İş Başvurusu

Banabi Kurye Başvuru ve Yemeksepeti Kurye Maaşları

Banabi kurye başvuru nasıl yapılır? Banabi kurye maaşları, çalışan yorumları, Bana bi iş başvurusu ve Yemeksepeti banabi iş ilanları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Ayrıca Bana bi kurye olmak istiyorum diyenler için bu yazımızdan Banabi kuryesi nasıl olunur? İş başvurusu nasıl yapılır? Banabi kurye maaşları ne kadardır? vb sorulara yanıtlar vereceğiz.

Ancak konunun devamına geçmeden belirtelim ki bir çok internet sitesinde Banabi kurye ya da Bana bi kurye iş başvurusu yazılarında Yemek Sepeti’ne ait olan Banabi markası ve Banabikurye markası karıştırılıyor. İsim benzerliği yüzünden Yemek Sepeti Banabi kurye başvuru sayfası yerine Banabikurye markasına yapılan başvurular yüzünden boşa zaman kaybetmeyin diyerek konun en başında belirtmek isteriz ki bizim konuda işleyeceğimiz tüm konular Yemek Sepeti Banabi markası altında çalışmak isteyen kişiler içindir.

Banabi Nedir?

Yemek Sepeti markası altında faaliyet gösteren, müşterilerin ihtiyaçlarını çok kısa bir sürede adreslerine teslim eden online market alışverişi uygulamasıdır. Yemek Sepeti gibi kendini kanıtlamış ve uzun yıllardır online yemek sektöründe olan bir firmanın güven duygusu insanlarda daha fazla olmaktadır. Özellikle pandemi döneminde edinilen alışkanlıklar ki bunlar dışarı çıkmadan ev ihtiyaçlarını telefon veya bilgisayar üzerinden söylemeği kastediyorum, uzun yıllar devam edecek gibi duruyor.

Banabi markası hakkında daha önce detaylı olarak bilgileri verdiğimiz için (bkz: Banabi) Banabi hakkında çok fazla detaya girmeden direkt olarak Banabi kuryeliği hakkında konulara geçelim.

Banabi Kurye Başvuru

Banabi markası daha önce de buradaki yazımızda belirttiğimiz üzere bayilik sistemi ile çalışmayan bir firmadır. Bu nedenle tüm operasyon sürecini kendi bünyesi içinde sağlamaktadır. Örneğin; HepsiBurada ve Trendyol Go gibi kendi motoruyla çalışmak isteyen kuryeler için ya da Getir gibi yine kendi motoruyla çalışıp bayiler üzerinden iş başvuru alan bir firma değildir.

Banabi kurye olmak istiyorum diyenler için Yemek Sepeti Banabi kurye markasının çeşitli iş ilanları sitelerinde verdiği iş ilanlarını takip ederek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Banabi Kurye İş İlanları

Banabi kurye iş ilanları için özellikle Kariyer.net, Yenibiris, Eleman.net üzerinde yayınlamakta ve ihtiyaç halinde kurye başvuru ilanlarını da buradaki başvurular üzerinden değerlendirmekte. Ancak son dönemde tüm Banabi kurye iş ilanlarını sadece kariyer.net üzerinden vermekte.

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere birçok ilde kurye başvuruları alan Banabi kurye başvurusu yapmak ve size en uygun ilanları görmek için alttaki linki kullanabilirsiniz.

Banabi Kurye İş İlanları

Banabi Kurye İş ilanları

Banabi Kurye Başvuru Şartları

Banabi Kurye iş başvurusunda bulunmadan önce alttaki kurye başvuru şartlarını sağladığınızdan emin olmalısınız.

 • Kurye olarak daha önce benzer sektörlerde deneyimi olması
 • En az 6 ay önce alınmış A1 ehliyeti ya da en az 2 ay önce alınmış A – A2 ehliyetine sahip olması
 • Trafik kurallarına uyan, araç ve ekipman güvenliğini önemsemesi
 • Esnek çalışma saatlerine uygun olarak çalışabilmesi

Banabi Kurye İş Öncesi Gerekli Belgeler

Buradaki şartları tamamladığınız durumda iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Sonrasında başvurunuz olumlu bulunursa size Banaki Kurye eğitimi ve motorlu kuryelik için bir test eğitimi veriliyor. Bunları geçtiğinizde standart işa başlangıç evrakları ile birlikte işinize başlayabilirsiniz.

Mail ile Gönderilecek Evraklar

 • Sabıka kaydı
 • İkametgah
 • Vukuatlı nüfus kaydı örneği
 • Ehliyet sürücü belgesi
 • Nüfuz cüzdanı fotokopisi
 • Garanti Bankası hesap bilgisi
 • Öğrenim belgesi
 • Sürücü belgesi ceza sorgulama ekranı görüntüsü
 • SGK hizmet ve tescil dökümü
 • 4 Adet vesikalık fotoğraf
 • Hijyen belgesi (Halk eğitim merkezinden alınabilir)
 • HES Kodu

Yemeksepeti Şirket Doktoruna Teslim Edilecek Evraklar

 • Açlık kan şekeri
 • Hemogram
 • Akciğer filmi
 • Odyogram
 • İlaç sorgulama
 • Göz muayenesi

Not: Sağlık raporu almak için gittiğiniz polikliniklerde işe başlama belgesi olarak tam kapsamlı hepsini alabilirsiniz.

Banabi Kurye Maaşları

Banabi kurye maaşları 2022 yılı için ortalama 5500 TL’den başlar ve ek olarak 650 – 1000 TL yemek parası için ticket ile birlikte özel sağlık sigortası yapılır. Haftalık 40 saat çalışma ve esnek olarak çalışma modeline uygun bir vardiya sistemi vardır.

Bana Bi Kurye Yorum

Bana bi kurye yorum arayanlar için ise daha önce Yemek Sepeti’nde kurye olarak çalışmış veya halen çalışan kişilerinden bazıları iş yoğunluğu ve prim sisteminin sorunlu olduğunu belirtirken, bazıları ise iş sırasında kullanacağınız cep telefonuna kadar verildiğini ve kurye olarak olarak çalışmak için iyi bir firma olduğunu belirtiyor.

Banabi kurye başvuru için iş ilanları, 2022 güncel kurye maaşları, iş başvuru şartları gibi Banabi kurye başvuru yapmak isteyenler için Yemeksepeti markası altında faaliyet sürdüren Banabi’ye dair detaylı bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Bu yazımız dışında yine kurye olarak çalışmak isteyenler için Trendyol firmasında motorlu kurye sistemi hakkında yazdığımız Trendyol Go Kurye Başvuru Formu ve Şartları yazımız da ilginizi çekebilir.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kerim koyuncu
Kerim koyuncu
2 yıl önce

Hafif ticari araçla kuryelik yapabiliriz. Şirketimiz var

Adres
Parsana mah. Belkıs şok no21/e Selçuklu/konya
İdris adırbelli
İdris adırbelli
2 yıl önce

Kurye is basvurusu

Adres
Kagithane mah haşmet sok no 64
Açıklama
Kurye is başvurusu
BEHÇET D.
BEHÇET D.
2 yıl önce

175,350 VE 500M2LİK İŞYERLERİ KURUMSAL FİRMALARA KİRAYA VERİLECEKTİR

Adres
TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA
Açıklama
İŞYERLERİ ANA CADDE ÜZERİNDEDİR


Başa dön tuşu
3
0
Gönderx
()
x