BankaATM Kiralama

Anadolubank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

Anadolubank ATM yeri önerme ve kiralık atm önerisi içerikli yazımızda, Anadolubank’a yer kiralamak isteyen mülk sahiplerinin nasıl başvuru yapabileceğini ve atm yeri önerebileceğini anlatacağız.

Anadolubank, bireysel ve perakende bankacılık işlemlerinin yanı sıra öncelikli olarak KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarını karşılamak ve bu alanda yenilikçi çözümler sunarak bankacılık hizmetlerine devam etmektedir.

HABAŞ Grubu tarafından 1997 yılında satın alınan ve o yıllarda 3 şubesi olan bankanın bugün 2.000’in üzerinden çalışanı, 120’nin üzerinden şubesi ve ATM’si bulunmaktadır. Büyüme odaklı hedeflerle her geçtiğimiz gün dijital bankacılık özelinde ilerleyen Anadolubank için kiralık ATM yeriniz var ya da ATM’ye uygun yeriniz için bankayla iletişime geçmek istiyorsanız, başvuru yöntemlerini aşağıda listeledik.

Anadolubank ATM Yeri Başvurusu

Anadolubank ATM yeri önerme ve bankanın yeni bir şube ya da ATM yeri arayışı olması durumunda yerinizi kolayca bulabilmesi için Anadolubank’a ATM yeri önerisinde bulunabilirsiniz. Fakat bankanın, bazı diğer bankalarının yaptığı gibi doğrudan ATM yeri önerisi formu bulunmuyor.

Bunun için Anadolubank iletişim sayfasında bulunan “Müşteri Memnuniyet Formu” na girerek buradan ATM önerinizi yapabilirsiniz.

Açıklama kısmında yeriniz ile ilgili metrekare, iskan durumu, cadde işlekliği, neden atm ihtiyacı olduğu vs. gibi konuları da yazabilirsiniz.

Ya da bu konudan yorum olarak yazdığınız önerilerinizi bankanın aramalarında kolay bulunabilmesi için ekleyebilirsiniz.

Anadolubank İletişim Formu

Denizbank için ATM yeri önerisinde bulunmak isterseniz daha önce yazdığımız alttaki konumuza göz atabilirsiniz.

Denizbank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

İlgili Makaleler

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
MUHSİN CİVELEK
MUHSİN CİVELEK
Aralık 14, 2020 4:01 am

gelip görmenizi öneriyorum.

Adres
TRABZON / ARAKLI MERKEZ BELEDYE BİNASI YANI NO : 14
Açıklama
enkalabalık ver merkez birnoktadır köy durkların hemen yanı okul ve beledie binası hemen yanında cok merkezi bir noktadır.
Asli ertap
Asli ertap
Aralık 20, 2020 9:34 pm

Migros yani 5market kasap simitci sut urunleri satis cevresi noktasidir

Adres
Guzel yali siteler mahallesi kanarya cad no 7 Mudanya Bursa
Açıklama
Ciddi ugrak ve nufus mevcudu artis gosteren bi noktadir
Murat hüner
Murat hüner
Şubat 6, 2021 9:20 pm

İstanbul Sarıyer e bağlı yeniköy’de Köybaşı caddesi üzerinde 75m2 taban oturumlu 210 M2 kullanım alanlı toplamda 4 katlı mülkümüz banka kurumlarına genel bankacılık veya ATM olarak satılık & kiralıktır.

Adres
İstanbul Yeniköyde Köybaşı caddesi üzerinde
Açıklama
İstanbul Sarıyer e bağlı yeniköy'de Köybaşı caddesi üzerinde 75m2 taban oturumlu 210 M2 kullanım alanlı toplamda 4 katlı mülkümüz banka kurumlarına genel bankacılık veya ATM olarak satılık & kiralıktır.
IMG-20210204-WA0025.jpg
Cengiz Han çamlı
Cengiz Han çamlı
Şubat 8, 2021 9:45 pm

Atm

Adres
Doğu garajı caybası mh 3365/4parsel hakkı efendım apt A1
Açıklama
Kose dukkan 4 yol agzı yuruyus yoğun dershaneler negapol muzesi yanı
Başa dön tuşu
4
0
Gönderx
()
x