Bayilik

Torku Bayilik Şartları, Bedeli ve Başvuru Formu

Torku bayilik alma şartları nelerdir? Bayilik şartları, nereden başvuru yapabilir, torku bayilik ücreti ne kadar gibi pek çok detayı yazımızda bulabilirsiniz.
Torku, bildiğiniz gibi Türkiye’nin Konya şehrinde başlayan ve neredeyse 65 yıllık geçmişi olan Konya Şeker’in bir kolu diyebiliriz. Ürettikleri ürünlerin %100 doğal ve organik olması öncelikli hedeftir ki aslında büyümesini de bu vizyon sayesinde başarmıştır. Hammaddesi Türkiye tarafından üretilmekte ve bu sebeple “Doğal Olarak Bizden”  sloganıyla piyasadadır. Firma, et ve süt ürünlerinden tutunda şekerleme, bakliyat, yağ, içecek kadar pek çok alanda ürünler üretmekte ve satmaktadırlar. Önceleri market zincirlerinde gördüğümüz Torku markası artık Torku Doğrudan Market ismiyle kendi zincirlerini oluşturmakta ve bayilik hizmeti de vermektedir. Peki Torku bayilik nasıl alınır? Şartları ve ücreti nedir?

Torku Bayilik Neden Tercih Edilmeli

Öncelikle gıda sektöründe bir bayilik aldığınız için hijyenik koşullarda olması Torku bayilik ya da zincir ismiyle Torku doğrudan market bayilik almak için önemli kriterlerden biridir. Bunun haricinde yazılı olmayan kurallar arasında, işlek bir sokakta ve insan yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerin düşünülmesi sizin yararınıza olacaktır. Peki bu firmayı neden tercih etmelisiniz? Biraz önce de söylediğimiz gibi doğal ve Türkiye kaynaklarını kullanmaktadır. Örneğin peynir, burada yetişen bir ineğin ya da keçinin sütünden üretilmektedir ya da yağ, Ege’de yetiştirilen zeytin ağaçlarından yapılmaktadır. Bunun ne önemi var derseniz; müşteriler için Türkiye de yetişen ve burada üretilen ürünler daha fazla ilgi çekmektedir. Sadece bu da değil tabi ki, mesela süreci hızlandırmak adına hiçbir kimyasal işlem yapılmamaktadır. Örneğin etler, sadece tuz ve su ile işlem görmektedir.

Torku Bayilik Şartları ve Başvuru Formu

Torku’da tüm diğer market zincirleri gibi yerine getirilebilir şartları bulunmaktadır. Eğer açma niyetindeyseniz sizi çok fazla zorlayacak şartlar bulunmamaktadır. Başvuru için sizden istenen bilgileri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Firma adı,
 • Açmak istediğiniz şehir,
 • Firma sahibinin ismi ve varsa ortaklarının isimleri,
 • Telefon numarası
 • Fax numarası
 • E-mail adresi
 • Firma kuruluş tarihi
 • Vergi dairesi ve vergi numarası
 • Depo büyüklüğü
 • Satış hedeflenen bölge veya ilçe
 • Referanslar
Dilerseniz daha detaylı bilgi almak için 444 75 50 telefon numarasından Torku iletişim merkezini veya torku@torku.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Eğer yeterince bilgiye sahip bir yatırımcıysanız Torku bayilik için  başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.
Torku Bayilik Başvuru Formu
Torku Bayilik Başvuru Formu

Torku Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Tüm bayiliklerde olduğu gibi büyük ve köklü bir firmanın zinciri olmak beklenildiği üzere çokta ucuz değildir. Yaklaşık olarak 300 bin ile 500 bin TL arasında bir yatırımınızın olması gerekmektedir. Teminat, her yerde olduğu gibi Torku tarafından da istenmektedir.

Torku Satış Mağazası Kazançları

İnsanlar artık yaptıkları her işin hızlı ve tek bir yerden olmasına alıştılar. Marketlerde de durum bu şekildedir. Bir kişi alışverişe gittiğinde, aynı yerden ekmek, süt, peynir, sebze, et, deterjan ve hatta bakım ürünlerini alıp çıkmak ister. Birden fazla yer dolaşmak artık zaman israfı olarak düşünülmektedir. Hal böyle olunca market zincirleri de hiç bir zaman boş kalmaz. Torku’da bu alanda pek çok ürünün satışını yapmaktadır. Dilerseniz hangi ürünlerin satıldığına buradan bakabilir ve kabaca da olsa bir tahminde bulunabilirsiniz.

Torku Bayilik Veriyor mu?

Öncelikle sorunun cevabı evet. Ama belirtmek istediğimiz farklı bir konu olduğu için ayrı bir bölümde yazmak istedik. “Torku Doğrudan” ve Torku döner bayilik yani “Torku Ziyafet” adıyla birden fazla bayilik fırsatınız bulunmaktadır. Market için yukarıda başvuru şartlarını ve ücretinden bahsetmiştik. Dilerseniz döner bayiliği için neler gerekli onlardan bahsedelim.

Torku Döner Bayilik “Torku Ziyafet”

Torku yılların verdiği tecrübe ile hazır yemek sektöründe de yer almaktadır. Tamamen doğal olması hali hazırda bir müşteri potansiyeli oluşturmuşken ve bilinirliği artmışken hazır yemek işinde de oldukça iddialı olduklarını belirtmek isteriz. Bu alanda bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız Torku Ziyafet bayilik seçeneği de gözden geçirmenizi öneririz.

Torku Döner Bayilik Şartları 

Torku Ziyafet bayilik şartları arasında sizin kim ve  nasıl bir yatırıma sahip olduğunuz öğrenilmektedir. Başvuru formu iki aşamadan oluşmaktadır. İlki kişisel bilgiler, ikincisi ise franchise bilgileridir.
Kişisel bilgiler kısmında;
 • İsim ve soyisim
 • Doğum tarihi ve yeri
 • Yaşadığınız şehir
 • Cinsiyet
 • Telefon
 • Şimdiki işinize

ait bilgileri girmelisiniz. İkinci kısım yani franchise bilgilerinde;

 • Daha önce franchise alıp almadığınız
 • Yatırımın ne zaman olacağı
 • Sürece ne kadar dahil olacağınız
 • Yatırım yapılacak olan lokasyonun belli olup olmadığı sorulmaktadır.
Torku Döner Bayilik Başvurusu Kısım 1
Torku Döner Bayilik Başvurusu Kısım 1
Torku Döner Bayilik Başvurusu Kısım 2
Torku Döner Bayilik Başvurusu Kısım 2

Tüm bunları eksiksiz girdikten sonra göndermeli ve gelecek olan cevabı beklemelisiniz. Torku döner bayilik başvurusu yapmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Torku Döner Franchise Bedeli

Şu anki ismi Torku Ziyafet olan daha öncesinde Torku Doğrudan ismiyle piyasada bulunan döner zinciri için franchise bedeli 250 bin TL olarak yazmaktadır ve bunun haricinde inşaat, tasarım ve kurulum için toplamda 400 bin TL civarında bir yatırım gerekmektedir.

Bu yatırımı yaptığınız takdirde, lokasyon, yer seçimi, çalışanlarınız ile ilgili her türlü desteği tecrübeli Torku yetkililerinden yardım isteyebiliyorsunuz.

Torku bayilik şartları, başvurusu ve diğer bilgilerin yer aldığı yazımızı beğendiyseniz, Bayilik kategorimizi veya Tarım Kredi Kooperatifi Market Bayilik Veriyor Mu? yazımızda ilginizi çekebilir.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x