BayilikMarket

Halktan Kuruyemiş Kimin? Bayilik Şartları ve Fiyatları

Halktan Kuruyemiş kimin? Halktan Kuruyemiş bayilik şartları, franchise fiyatları ve imkanları hakkında bilgiler, güncel ürün fiyatları ile şubeleri hakkında tüm merak edilenleri bu konuda bulabilirsiniz.

Halktan Kuruyemiş aslında daha önce de sitemizde yer verdiğimiz Makbul Kuruyemiş’in bağlı olduğu Memişler Çay Gıda’ya bağlı olan, son tüketiciye en taze ve en uygun fiyatlı ürünleri, ürün çeşitliliği ile sunmayı amaçlayan bir markadır.

Bugün Türkiye’nin 39 şehrinde 63 şubesi ise faaliyet gösteren Halktan, misyon olarak günlük yaşamda tüketilen kuruyemiş, kurutulmuş meyve, baharat ve yöresel tatları en uygun fiyatla, kaliteli ve taze olarak, yüksek müşteri memnuniyet oranıyla hizmet vermeyi amaçlar.

Halktan Kuruyemiş Kimin ?

Halktan markası Genel Müdürlüğünü Uğur Memiş’in yaptığı ve Kamuran Memiş ile birlikte kurdukları Memişler Çay Gıda’ya bağlı bir markadır. İstanbul’da Makbul adıyla hizmet veren şirketin Trakya bölgesinde faaliyet gösteren markası ise Halktan Kuruyemiş’tir.

Halktan Kuruyemiş Bayilik

Halktan Kuruyemiş bayilik almak, bayilik şartları ve bayilik ücreti hakkında yapılan aramalar için güncel bilgileri bu konumuzda vermeye çalışacağız. Halktan franchise için başvuruları nasıl değerlendiriliyor? Kimler bayilik başvurusunda bulunabilir? Halktan bayiliği hakkında tüm merak edilenler konunun devamında..

Halktan Kuruyemiş Bayilik Veriyor Mu?

Halktan Kuruyemiş bayilik konusunda oldukça fazla talep alan bir işletmedir. Hem Halktan Pazar hem de Halktan Kuruyemiş mağazalarının yoğun talep almasından dolayı, girişimcilerin franchise almak istedikleri, bu sektörde yatırım yapmak isteyenlerin marka ismini kullanmak istedikleri bir şirkettir.

Halktan kuruyemiş bayilik taleplerine maalesef olumlu dönüş yapmamaktadır. Uzun süredir bu sektörde faaliyet gösteren marka, mağazalarını kendi bünyesine açmakta ve isim hakkı için franchise vermemektedir. Ancak yine de firmaya ulaşıp bayilik almak hakkında taleplerinizi iletebilirsiniz. Kısa vadede bayilik vermese de yatırım planlamanıza göre belki de farklı iş ortaklıklarında bulunabilir sizlerle.

Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları

Halktan Kuruyemiş bayilik başvurusu için herhangi bir talep kabul etmezken, Halktan bayilik almak isteyenler ise hemen üst paragrafta da belirttiğimiz gibi firmaya iletişim kanallarından ulaşıp, uygun mağaza seçimi, optimum konumda iyi bir dükkan ile başvuruda bulunabilirler. Halktan bayilik başvurusu için taleplerinizi iletebileceğiniz iletişim numarası, iletişim formu ve diğer kanalları konunun altında bulabilirsiniz.

Halktan Kuruyemiş Bayilik Fiyatları

Halktan Kuruyemiş bayilik fiyatları için isim hakkı verilmediğinden internet sitesi üzerinde herhangi bir fiyat da bulunmuyor. Halktan Pazar, franchise fiyatları için kendi resmi internet sitelerinde bir ortaklık duyurusu olduğunda biz de konuda güncel rakamı buraya ekleyeceğiz.

Ancak yine gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimciler için 2021 yılında yoğun şekilde bayilik başvurusu alan ve hızla büyüme hedefleyen Seç Market bayilik konumuzu inceleyebilirsiniz.

Halktan Kuruyemiş

Halktan Kuruyemiş, Makbul markasının da sahibi olan Memişler Çay Gıda’ya aittir. Memişler Çay Gıda, İstanbul’daki mağazalarını Makbul olarak satış yaparken, Trakya ve Anadolu’nun diğer illerinde Halktan markası ile kendilerini tanıtmayı planlamaktadırlar.

Halktan Kuruyemiş Nerenin?

Halktan Kuruyemiş, Gaziantep merkezli bir firma olan Memişler Çay Gıda’ya ait bir kuruyemiş markasıdır.

