınız.
  • Gıda sektöründe faaliyet gösterecek bir mağaza açacağınız için gerekli izinleri de almış olmanız ve bu sektörde iş yeri açmanıza engel olacak bir durum olmaması gereklidir.

Levent Börek Bayilik Ücreti

Levent Börekçilik bayilik alma ücreti aslında birden fazla kritere bağlı olarak değişmektedir. Mağazanın konumu, büyüklüğü, çalışacak personel sayısı, ilk aşamada tedarik edilecek ürün ve diğer mağaza içi masraflar bayilik açma maliyeti için en önemli etkenlerdir. Ancak 2022 yılı için bu tutar ortalama 250.000 TL – 400.000 TL bütçe ile bayilik alabilirsiniz. Sektörde lider durumda olan Levent Börekçilik bayilik aşamasında süreç hakkında daha detaylı bilgisi franchise departmanından alabilirsiniz.

Güncel bayilik ücreti ve dükkan açma aşamaları hakkında bilgiyi tabi ki firmanın iletişim kanallarından görüşme yapacağınız yetkiliden almanız doğru olacaktır.

Levent Börek Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Levent Börek bayilik başvuruları için internet sitesi üzerinden franchise menüsü üzerinden dolduracağınız form ile kişisel bilgileriniz ve bayilik hakkında düşüncelerinizi talep ediyor. Sonrasında franchise departmanından size dönüş sağlanıyor ve franchise sürecinin nasıl ilerlediğini, nelere ihtiyacınız olduğunu ve varsa kafanızdaki soruları net olarak cevaplıyorlar.

Levent Börek Franchise

Bayilik için buradaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz: https://leventborekcilik.com/franchise

Levent Börek Açmak Ne Kadar Kazandırır?

Burada tabi ki yatırım bedelinizi kaç ayda çıkartacağınız ve aylık olarak ne kadar kazanabileceğiniz en önemli yatırım unsurudur. Börek sektörü aslında pek bitmeyecek ve sürekli iş hacmi olan bir sektördür. Özellikle sabah ve öğlen saatlerinde motokurye ile bir çok iş yerine sipariş alabilirsiniz. Bu nedenle şube açacağınız konum, kazancınız için de çok önemli bir etkendir.

Ayrıca pandemi döneminde insanlar daha sık olarak evlere sipariş vermeyi tercih etmektedir. Siz de lokasyon olarak kalabalık ve merkezi bir yer seçip, dükkana çok harcama yapmadan daha çok evlere ve iş yerlerine servis yapacak şekilde plan yaparsanız, kar oranınız daha yüksek olacaktır.

Ortalama sipariş başına ise %20 – %30 arası kar bırakan börekçilik sektöründe, ortalama bir konumda ortalama bir sipariş adedi ile aylık 30 bin TL – 50 bin TL arasında ciro yapabilirsiniz. Tabi ki dükkanı açacağınız bölge düzayak, okul yanı, iş yerlerinin bulunduğu bölgede vs. gibi konumdaysa aylık 80 bin TL üzeri ciro oldukça kolay olacaktır.

Neden Levent Börek Bayiliği?

  • Tabi ki öncelikli olarak hem sektörde hem de genel olarak marka bilinirliği açısından size büyük artı sağlayacaktır.
  • Yeni bir börek markası ile börekçi açıp satış yapmak en azından ilk 6 ay sizi çok zorlayacaktır. Fakat Levent Börek’in marka bilinirliği ve insanlarda bıraktığı ilk izlenim olumludur.
  • Sürekli yazılı ve görsel medya organlarında reklamları dönmektedir ve bu sizin için diğer börekçilere göre daha ön planda olmanızı sağlar.
  • Farklı bir şubede börek yiyen kişi eğer bu ürünü beğendiyse, sizin şubenizi gördüğünde hiç düşünmeden aynı tadı alacağını bildiği için sipariş verebilir. Yani potansiyel müşterileriniz oldukça fazladır.
  • Sadece bireysel siparişler değil aynı zamanda nişan, kına, davet vs. gibi çeşitli organizasyon için toplu sipariş alabilirsiniz ki bu da ekstra olarak ciddi bir kazanç demektir.

Levent Börek Fiyatları

Levent Börek fiyatları porsiyon ve kilogramlık olmak üzere değişmektedir fakat piyasadaki börekçilere göre fiyatları hemen hemen aynı seviyelerdedir. Bu yıl yaşanan ekonomik zorluklar ve zamlar hammadde fiyatlarındaki artış, ürünlere de yansımıştır.

En çok satan Levent börek ürünlerinin 2022 güncel fiyatları alttaki gibidir.

Peynirli Börek 500 GR 110 TL
Peynirli Börek Porsiyon 55 TL
Pastırmalı Börek Porsiyon 85 TL
Kıymalı Börek Porsiyon 60 TL
Ispanaklı Börek Porsiyon 60 TL

Levent Börek İletişim

Levent Börek franchise için iletişim kanalları alttaki gibidir;

İnternet Sitesi: https://leventborekcilik.com/

Bayilik: https://leventborekcilik.com/franchise

Franchise Talep Telefon: 0532 765 78 04

E-Posta: info@leventborekcilik.com

Levent Börek bayilik nasıl alınır? Bayilik süreci nasıl işler? Gibi sorulara bu yazımızda yanıt aramaya çalıştık. Aynı zamanda yine börekçilik sektöründe faaliyet gösteren Chef Börek için de sitemizde daha önce yer verdiğimiz Chef Börek Bayilik Şartları ve Aylık Kazancı Nedir? başlıklı yazımızda ilginizi çekebilir.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özlem Baytas
Özlem Baytas
2 yıl önce

Iyi günler ,
ben münihte yasiyorum. Burda yada Türkiyede bayilik almak istiyorum.

Saygilarimla

özlem baytas

Adres
Rathausgasse 26
Maşallah
Maşallah
Reply to  Özlem Baytas
2 yıl önce

Beni oraya alin size yapayim iyi gunlerBaşa dön tuşu
2
0
Gönderx
()
x