Bayilik

Decathlon Bayilik Veriyor Mu? Nasıl Franchise Alınır?

Decathlon markası 1976 yılında Fransa’da yenilikçi ve ulaşılabilir spor ürünlerini son kullanıcıya ulaştırmak için kurulan global çapta bir spor ürünleri markasıdır. Bugün ise Dünyanın 50’den fazla ülkesinde 70 bin üzeri çalışanı olan kamp ürünleri, bisiklet, outdoor kıyafet, spor giyim ve sporcular için binlerce farklı ürünü barındıran bir marka haline gelmiştir.

Decathlon Türkiye ise 2006 yılında ilk ihracat ve ithalatını başlatmasının ardından 2009 yılında Türkiye ofislerini aktif etti. 2010 yılında Türkiye’deki ilk mağazasını Ankara’da açtı ve İstanbul Kentpark’da mağazasında faaliyet göstermeye başladı. 2012 Yılı sonrasında Türkiye’deki mağaza sayısını gittikçe arttıran, müşterilerine daha hızlı ürün ulaştırmak için internet sitesini aktif eden Decathlon markası bugün Türkiye pazarında spor ve kamp ürünleri bakımından en çok bilinen ve en yaygın ağa sahip markadır.

Decathlon Bayilik Veriyor Mu?

Hemen yukarıda da bahsettiğimiz gibi özellikle Türkiye pazarında yükselen trend ile birlikte bayilik ağını da arttıran Decathlon markası, şu an için herhangi bir bayilik imkanı sağlamıyor. Franchise vermek yerine kendi mağazalarını ihtiyaç olan şehirlerde açarak büyüme planlayan markanın önümüzdeki zaman diliminde franchise modeline geçebileceği yönünde de iddialar mevcut.

Decathlon Bayilik Şartları

Decathlon bayilik şartları konusunda yine hemen üst paragrafta bahsettiğimiz üzere şu an franchise vermediği için herhangi bir şart da bulunmuyor. Ancak Decathlon bayilik almak isteyen ve yeterli yatırım gücü olan kişiler yine de ayrıntıları ve farklı işbirliği modelinde çalışma imkanlarını öğrenmek için Decathlon’un iletişim adresine ulaşıp ayrıntıları öğrenebilirler.

Decathlon Franchise Bedeli Ne Kadar?

Decathlon franchise imkanı sunmayan bir markadır ve bu nedenle herhangi bir franchise ücreti de bulunmuyor. Ancak 2021 yılında bayilik vermeyen markanın önümüzdeki yıl yani 2022 yılında franchise ile bayilik ağını büyütebileceğini düşünüyorsanız alttaki iletişim yollarından herhangi birine ulaşıp detaylı yanıt alabilirsiniz.

Decathlon İletişim

Decathlon müşteri hizmetleri numarası ve direkt internet üzerinden görüşlerinizi, sorularını iletebileceğiniz iletişim formu adresi alttaki gibidir.

Decathlon İletişim Formu: https://www.decathlon.com.tr/tr/contactUs

Decathlon Müşteri Hizmetleri: 0850 532 33 22

Decathlon bayilik dışında hem spor hem de diğer sektörlerde bayilik veren firmaların bilgilerine bayilik kategorimizde bulabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x