Halktan Kuruyemiş Kaça Kadar Açık?

Halktan Kuruyemiş sabah 09:30’da açılır ve akşam 21:30’da kapanır.

Halktan Kuruyemiş Şubeleri

Şu anda 39 ilde faaliyet gösteren markanın tüm şubelerine alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

Halktan Kuruyemiş Şubeleri

Halktan Hangi İllerde Var?

Halktan Kuruyemiş’in faaliyet gösterdiği iller alttaki gibidir;

 1. Adıyaman
 2. Afyon
 3. Ağrı
 4. Aydın
 5. Balıkesir
 6. Bitlis
 7. Çanakkale
 8. Çorum
 9. Denizli
 10. Edirne
 11. Erzincan
 12. Erzurum
 13. Eskişehir
 14. Hatay
 15. Isparta
 16. Mersin
 17. İzmir
 18. Kars
 19. Kayseri
 20. Kırklareli
 21. Konya
 22. Manisa
 23. Muş
 24. Ordu
 25. Samsun
 26. Siirt
 27. Sivas
 28. Tekirdağ
 29. Tokat
 30. Şanlıurfa
 31. Uşak
 32. Van
 33. Karaman
 34. Kırıkkale
 35. Batman
 36. Şırnak
 37. Iğdır
 38. Yalova
 39. Karabük

Halktan Kuruyemiş Kaç Şubesi Var?

Halktan Pazar’ın şu an Türkiye çapında 39 ilde 63 şubesi bulunmakta. Yalnız İstanbul’da şubesi bulunmayan markanın, İstanbul’daki diğer markası Makbul Kuruyemiş’tir

Halktan Kuruyemiş Fiyatları

Halktan Kuruyemiş fiyatları bakımından her bütçeye uygun ve bu nedenle de kuruyemiş tüketicileri tarafında en çok tercih edilen markaların başında gelir.

Halktan Pazar’dan aynı zaman online olarak da sipariş verebildiğinizi de belirterek bazı ürünlerin 2021 güncel fiyatlarını verelim.

500 Gr Lüks Kokteyl – 26,5 TL

Antep Fıstığı 1 Kg. – 79,9 TL

Ayçekirdeği Dakota 1 Kg – 19,9 TL

Fıstık Tuzlu Lüks 1 Kg – 25,90 TL

Jelibon 1 Kg.  – 20,90 TL

Leblebi Sarı 1 Kg. – 15,90 TL

Halktan İletişim

Adres: Akçaburgaz Mah. Akçaburgaz Cad. No:20A
Telefon: 02128014206-07
Mail: bilgi@halktanpazar.com

İletişim Formu: https://www.halktanpazar.com/iletisim.aspx

Halktan Kuruyemiş’ten bayilik almak isteyenler için başta olmak üzere Halktan markasıyla alakalı merak edilen tüm konulara değindiğimiz bu içeriğimiz dışında yine aynı firmaya bağlı olan Makbul için de bayilik ve diğer konularda bilgi almak için sitemizde daha önce yer verdiğimiz Makbul Kuruyemiş Kime Ait? Bayilik İmkanları ve Kiralık Yer Önerme konumuzu inceleyebilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Vedat turgut
Vedat turgut
Haziran 28, 2021 7:57 pm

Van merkezde kalıyorum sizin bayilik almak istiyorum sizle çalışmak istiyorum

Adres
Hacı bekir Mah sürmeli sok cihan 4 nu 42
Açıklama
Sizle calismak istiyorum bayilik Başvurusu yapmak istiyorum
Nazmiye Badak
Nazmiye Badak
Ağustos 16, 2021 1:47 pm

Merhaba Tekirdağ Muratlı dan yazıyorum 50 MK iş yerimiz var bulunduğumuz şehirde Halktan gibi bir yer yok iş yerimiz tam merkezdedir

Adres
Fevzi çakmak caddesi 85.sokak yuvam sitesi H blok kat 1 daire 2
Açıklama
Adres ev edresimizdir
Hamdi Gürsel
Hamdi Gürsel
Eylül 13, 2021 6:54 pm

Halktan kuruyemiş

Adres
Bağlarbaşı mahallesi Tulumba caddesi Gaziosmanpaşa no 6
Açıklama
Halktan kuruyemiş e dükkan kiralamak istiyoruz
Hacer ERKOL
Hacer ERKOL
Ekim 9, 2021 9:23 pm

Çerez aktar ürünleri istiyorum

Adres
Zonguldak Kozlu
Açıklama
Bayilik şartlarınız şuanda bulanan işletmemi kuru yemişe çevirmek istiyorum tşk


Başa dön tuşu
4
0
Gönderx
()
x