Bayilik

Midyeci Ahmet Bayilik Almak ve Franchise Bedeli

Midyeci Ahmet bayilik almak, franchise konseptleri ve Midyeci Ahmet franchise bedeli hakkında franchising konusunda en detaylı ve güncel bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyor. Ayrıca Midyeci Ahmet fiyat listesi 2022  yılı ürünleri, güncel fiyatları ile iş başvurusunda bulunmak isteyeneler için iş başvurusu formu ve Midyeci Ahmet hakkında merak edilenleri bu yazımızda anlattık.

Midyeci Ahmet aslında birçok kişinin daha çok tezgahlarda görüp tüketmeye başladığı fakat yerken de hijyen anlamında bazen soru işaretleri bırakan midyeyi, hem organik hem taze hem de uygun fiyatla midye seven kişilerle buluşturmayı başarmış bir girişimcidir. “Denizden babam çıksa yerim” düşüncesinin hakim olduğu bir millette böyle bir lezzet ilgisiz kalamazdı. Dediğimiz gibi midye ilk bakıldığında biraz hijyen yoksunu bir ürün gibi gelebiliyor ama yenmeye başlandığı anda tadı ve lezzetiyle, hijyen konusu ikinci planda kalıyor. Bir de midye ile ilgili şunu söylemek doğru olacaktır; seyyar satıcıda bile görseniz “2-3 tane yerim” diye düşünürken bir anda tepsinin 3’te 1’ini bitirmiş olduğunuzu fark ediyorsunuz. Midye işte böyle bir lezzet.

Sokak lezzeti olarak adlandırılan midyeyi, her kesimden insanın ulaşabileceği fiyatlarda ve dediğimiz gibi midye yerken “acaba nasıl üretiliyor” sorusunu sorarak biraz çekinerek yediğimiz ürünü bizlere yüksek standartlarda sağlıklı ve hijyenik üretim tesislerinde organik olarak üretilmiş şekilde sunmaktadır.

Midyeci Ahmet markasının da aslında bu kadar popüler olmasının arkasında hem işin mutfağından geliyor olması hem uygun fiyatları hem de sattığı ürünlerin lezzetli olmasıdır.

İstanbul’da Beşiktaş’ta açtığı şubesindeki yoğunluk ve gelen yoğun franchising talepleri karşısında markasını global anlamda büyütmek isteyen Midyeci Ahmet bayilik vermeye de başladı. Biz de bu yazımızda hem Midyeci Ahmet bayilik alma hakkında hem de Midyeci Ahmet franchise konseptleri hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Midyeci Ahmet Kimdir?

Midyeci Ahmet; küçük yaşlarda İstanbul’un sokaklarında midye tezgahı açarak sektöre giriş yapmış, sattığı ürünler yoğun talep görünce bir süre sonra Beyoğlu’nda bulunan Balık Pazarı’nda iş ortakları ile dükkan açmıştır. Bir süre bu dükkanda işletmeciliği de tecrübe eden Midyeci Ahmet, asıl adını duyuran girişimini ise Beşiktaş’ta kendi ismiyle açtığı midye ve kokoreç dükkanı ile yapmıştır. Dükkana gelen müdavimlerinin yaptığı paylaşımlar ile hiç reklam dahi yapmadan İstanbul’da hatta Türkiye’de Midyeci Ahmet markasını bilinir hale getirmiştir.

Midyeci Ahmet nereli diye merak edenler için de belirtelim ki; Midyeci Ahmet aslen Mardinli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiş ve ailesiyle birlikte İzmir’de yaşamaktaydı. Henüz 5 yaşındayken İstanbul’a ailesi ile birlikte gelen Midyeci Ahmet, küçük yaşlarda sokaklarda midye satarak sektöre giriş yapmıştır.

Midyeci Ahmet Bayilik Veriyor Mu?

Midyeci Ahmet bayilik almak isteyen kişilerin taleplerini önceleri geri çevirse de, markasını Türkiye’de daha da yaygın hale getirmek ve hatta global çapta bilinir hale getirmek için franchising vermeye başlamıştır.

Midyeci Ahmet Bayilik Almak

Midyeci Ahmet bayilik almak isteyen girişimciler için uygun franchise bedelleri ile 2 farklı konseptte bayilik imkanı sunmaktadır. Midyeci Ahmet franchise almak için sunulan 2 konseptten birini seçerek franchise iletişim departmanı ile iletişime geçip, uygun yatırım tutarları ile hemen bayilik alabilirsiniz.

Özellikle İstanbul’un Anadolu Yakası ve İstanbul dışında rağbet gören şehirlerde franchise ile büyümek isteyen markaya da yoğun şekilde bayilik alma talepleri geldiği belirtiliyor.

Midyeci Ahmet bayilik almak için sunulan 2 konsept alttaki gibidir.

Esnaf Konsepti; Sadece Midye Dolma

 • Depo kullanım alanı dışında en fazla 50m2’lik dükkan
 • Yola bakan cephe ise en fazla 3 metre olmalıdır.
 • Net ciro üzerinden aylık %5 loyalty alınır.
 • 10 Senelik isim hakkı verilir.

