Market

Çağrı Hipermarket Kiralik Dükkan Önerisi ve Başvuru Formu

Sınırsız müşteri mutluluğu mottosu ile hizmet vermekte olan Çağrı Hipermarket, 1980’li yıllardan beri ülkemizde faaliyet göstermektedir. İlk olarak, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde açtığı mağaza ile müşterileri ile buluşmuş ve günümüzde pek çok şubeye ulaşmıştır.

Perakendecilik anlayışını kalite ile birleştiren Çağrı Hipermarket, bir başka kişi ya da kuruluşa franchising vermediği için kendi şubesini kendi açmaktadır. Bu nedenle, sürekli olarak kiralık dükkan arayışı devam etmektedir. Eğer sizin de hipermarket olmaya müsait bir dükkanınız var ise Çağrı Hipermarket’e kiralık dükkan teklifi götürebilirsiniz.

Çağrı Hipermarket Kiralık Dükkan Başvurusu

Çağrı Hipermarket, her geçen gün yeni bir şube açarak hizmet sınırlarını genişletmeye ve daha çok müşteriye ulaşmaya devam etmektedir. Bunun için Çağrı Hipermarket, resmi internet sitesinde, “Kiralık Yeriniz mi Var?” başlığı altında kiralık dükkan başvurularını almaktadır. Eğer sizin de hipermarket olması için engel bir durumu olmayan ve de yeterli büyüklükte bir dükkanınız varsa, Çağrı Hipermarket’in resmi internet sitesi aracılığı ile başvurabilir, teklif götürebilirsiniz.

Çağrı Hipermarket, dükkanını kiraya vermek isteyen kişilerden bazı bilgileri istemektedir. Bu bilgiler şunlardır:

 • Başvuran kişinin ad, soyad bilgisi
 • Başvuran kişinin telefon numarası ve e-mail adresi
 • Kiraya verilecek dükkan alanının metrekare cinsinden büyüklüğü
 • Matrekare cinsinden satış alanı büyüklüğü
 • Depo alanı büyüklüğü
 • Asma kat büyüklüğü
 • Dükkanın bulunduğu mahalle, cadde, sokak, il ve ilçe bilgisi

Dükkanlarını kiraya vermek isteyen kişiler, bu bilgileri doldurup Çağrı Hipermarket’e yollamak sureti ile başvuru işlemini gerçekleştirmiş olmaktadır. Başvurudan sonra yapılması gereken; beklemektir. Şartların uygun olması kaydı ile market yetkilileri, dükkan sahipleri ile iletişime geçecektir.

Çağrı Hipermarket’e Dükkan Kiralama

Çağrı Hipermarket’e dükkan kiralamak beraberinde pek çok avantaj getirmektedir çünkü Çağrı Hipermarket kurumsal bir firmadır ve kurumsal olmayan kiracılara göre daha güven vericidir. Çağrı Hipermarket’e dükkan kiralamanın avantajları şunlardır:

Çağrı Kiralık Dükkan

 • Garanti kiracılardır, güven duyulabilir
 • Kira getirisi yüksektir
 • Yıllık kira artışları yasalar çerçevesinde maksimum oranda yapılabilir
 • Kiralar zamanında ve düzenli olarak ödenmektedir
 • Yapılması gereken tadilatlar hipermarket tarafından gerçekleştirilir, dükkan sahibinin masraf yapması söz konusu değildir.
 • Başvuru için FORMU doldurunuz.

Ad

Soyad

Telefon

E-Posta

Mağaza Alanı (m2)

Satış Alanı

Bodrum Depo Alanı (m2)

Asma Kat

Mahalle

Cadde-Bulvar

Sokak-No

İlçe

İl

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Can Öndel
Can Öndel
3 yıl önce

Merhaba, Ben Mülk sahibiyim, kepez 5500 sokağa güney cepheli 30 merelik ticari yola cepheli tam dört ticari yol ağzı kavşaktadır, her yönden gözükmektedir.398m2 ve 3 eşit kattan oluşmaktadır. önünde araba park alanı mevcuttur.BİM market yanıdır, diğer yanında Cihan Eczanesi Karşısında Benzinlik ve Sağlıkocağı, öğrenci yurdu vardır. iş yerimizin zemin katının arka bölümünde projesinde olan kapısı mevcuttur, Kamyon yük indirme için tam yanına yanaşabilir durumdadır, sizin için çok uygun olduğunu düşünüyorum.Düşündüğümüz kira bedeli,3800TL dir üzerinde görüşülür.JET MARKET İÇİN için uygun olabileceğini düşünerek yazıyor,takdir sizin diyorum. Saygılarımı sunuyorum

Adres
Habipler-Hüsnükarakaş Mh. 5400 Sk. Cihan Sit.Bim Market yanı ABlok 4 nolu İş yeri 07320 Kepez/Antalya
Açıklama
Merhaba, Ben Mülk sahibiyim, kepez 5500 sokağa güney cepheli 30 merelik ticari yola cepheli tam dört ticari yol ağzı kavşaktadır, her yönden gözükmektedir.398m2 ve 3 eşit kattan oluşmaktadır. önünde araba park alanı mevcuttur.BİM market yanıdır, diğer yanında Cihan Eczanesi Karşısında Benzinlik ve Sağlıkocağı, öğrenci yurdu vardır. iş yerimizin zemin katının arka bölümünde projesinde olan kapısı mevcuttur, Kamyon yük indirme için tam yanına yanaşabilir durumdadır, sizin için çok uygun olduğunu düşünüyorum.Düşündüğümüz kira bedeli,3800TL dir üzerinde görüşülür.JET MARKET İÇİN için uygun olabileceğini düşünerek yazıyor,takdir sizin diyorum. Saygılarımı sunuyorum


Başa dön tuşu
1
0
Gönderx
()
x