Kiralık Kasa

DenizBank Kiralık Kasa Başvuru Ve Fiyatları

Denizbank Kiralık Kasa hizmeti bankaların müşterilerine sunduğu kolaylıklardan biridir.Çoğu bankada yapılan bu hizmet Deniz Bankta da mevcuttur.

Peki Kiralık Kasa Ne İşe Yarar?

DenizBank müşterilerine kiralık kasa hizmeti vererek tüm değerli eşyalarınızı emanet edip güvenle saklayabileceğiniz bir hizmet sunuyor.Eğer evinizde sakladığınız ziynet eşyalarınız veya çok değerli dokümanlarınız varsa kiralık kasa tam da size göre.

DenizBank’tan kiralık kasa sahibi nasıl olabilirim?

En yakın DenizBank şubesine gidip hesap açtırmanız ve kiralık kasa talep etmeniz yeterli olacaktır.Hesap açtırırken bizzat başvuru yapıp TC kinlik kartı ile herhangi bir müşteri temsilcisinden size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.Bunun için kasa ücretini ödeyip bir kerelik vereceğiniz depozito ücreti yeterli olacaktır.Bu depozito ücreti daha sonra kiralık kasa hizmetiniz sonlandığında tarafınıza iade edilecektir.

DenizBank’ta hangi kiralık kasa çeşitleri vardır?

Kiralık Kasa alırken dikkat etmeniz gerek bir diğer husus da kiralık kasa ebatlarıdır.DenizBank’ta 3 çeşit kiralık kasa ebatları vardır.DenizBank’ın kiralık kasa için tahsil edeceği ücretler de bu kasaların ebatlarına göre farklılık göstermektedir.Kiralık kasa için alınacak ücretler vadesiz mevduat hesabınızda kesilecektir.

DenizBank  2021 yılı kiralık kasa ücretleri ne kadardır?

İşlem Türü Masraf Tutarı Açıklama
Küçük
Yıllık Ücret-Küçük Kasa 365TL Ayrıca depozito ücreti alınmaktadır.BSMV Hariç
Orta
Yıllık Ücret-Orta Kasa 445TL Ayrıca depozito ücreti alınmaktadır.BSMV Hariç
Büyük
Yıllık Ücret-Büyük Kasa 515TL Ayrıca depozito ücreti alınmaktadır.BSMV Hariç
Depozito
Depozito-Küçük Kasa 335TL BSMV Hariç
Depozito-Orta Kasa 350TL BSMV Hariç
Depozito-Büyük Kasa 365TL BSMV Hariç

DenizBank kiralık kasa hizmetlerini hangi şubelerde vermektedir?

DenizBank hemen hemen tüm şubelerinde kiralık kasa hizmeti vermektedir.Kiralık kasalarınıza haftaiçi mesai saatleri içerisinde ulaşıp dilediğiniz şekilde kullanıp,değerli eşya ve belgelerinizi gönül rahatlığı içerisinde bırakabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x