Restoran Özellikleri

 • Düz ayak dükkan olmalıdır
 • Ürünlerin muhafazası için en az 6 m2’lik soğuk hava deposu gereklidir.

Tavalı Konsept; Midye Dolma ve Kokoreç

 • Depo kullanım alanı haricinde en az 100 m2’lik dükkan
 • Yola bakan cephe en fazla 4 metre mesafede olmalıdır
 • Net ciro üzerinden %5 loyalty
 • 10 Senelik isim hakkı verilir

Restoran Özellikleri

 • Düz ayak dükkan olmalıdır
 • Ürünlerin muhafazası için en az 20 m2’lik soğuk hava deposu gereklidir.

Midyeci Ahmet Bayilik Şartları

Midyeci Ahmet franchise şartları aslında sunulan konseptlere göre nasıl olacak belirgin şekilde anlatılmış. Ancak seçeceğiniz franchise konsepti dışında da istenen bazı bayilik şartları bulunmaktadır. Herkese bayilik vermeye sıcak bakmayan Ahmet Çiçek, bu nedenle franchising şartları olarak da bayilik almak isteyen kişilerden belli koşulları sağlamasını bekliyor.

Midyeci Ahmet Franchise Bedeli

Midyeci Ahmet bayilik şartları

 • Bayilik almak isteyen kişilerin, Midyeci Ahmet ile paralel şekilde satışını yapacağı ürünlerin dünyanın en lezzetli midyesi olduğunu benimsemesi gerekiyor.
 • Hırslı ve yeniliğe açık olmalısınız
 • Gıda hizmeti sektöründe deneyimli olmanız gerekiyor.
 • Hatta daha önce yine gıda sektöründe bir markadan franchise almanız olumlu katkı verecektir.
 • Olası yeni yatırım gerekliliğinde bunu karşılamanız bekleniyor.
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız ve markayı kusursuz şekilde temsil etmeniz gerekiyor.
 • Midyeci Ahmet’in mevcut şubelerinin yakınında bir yer seçimi yapmamalınız.

Midyeci Ahmet franchising şartları olarak ayrıca seçtiğiniz bayilik konseptine uygun dükkan seçimi bekleniyor.

Midyeci Ahmet Franchise Bedeli

Midyeci Ahmet franchise bedeli olarak isim hakkı için herhangi bir bayilik ücreti talep etmezken, net ciro üzerinden %5 isim hakkı için ücret talep ediyor. Ayrıca dükkana verilecek ürünler için de yine belirli bir yatırım yapmalısınız.

Midyeci ahmet bayilik ücreti olarak bir tutar istemiyor ancak sizin 10 senelik isim hakkını alıp minimum şartları karşılayan bir dükkan, dekorasyon, personel giderleri vs. gibi masraflar için bir yatırım yapmanız gerekiyor.

Uygun şartlarda sadece midye dolma satışı konseptinde bayilik almak için en az 200 bin TL ile 250 bin TL arası bir tutarı gözden çıkarmalısınız. Hem midye dolma hem hem kokoreç satışı yapmak için alacağınız bayilik konseptinde ise; uygun dükkanın kiralanması, dekorasyonu ve personel giderleri için ilk etapta 400 bin TL civarı bir yatırım beklenir.

Midyeci Ahmet Franchise Bedeli Ne Kadar?

2022 Yılı şartlarına göre yine diğer bayilik alan şubelerin giderlerini, ilk etapta beklenen yatırım tutarını Midyeci Ahmet’in franchise departmanından teyit edebilirsiniz. Midyeci Ahmet bayilik fiyatı ve franchising süreci hakkında daha detaylı bilgiyi altta bayilik başvurusu bölümünde vereceğimiz resmi internet sitesi üzerindenki iletişim formundan öğrenebilirsiniz.

Midyeci Ahmet Bayilik Başvurusu

Midyeci Ahmet bayilik başvurusu yapmak, yatırım bedeli ve bayilik ücreti hakkında daha fazla bilgi almak ve franchie süreci için tüm aşamaları en yetkili ağızdan öğrenmek için Midyeci Ahmet Franchise menüsündeki formu doldurup, ortalama 2 gün içerisinde size dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Midyeci Ahmet Franchise

Midyeci Ahmet Bayilik Başvuru Formu

Midyeci Ahmet Fiyat Listesi 2022

Midyeci Ahmet fiyat listesinin 2022 yılı güncellenmiş halini ve Midyeci Ahmet menü listesini de konuya ekliyoruz. Buradan menüde bulunan midye fiyatları, kokoreç fiyatları ve yeni ürünü olan pizza fiyatlarını görebilirsiniz.

