BayilikYapı MarketYeni İş Fikirleri

Koçtaş Fix Bayilik Veriyor Mu? Franchise Başvuru Şartları

Koçtaş Fix bayilik ve Koçtaş Fix franchise şartları hakkında merak edilen soruları, 2021 en güncel bilgilerle bu yazımızda cevaplıyoruz.

Hemen bir önceki yazımızda da bahsettiğimiz gibi mahalle aralarında hızla büyüyen ve eskiden görmeye alışık olduğumuz nalbur benzeri dükkanların yerini alan ve KOÇ çatısı altında da verdiği güvenle müşteri sorunu da yaşamayan Koçtaş Fix için nasıl bayilik alabilirim soruları da girişimcilerin merak ettiği sorular arasında.

Koçtaş Fix Bayilik Veriyor Mu?

Koçtaş Fix bayilik almak istiyorum diyenler için maalesef şu an Koçtaş’ın bayilik vermediğiniz söyleyelim. Koçtaş Fix, mahalle aralarında hızla büyürken yeni mağazaları kendi bünyesinde kuruyor ve yönetimi de genel merkez üzerinden yapıyor.

Şu aşamada bayilik vermese de benzer şekilde büyüyen diğer markalar da kendi içlerine mağazalaşmaya başlarken sonrasında büyüme hedeflerinin gerisinde kaldıklarından bayilik vererek büyümeye devam etmişlerdir. Bu nedenle henüz yeni büyüme noktasında olan ve üst noktaya henüz gelmeyen Koçtaş Fix için hiç bir zaman bayilik vermeyecek diyemeyiz.

Koçtaş Fix Bayilik Şartları

Koçtaş Fix için bayilik şartları ve bayilik maliyeti hemen üstte de belirttiğimiz üzere marka bayilik vermediği için bulunmuyor. Ancak Koçtaş için kiralık yer önerisinde bulunmak isterseniz daha önce sitemizde yer verdiğimiz Koçtaş Fix kiralık yer önerme konusunu inceleyebilirsiniz.

Koçtaş Fix Franchise

Koçtaş Fix franchise ile mağaza açma stratejisi ile değil de kendi bünyesine mağazalarını açarak büyüme planı yapmaktadır. Bu konuda da tüm mahalle aralarına yayılarak, ihtiyaçlara yönelik farklı ürün çeşitliliği ile müşterilerine ulaşmayı amaçlamaktadır. Koçtaş Fix açmak istiyorum diyenlerin farklı bir yapı market franchise alma düşüncesine girmesini önerirken yine üstte de belirttiğimiz üzere ileride olası franchise imkanları için de takipte kalmayı ihmal etmeyin.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x