Kozmetik

Watsons Kiralık Yer Önerme ve Başvuru

Watsons kiralık yer önerme ve kiralık dükkan önerisi yapmak isteyenlere, Watson kiralık yerim var başvuru formuyla kiralama önerisinde bulunabilirsiniz.

Watsons markası 1841 yılında Hong Kong’ta kurulmuş ve bugün 27 ülkede 16 bine yakın mağazasıyla hizmet veren uluslararası bir kozmetik firmasıdır. Türkiye’de ise 60 şehirde 350 mağazası ve 3 binin üzerinde personeli olan sağlık ve kozmetik ürünleri sektöründe en bilindik markaların başında gelmektedir.

Kişisel bakım, saç bakımı, cilt bakım, makyaj ve erkekler için farklı kozmetik ürünlerinin satıldığı Watsons mağazaları, en işlek caddelerde ulaşılabilirlik açısından sorunsuz şekilde müşterilerine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Bu doğrultuda sürekli yeni mağazalar açarak ihtiyaç halinde daha çok kişiye ürünlerini sunmak istemektedir. Watsons kiralık yer önerme işlemleri ile siz de Watsons kiralık yerim var diyorsanız, markaya ulaşarak kiralık yer önerisinde bulunabilirsiniz.

Watsons Kiralık Yer Önerme

Watsons kiralık yer önerme amacıyla firmaya ilettiğiniz dükkanlarınız için en önemli kriter cadde üzeri bir dükkan olması olacaktır. Neticede tüm Watsons mağazaları ya işlek bir cadde üzerinde ya da AVM içinde yer alıyor.

Alan olarak 300 m2 ve üzeri dükkanların depo kullanım alanı da olması avantajlı olacaktır. Bu şekilde firmaya ilettiğiniz yerlerin çevresinde Watsons mağazası yok ve Gratis gibi diğer rakip markaların mağazaları da varsa sizin dükkanınız bir adım öne çıkacaktır.

Watsons Kiralık Yer Başvuru Formu

Watsons kiralık yer önerisi için direkt bir başvuru formu bulunmuyor. Ancak firmanın iletişim kanallarından dükkanınızın özelliklerini belirten bilgilerle iletişime geçtiğinzi size olumlu ya da olumsuz olarak dönüş sağlayacaklardır.

Watsons Kiralık Dükkan Başvuru

Watsons kiralık dükkan başvuru formu için alttaki linkini verdiğimiz iletişim formundan firmaya ulaşabilir ya da Watsons müşteri hizmetlerinin 0850 755 9987 numaralı hattından kurumsal kiralama için görüşebilirsiniz.

Watsons iletişim formu

Watsons Dükkan Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Watsons dükkan kiralamanın bir çok avantajı olacaktır. Bunlardan başlıcaları ise

  • Kurumsal bir firma kiracınız olur,
  • Kira ödemelerini düzenli alırsınız,
  • Kira kontratları 1 yıldan uzun vadeli olarak yapılır,
  • Yıllık kira artışı reel enflasyon oranında olur,
  • Eğer firma yerinizden çıkarsa yine benzer sektörde bir markaya kolaylıkla kiraya verebilirsiniz.

Watsons Dükkan Kiralama Fiyatı Ne Kadar?

Dükkanınız yeri ve alanı tabi ki kiralık dükkan fiyatı için en önemli kriterdir. Semtlere göre ve dükkan büyüklüğüne göre aylık 15 – 20 bin TL civarında bir kira 2021 yılı için oldukça normal bir fiyat olarak görülebilir.

Watsons markasına bayilik başvurusu da yapmak isterseniz sitemizde daha önce yayınladığımız Watsons Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli konusunu inceleyebilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x