Nakliye

Yurtiçi Kargo Araç Kiralama

Yurtiçi Kargo araç kiralama yazımızda iş başvurusu yapıp, yurtiçi kargo aracımla çalışmak istiyorum diyenler için başvuru şartları ve diğer detayları yazdık

Yurtiçi Kargo Araç Kiralama üzerine hazırlayacağımız bu yazı sizlere yeni bir iş kolu aralayacaktır. 1982 yılında faaliyetlerine başlayan Yurtiçi Kargo, Arıkanlı Holding’in en büyük kuruluşlarından birisidir. Türkiye genelinde 15,000 personele sahip olan Yurtiçi Kargo’nun toplamda 900 şubesi bulunuyor. Aynı zamanda 17 Bölge Müdürlüğü, 33 Aktarma Merkezi ve 5,000’den fazla araca sahip olması, şirketi öne çıkaran en büyük özelliklerinden birisidir. Sahip olduğu çözüm ortakları sayesinde dünyanın 220 ülkesine kargo gönderen Yurtiçi Kargo, etkinliklerini her geçen gün artırmaya devam ediyor. 

Yurtiçi Kargo Araç Kiralama
Yurtiçi Kargo Araç Kiralama

Yurtiçi Kargo; kendi işinin sahibi olmak isteyen genç girişimcilere bir fırsat tanıyor. Kargo taşımacılığına uygun aracı olan kişiler, Yurtiçi Kargo ile yaptıkları anlaşma sonucunda kendi işinin patronu olabiliyorlar. Yaşadığın şehirdeki tüm sokakları ezbere biliyor, adres bulmada sorun yaşamayacağını düşünüyorsan Yurtiçi Kargo Araç Kiralama işi tam da sizlere göredir.  Yurtiçi Kargo, genç girişimcilere 2 tür çalışma şekli sunmaktadır; 

  • YK Plus Teslim Noktası: Yurtiçi Kargo, bu hizmeti ile beraber kargo alanında yaşanılan bir sorunu daha rafa kaldırmış olacak. Kendi aracınız olmasa bile merkezi bir konumda yaşıyorsanız YK Plus Teslim Noktası olabilirsiniz. Gün içerisinde evde olamayan, sürekli sahada olan kişilerin kargoları bu kişilere teslim edilir. YK Plus Teslim Noktası ayağına kadar gelip kargo teslim alan her kişiden para kazanmış olur. 
  • YK Plus Taşıyıcı: Yurtiçi Kargo Araç Kiralama işi işte tam burada devreye girmektedir. Kendi aracınızı ister kiraya verebilir isterseniz araç ile beraber Yurtiçi Kargo’da çalışabilirsiniz. Üstelik sadece bulunduğunuz şehirde değil, istediğiniz şehirde çalışma fırsatına sahip olabilirsiniz. 

Yurtiçi Kargo Araç Kiralamanın Avantajları 

Yurtiçi Kargo kendi işini kurmak isteyen girişimcilere büyük bir iş fırsatı sunuyor. Araçlarını Yurtiçi Kargoya kiralamak isteyenlere sunulan avantajlar; 

  • Yurtiçi Kargo 0 ile 5 yaşında olan ve kargo taşımacılığına uygun tüm araçları kiralamaktadır.  
  • Yurtiçi Kargo, araçların kiralama bedelleri yıllık peşin ödenir.  
  • Yurtiçi Kargo, araçların periyodik bakımlarını düzenli yaptırır. Herhangi bir arıza durumunda araçların bakım ve onarımları yine firma tarafından karşılanır. 
  • YK Plus Teslim Noktası olan kişiler, teslim ettikleri her ürün için bir ücret alırlar. Sunulan ücretlerin oldukça yüksek olduğunu göreceksiniz.  

Yurtiçi Kargo Araç Kiralama Başvurusu 

Yurtiçi Kargo Araç Kiralama
Yurtiçi Kargo Araç Kiralama

Kendi işini kurmak, kurumsal bir şirketin saha içerisinde iş ortağı olmak isteyen kişiler Yurtiçi Kargo’nun Plus iş modellerini tercih edebilirler. Başvuru için; 

YK Plus Teslim Noktası Başvurusunda Bulunmak İçin: TIKLA 

YK Plus Taşıyıcı Başvurusunda Bulunmak İçin: TIKLA 

Her iki başvuru formunda da sorulan soruların, istenilen niteliklerin farklı olduğunu göreceksiniz. Forumlarda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurursanız Yurtiçi Kargo’dan hemen geri dönüş alabilirsiniz. Bilgilerde hata ya da yalan beyanda bulunursanız işe girdikten sonra çıkarılma durumları ile de karşılaşabilirsiniz. 

Yurtiçi Kargo Araç Kiralamanın veya Çalışmanın Geliri Ne Kadar? 

Yukarıda YK Plus Taşıyıcı hakkında bilgi vermiştik. Aracı ile beraber Yurtiçi Kargo’da çalışmak isteyen kişiler ne kadar gelir elde edeceklerini merak etmektedirler. Kurumsal bir firma olmasından dolayı Yurtiçi’nin çok güzel maaşlar verdiklerini söyleyebiliriz. YK Plus Taşıyıcı kişiler asgari ücretin ortalama olarak 3 katını kazanmaktadırlar. Bu gelir çalışma durumuna göre daha da artabilir ya da azalabilir.  Konu ile ilgili detaylar ykplus.info adresinden öğrenilebilir. 

Yurtiçi Kargo İş Başvurusu

Yurtiçi Kargo iş başvurusu için öncelikli olarak Kariyer.net üzerinden açık pozizyonları görebilirsiniz. Ya da direkt olarak CV’nizi iletmek istiyorsanız alttaki linkten iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yurticikargo.com/tr/kariyer/is-basvuru-formu

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
YK Plus Taşıyıcı Başvuru Şartları ve Kazançları - Kiralık Başvurusu
3 yıl önce

[…] daha önce yer verdiğimiz Yurtiçi Kargo Araç Kiralama konusunda hem Yurtiçi Kargo’nun taşıyıcı sistemini hem de araç kiralayarak nasıl para […]

deniz karagül
deniz karagül
2 yıl önce

merhabalar kendi aracımı yurt içi kargoya kiralamak istiyorum 3 adet fiyat doblo 2006 2008 2007model olan araçlarım var bununla ilgili bilgi alabilirmiyim ?

Adres
piremir mah sümer sokak no 16 bursa yıldırım
Açıklama
.........


Başa dön tuşu
2
0
Gönderx
()
x