BankaKiralık Kasa

Vakıfbank Kiralık Kasa Başvurusu

Vakıfbank kiralık kasa başvurusu, ücretleri ve kasa bulunan şubeler hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Vakıfbank müşterilerine hisse senedi, değerli mücevher, tapu ve değerli belgeler gibi kıymetli eşyalarını muhafaza etmek için kiralık kasa hizmeti vermektedir.Peki Vakıfbank kiralık kasa sahibi olmak için ne yapmak gerekir? Öncelikle kiralık kasa sahibi olmak için Vakıfbank bireysel müşterisi olmak gerekir. Vakıfbank, bireysel müşteri hesabı olan kişiler Vakıfbank şubelerine bizzat başvuru yaparak kiralık kasa sahibi olabilirler. Eğer bireysel müşteri hesabınız yoksa T.C. kimlik numaralı kimlik kartınız ile şubelere giderek bireysel müşteri hesabı açabilirsiniz. Böylece kiralık kasa sahibi olabilirsiniz. Vakıfbak’ta kiralık kasalar küçük, orta boy ve büyük boy olmak üzere yıllık olarak kiralanmaktadır. Kasa kiralama sürecinde ilk olarak bir kereliğine mahsus depozito alınıyor ve ödenen depozito kiralama işlemi bitiminde müşteriye iade ediliyor.

Vakıfbank’ın Hangi Şubelerinde Kiralık Kasalar Bulunuyor?

Ülke genelinde birçok şubesi olan Vakıfbank’ın kiralık kasası olan şubeleri de mevcut. Hemen hemen her şubesinde kiralık kasası bulunan Vakıfbank’ın toplamda 1200 adet şubesinde kiralık kasa bulunuyor. Tüm şubeleri teker teker yazmak uzun olacağından sizelere Vakıfbank’ın her yıl güncellediği kiralık kasa bulunan şubelerin listesine ait linki vermek daha doğru geldi. Linke buradan ulaşabilirsiniz.

2022 yılı için Vakıfbank Kiralık Kasa Ücreti Ne Kadar?

Vakıfbank müşterilerine değerli eşyalarını ve belgelerini güvenle koyabileceği kiralık kasalar sunuyor. 2022 yılı için Vakıfbank’ın alacağı ücretler şu şekildedir:

Vakıfbank Kiralık Kasa Ücretleri 2022
Küçük Orta Büyük
450,00 TL + BSMV 570,00 TL + BSMV 740,00 TL + BSMV
Yıllık Depozito ücreti Her Kasa İçin 450 TL’dir.

Kralık Kasa İle İlgili Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kiralık kasa başvurusu için Vakıfbank şubelerine bizzat gidip T.C. kimlik numaranızı gösteren kimlik kartı,pasaport v.b. gibi resmi belgelerden biri ile gitmeniz gerekir.Kiralık kasanızı mesai saatleri dışında kullanamazsınız. Kiralık kasa içine tehlikeli madde koymak yasaktır.Kiralık kasanız size aittir ve başkası tarafından asla açılamaz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x