Bayilik

Defacto Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Defacto Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Defacto bayilik başvurusu nasıl yapılır? Hazır giyim sektöründe yükselmeye devam edecek gibi görünen Defacto bayilik ücreti ne kadar? Aylık kazancı ve bayilik şartları hakkında yazdık.

Defacto Türkiye’nin en büyük giyim mağazaları zincirlerinin başında geliyor. Üretici olarak da büyük bir tekstil firması olan Defacto dünyanın birçok ülkesi için bayilik başvurusu alıyor. Uzun dönem anlaşma ve sözleşme sistemiyle çalışan Defacto,  düzenli gelir isteyen dükkan sahipleri ve bayilik isteyenler için çok cazip  bir kurumsal firmadır. Düzenli kira geliri, kurumsal kiracı, enflasyon oranında kira artışı, sorunsuz bir mülk kullanımı ve karlı bayilik için uygun şartları olan emlak sahiplerine Defacto giyim firmasını mutlaka tavsiye ederiz.

Defacto Bayiliği Nasıl Alınır?

Defacto bayilik ve şube yetkisi vermektedir.  Kira geliri elde edebilirsiniz veya işletme olarak size yönetim hakkı sağlama konusunda firma ile iletişim kurmalısınız.  Defacto’ya önereceğiniz mülkün komple bir apartman-bina ya da büyük bir alanı olmalıdır. Bulunduğunuz il-ilçe’de şubesi olmamalı ya da uzak bir mesafede yer almalıdır. Ana cadde arteri ya da yaya trafiği yoğun bir lokasyon olması da tercih edilmektedir.

  • Adınız Soyadınız
  • E-posta Adresiniz
  • Telefonunuz
  • Talep Türü -bayilik ya da dükkan önerme seçiniz-
  • Detay

Formu doldururken bayilik seçeceğini seçin ve tüm mülk ve imkan detaylarınızı giriniz. Sizinle yetkili departman iletişime geçecektir. Bayilik başvurusunu aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz. Mesajınız kısmı çoğu kimseler için önemsiz gibi gözükse de firma yetkilisine ilk izlenminizi bırakacağınız kısım burasıdır. Hedeflerini bilen, planı olan, bu işi ciddiye aldığınızı gösteren birkaç cümle baştan savma veya özensiz olmaktan çok daha iyi olacaktır. Defacto bayilik başvuru formu için burayı tıklamanız yeterlidir.

Defacto Bayilik İçin İletişim Bilgileri

Defacto bayisi olmak, söz konusu giyim firmasının bir zincir olmasından ve kurumsal olmasından dolayı oldukça avantajlıdır. Eğer Defacto standartlarında bir dükkanınız ve maddi imkanınız var ise:

  • Düzenli kira gelirinden,
  • Yıllık olarak enflasyona göre artış gösteren kiradan,
  • Garantili gelir ve bilinir marka imajı size iyi kazanç sağlayacaktır.
  • Defacto bayilik için iletişim bilgileri için burayı tıklamanız yeterlidir..

Defacto Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Defacto bayilik alma fiyatları ekonomik değişkenlikler sebebiyle etkilenmektedir ama  sizler için ortalama bir fiyat verecek kadar araştırmamızı yaptık. Defacto bayilik ücreti verdiğiniz de bulunuduğu konum ve insan yoğunluğunun fazla olması halinde kısa sürede paranızı geri kazanmanızı sağlıyor. Mağaza açma, Defacto franchising bedeli, mağaza düzenlemesi, personel alımı gibi giderler göz önüne alındığında kabaca 1- 1,5 milyon TL gibi bir paraya ihtiyacınız olacaktır. 

Defacto Kar Marjı Ne Kadar?

Bayilik başvurusu ve bayilik ücreti ile ilgili bilgileri verdiğimi düşünüyorum. Sırada en önemli sorulandan birisi olan Defacto Bayilik Kar Marjı Ne Kadar? Sonuçta bir işe giriyorsunuz ve büyük paralar harcayarak bunu yapıyorsunuz. Haliyle ne kadar kazanacağınızı bilmek istersiniz.

Öncelikle her bayilik aynı kazanca sahip olamıyor ne yazık ki. Biraz önce de bahsettiğim gibi açılan konum, insan sirkülasyonu kazancınızda önemli rol oynayan iki etmen. Ancak geniş çaplı bakıldığında Defacto bayiliği %40 kar marjına sahip bir marka. Günden güne büyümsi de bu karı arttıracak gibi duruyor.

Defacto Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Defacto Bayilik Ücreti Ne Kadar? yazımızı incelediyseniz Watsons Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli yazımıza da göz atmalısınız.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x