Bayilik

Özsüt Bayilik Şartları ve Fiyatları Nedir?

Özsüt bayilik şartları ve fiyatları nedir? Nasıl alınır? Başurusu nereden yapılır? Gibi soruların cevaplarını yazımızda bulabilir ve firma tarafından bazı destekler sağlayarak kendi yerinizi açabilirsiniz.

Türkiye’nin hacimli işletme sektörleri arasında yer alan Cafe tarzı işletmelerden biri de Özsüt’ tür. Özsüt, farklı şehirlerde yaşayan bireylere bayilik vererek onların ciddi miktarda gelir etmelerini aynı zamanda daha fazla kitleye ulaşmayı hedefler. Bu yazımızda sizler için Özsüt bayilik şartları ve fiyatları konusuna değindik. 

Çeşitli pasta ve tatlılar, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri gibi kategorilerin bireylere sunulduğu bu işletmeyi tercih eden kitle oldukça fazladır. Bundan dolayı sürekli gelişerek büyümek, Özsüt’ün hedefleri arasında yer alır.  Türkiye’de kendine ait şubeleri de olmakla birlikte, bayilik olarak verdiği yüzlerce şubesi mevcuttur. Özsüt bayiliği almak isteyen girişimcilerin araştırdıkları konulardan biri de Özsüt bayilik şartları ve fiyatları olarak bilinir. 

Özsüt, bayiliğini almak isteyen bireylerin gelişimini ve kazançlarını desteklemek amacıyla onlara sayısız destek sunar. Tüm süreci titizlikle yöneterek, bünyesinde çalışacak personelleri eğitimden geçirir. Özsüt bayilik şartları ve fiyatları bir kesim tarafından sorgulanan bir konudur. Ürün çeşitleri fazla olan Özsüt’den bayilik almak istiyorsanız, işletmenizi onların belirlediği yerde açma hakkına da sahipsiniz. 

Özsüt bayiliği alabilmek için birikiminizin ve sermayenizin bir tık üstte olması gerekiyor. Fazla sermayeye sahipseniz, bayiliği aldıktan sonra kazanmayı vadeden bu işletmede her ay ciddi miktarda gelir elde edebilirsiniz. Bayilere ilk 1 yıl içinde destek olarak her türlü ücretsiz ürün, personel ihtiyacı ve işletme yerini ayarlayan Özsüt, 1 yıldan sonraki süreçte bayilerine mükemmel kazanımlar sağlıyor.

Özsüt Bayiliği Alabilmek İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

İlk olarak bayilik şartlarında yer alan işletme büyüklüğü ile eş değer, uygun bir mekân bulmanız gerekir. Cadde ve işlek yerlerde açacağınız bir Özsüt Mağazası’nın 120 metre kare veya daha fazla alana sahip olması gerekiyor. Genellikle iki katlı olarak faaliyete geçirilen bu işletme büyüklüğü, kapalı mekanlar için geçerli. Aynı şekilde teras ve açık alanlarda mağaza işletmek istiyorsanız da bu büyüklüğün en az 60 metrekare olması şart. 

Açacağınız mağaza bir AVM’de bulunuyorsa 70 metrekare büyüklüğünde bir alan yeterli olacaktır. Bayilik alacağınız süreçte ödemeniz gereken ilk ücretlerden biri olan marka isim bedeli, Özsüt’de 500 bin TL olarak belirlenmiştir.

Bayilik almanın ilk aşamalarında sermayenizin fazla olması gerekir. Bunun nedeni yapılacak ilk işlemlere sermayenin büyük bir kısmının gitmesidir. Özsüt tarafından belirlen işletme kuralları gereğince yatırım yapabilmek için ilk aşamada gereken ücret, 250.000 dolar olarak belirlenmiştir. Fırın, yemek veya tatlı kategorilerine uygulanan yatırım için gereken ücret de kategoriye göre değişiklik gösterir. Özsüt bayisi olduktan sonra bayi kalabilmek için gereken süre 10 yıl olarak belirlenmiştir. Başlamak için ihtiyaç duyulan gerekli sermaye ve yatırımlara sahipseniz, Özsüt şartlarına uygun olarak ilerlemeniz doğrultusunda kazancınızı katlayabilmeniz kaçınılmazdır. 

Özsüt Bayilik Alanlara Ne Tür Destekler Sunar?

Belirlediği hedefler ve yaptırımlar doğrultusunda bayilerine ciddi miktarda yatırım yapan Özsüt, aynı zamanda bireylerin kendilerini geliştirmelerine de katkı sağlar. Eğitim, ürün çeşitliliği, lojistik, mimari, reklam ve tanıtım süreçlerinde size destek olan ve bu süreçleri başarıyla atlatmanızı sağlayan Özsüt, güvenilir aynı zamanda yüksek potansiyelli bir firmadır. Sunduğu destekler sayesinde iş kurma sürecindeki zorluklardan daha az etkilenir ve sermayenizi sadece gelişmeniz için kullanırsınız. Her türlü desteği sunarak bayilerine kazandırmaya devam eden ve daha fazla gelişmeyi hedefleyen Özsüt ayrıcalıklarından bayi olarak yararlanabilirsiniz. Özsüt bayilik şartları ve fiyatları hakkındaki tüm detayları öğrendikten sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Özsüt Bayilik Başvurusu

Bayilik için gerekli olan tüm işlemler Özsüt’ün resmî sitesinde yapılır. (Resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.) Bayilik formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra bayi alabilmeye olan uygunluğunuz kontrol edildikten sonra en kısa süre içerisinde Özsüt tarafından geri dönüş alırsınız. 

Tüm şartlara uymanız halinde daha sonra Genel Müdür ile görüşmeniz gerçekleşir. Genel Müdür, bayi olmak için uygun olduğunuzu ve bu süreci iyi yönetebileceğinizi de doğruladıktan sonra son yapmanız gereken bayilik sözleşmesini okuyarak imzalamanız olacaktır. Bu aşamaların tümü titizlikle işlerken siz de adım adım Özsüt bayisi olmaya hak kazanırsınız. Sizden istenen, bayiliği alabilmek için ihtiyaç duyulan sermayeye sahip olduğunuzu belgelemenizdir. Daha sonra işletme büyüklüğüne uygun açık veya kapalı fark etmeksizin bir alan bulmanız gerekecektir. Özsüt bayilik şartları ve fiyatları hakkında genel bir bilgi sahibi olduktan sonra bayilik başvurusu yapamamanız için herhangi bir neden bulunmaz.

Özsüt Bayisi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Özsüt, bireylerin satış ve ticaret alanında gelişmelerine destek olurken aynı zamanda onlara yüksek kar ve gelir elde edebilmelerini sağlar. Türkiye’nin en iyi işletmeleri arasında yer alan Özsüt, bireylerin gönül rahatlığıyla bayilik açmalarına destek olur. 

Tüm aşamaları kurumsal ve resmi olarak halleden Özsüt, bayilik sürecinde bireyler ile sürekli iletişim halindedir. Şu an Türkiye’de 170 ten fazla bayisi bulunan ve her geçen gün de artarak katlanan Özsüt, yeni girişimcilerin iş sahibi olabilmesini her koşulda desteklemektedir. Özsüt ailesine katılarak bayi olmak istediğiniz zaman, Özsüt bayilik şartları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, süreci yakından takip ederek Özsüt ile iletişime geçebilirsiniz.  

Özsüt Bayilik Şartları ve Fiyatları Nedir? yazımızı incelediyseniz Mado Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli yazımızı inceleybilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x