ÜrünAğırlıkFiyat
Çiftlik MidyeAdet1,75 TL
Çiftlik Midye30 Adet52,5 TL
Çiftlik Midye50 Adet87,5 TL
Halka KokoreçPorsiyon56 TL
Uzay KokoreçPorsiyon56 TL
İnce Kıyım Sebzeli KokoreçPorsiyon51 TL
İnce Kıyım Sade KokoreçPorsiyon56 TL
Tek Halka KokoreçPorsiyon16 TL
Pamuk KokoreçPorsiyon56 TL
Ekmek Arası Uzay KokoreçÇeyrek Ekmek29 TL
Ekmek Arası Uzay KokoreçYarım Ekmek56 TL
Ekmek Arası Uzay Kokoreç3/4 Ekmek83 TL
Sebzeli KokoreçÇeyrek Ekmek17 TL
Pamuk Kokoreç3/4 Ekmek46 TL
Pamuk KokoreçÇeyrek Ekmek23 TL
Pamuk KokoreçYarım Ekmek32 TL
Sade KokoreçÇeyrek Ekmek 23 TL
Sade KokoreçYarım Ekmek32 TL
Aşkım Soslu Pizza4 Dilim47,5 TL
Son Karışım Pizza4 Dilim49,5 TL
Talk Walky Grande Kanki Pizza 4 Dilim57,5 TL

Midyeci Ahmet fiyat listesi incelemesi sonrası siz de fark edeceksiniz ki midye fiyatları ve özellikle kokoreç fiyatları hem herkesin alabileceği düzeyde hem de menü içeriği oldukça zengin. Kokoreç menüsünden herkesin damağına uygun farklı tipte kokoreçleri, yüksek adet alındığında yine uygun fiyatlı midyeleri bulunmakta.

Midyeci Ahmet Şubeleri

Midyeci Ahmet Ankara, Antalya, İzmir, İzmit, İstanbul ve Tekirdağ şehirlerinde bulunan şubesleri hizmet veriyor. Şu an Bursa, Kayseri, Mersin gibi şehirlerde şubesi bulunmayan markanın yeni franchise ağı için bayilikleri mümkün olduğunda farklı şehirlerde verme niyeti bulunuyor.

Midyeci Ahmet İstanbul Şubeleri Beşiktaş, Sarıyer, Bakırköy, Beylikdüzü, Çengelköy, Tuzla bölgelerinde bulunuyor. Ancak Bahçelievler ve Kadıköy bölgelerinde de yakın zamanda şubeleri açılacağı yönünde bilgiler bulunmakta. Bunların haricinde dünyada ise Dubai, Katar, Frankfurt, Mısır, İngiltere, Bahreyn, Yunanistan ülkelerinde de şubeleri yer almaktadır.

Midyeci Ahmet Sipariş Veriliyor Mu?

Midyeci Ahmet şubelerden paket servis imkanı bulunurken, telefon ile evlere sipariş imkanı şubelerde bulunmuyor. Midyeci Ahmet sipariş hattı yerine evlere sipariş için YemekSepeti üzerinden online sipariş verebilirsiniz.

Midyeci Ahmetin Kaç Şubesi Var?

Şu anda dünyada toplam 34 adet şubesi bulunmakta olup bunların 25 adeti Türkiye’dedir.

Midyeci Ahmet Kaça Kadar Açık?

Midyeci Ahmet şubeleri haftanın 7 günü 24 saat açıktır.

Midyeci Ahmet İş Başvurusu

Midyeci Ahmet iş başvurusu için internet sitesi üzerinden adayların iş başvurularını kabul etmekte. Detaylı bir işe alım başvuru formu bulunan ve bu formun eksiksiz doldurulması sonrasında yapılacak değerlendirmede iş başvurusu olumlu bulunan adaylar mülakata çağırılırken, başvurusu olumsuz olan adaylara da mutlaka telefonla geri dönüş yapıldığı iletilmekte.

Midyeci Ahmet İş Başvuru Formu

Midyeci Ahmet Franchise İletişim

Midyeci Ahmet franchise bedeli, Midyeci Ahmet bayilik süreci, bayilik alınırken ortalama yapılması beklenen yatırım tutarı ve franchise bedeli vs.. gibi aklınıza takılan franchise süreci ile alakalı tüm sorularınızı sorabileceğiniz ve mevcut şubelerin ortalama günlük midye satışları, kokoreç satışları vs. gibi satışları ve aylık kazanç ortalamalarını öğrenebileceğiniz frachise iletişim formu ve telefon numarası alttaki gibidir.

Telefon : 444 4 176

E-Mail : info@midyeciahmet.com

Franchise Başvuru Formu : https://www.midyeciahmet.com/index.php/franchise/

Midyeci Ahmet bayilik ve Midyeci Ahmet franchise bedeli hakkında 2022 yılı güncel ve tam kapsamlı bilgiler verdiğimiz bu yazımız dışında yine franchise alabileceğiniz iş dallarından biri olan Sigorta Acentesi Açmak konusunda bilgiler verdiğimiz Sigorta Acentesi Açmak İçin Gerekli Şartlar ve Başvuru konusunu da inceleyebilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x