Nakliye

Sürat Kargo Araç Kiralama ve Başvuru Formu

Sürat Kargo araç kiralama şartları nelerdir? Sürat Kargoya kiralık araç alım başvurusu nereden yapılır? Kargo firmasına araç kiralamanın kazancı ne kadar olur? Tüm bu soruların yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kargo firmalarına araç kiralama bir süredir revaçta olan işlerin başında geliyor. Özellikle pandemi sürecinde e-Ticaret hacminin zirve yaptığı bu dönemde, kargo firmalarına en yoğun dönemlerini yaşıyor. Bu süreçte yeni kargo dağıtım ağı kurmak isteyen firmalar da hem daha az masraflı olduğundan hem de sirkülasyonu daha fazla olduğundan araçları dışarıdan kiralamak istiyorlar.

Sürat Kargo ya da diğer kargo firmaları için de araç kiralaması yapılırken çoğunlukla şoförlü olarak araçların kiralandığını baştan belirtelim. Ancak aracınız hazırsa ve işi direkt olarak siz yapacaksınız tüm kargo firmalarının araç kiralama departmanları ile birer görüşme yapıp en uygun şartları ve en iyi fiyatı veren kargo firmasını seçebilirsiniz. Biz Sürat Kargo için araç kiralama sürecine devam edelim.

Sürat Kargo Araç Kiralama Şartları

Kargo firmalarına araç kiralama niyetindeyseniz Sürat Kargo’nun araçlarını kiralik olarak kullanma karşılığı size ödeme yaptığını belirtelim. Ancak bunun için aranan bazı şartlar var. Bunlar da başlıca olarak şu şekildedir.

  • Aracınızın 5 yaşını geçmemiş olması gerekli.
  • SRC3 ya da SRC4 belgelerinden birisi gerekli.
  • Psikoteknik belgenizin bulunması sizi öne çıkarır.
  • Kiralama öncesi mülakatta başarılı olmanız gerekli.

Sürat Kargo Araç Kiralama Başvurusu

Sürat Kargo araç kiralama başvurusu yaparken sizden ilk adımda kişisel bilgileriniz, ikinci adımda aracınızın markası, modeli, tipi, model yılı, araç kapasitesi, azami yük ağırlığı ve kullanım tipi gibi teknik bilgileri istenir. Son adımda ise nakliye hizmetine uygunluğunu kontrol etmek için araç kasasının en, boy, yükseklik bilgileri ve bunun yanında güncel resimleri istenir.

Araç Kiralama Başvuru Formu

Sürat Kargo Araç Kiralama Başvuru Formu

Bu şekilde yaptığınız başvurunun onaylanması halinde Sürat Kargo yetkilileri tarafından aranıp süreç hakkında görüşmek üzere davet alırsınız. Çalışma şekilleri, fiyat bilgisi ve diğer süreçler hakkında en güncel bilgileri bu şekilde alabilirsiniz.

Sürat Kargo Araç Kiralama Aylık Kazancı

Kargo firmalarına araç kiralama sürecinde aylık elinize geçecek net kazancı tahmin etmek oldukça zordur. Aracı şoförlü mü kiralayacaksınız, aracın masrafları, günlük çalışmak istediğiniz süre vs. gibi konular elinize geçecek parayı belirler.

Ortalama olarak günlük 8 saat çalışıp sürekli dağıtım yaptığınızda 400 TL civarı kazanılabildiğine dair yorumlar mevcut. Bu rakamda vergiler, mazot parası, yemek parası ve diğer masraflar çıktığında elinize ortalama aylık olarak net 4 bin TL – 6 bin TL arası bir kar kalıyor.

Tabi ki buradaki rakamlar ortalamaya vurulduğunda önümüze çıkan tutarlardır.

Aras Kargo Araç Kiralama Yurtiçi Kargo Araç Kiralama MNG Kargo Araç Kiralama

Sürat Kargo Araç Kiralama Yapılır Mı?

Ayrıca aracın tüm masraflarının da size ait olduğu için yeni bir araç alıp kredi çekip, kendiniz ya da sizde çalışacak biri ile bu işe girmek eğer nakliye sektöründe tecrübeniz yoksa oldukça zordur. Hem aracınız kısa sürede yıpranacak hem de araç ve şoför masrafları da size ait olacak.

Sürat Kargo araç kiralama dışında ayrıca bayilik de almak isterseniz site de daha önce yer verdiğimiz Sürat Kargo Bayilik Şartları ve Başvuru konumuz da ilginizi çekebilir.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeki Kirkgoz
Zeki Kirkgoz
2 yıl önce

Aylık kirası ne olabilir yetkiliye çok tsk ederiz iyi bayramlar

Adres
Ibrahimli osmangazi 88 nolu cad çamlıca evleri B blok no1 kat1sehitkamil gazıantep
Açıklama
Kendi aracimi sürat kargoya sehir ici yük dagtim araci olarak vereceğime şu anda arac munubus ama ben koltuklarını sökeceksin panel Van'a çevirmek istiyorum sizler isterseniz ve bize vereceginiz cvp nerede gorebiliriz
İsmail MENGÜVERDİ
İsmail MENGÜVERDİ
2 yıl önce

Dükkan

Adres
Siteler mahallesi zeytin Sokak no 13 Çiftlikköy yalova
Açıklama
Dükkanımız 300 metre² 80 metre² deposu var 170 metre² ön kısmı dükkana ait araç park sorunu yok 5325766908


Başa dön tuşu
2
0
Gönderx
()
x