Market

Mopaş Market Kiralık Dükkan Yeri Önerme

Mopaş Market kiralık yer önerme ve nasıl yer önerme için başvuru yapılacağını anlattığımız konumuzda öncelikle Mopaş hakkında biraz bilgi vererek içeriğe başlayalım.

Mopaş; toptan mazağa hizmetiyle sektöre giriş yapan ve 1996 yılında MOPAŞ ortakları bu mağazaları devredek İstanbul Moda’da ilk mağazalarını açmışlardır. Mopaş kimin diye merak edenler için de belirteceğimiz üzere Fazıl Narman ve 10 ortak tarafından aile şirketi olarak kurulan Mopaş, Moda ve Hasanpaşa’ya açılması planlanan mağazanın isimlerinin  bir aranjmanı olarak marka ismini de almıştır.

Bugün İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli ve Yalova’da hizmet vereye devam eden markanın 100’ün üzerinde şubesi ve 3.000 üzerinde de çalışanı mevcuttur. Müşterilerine kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarlarla sunmayı misyon edinen Mopaş, insani değerleri temel alarak hizmet anlaşıyışını sürdürmektedir.

Aynı zamanda Mopaş mağazalarında görmeye alışık olduğumuz Seçkin marka peynirlerin de üreticisi olan Mopaş, kökeni 50 yıldan öncesine dayanan Seçkin Peynircilik ile de klasik beyaz peynir, teze kaşar, eski kaşar ve diğer peynir çeşitlerinin de üreticisidir.

Mopaş Market Kiralık Yerim Var

İstanbul Anadolu Yakası’nda bir çok noktada bulunan ve bu bölgede oldukça bilindik bir marka olan Mopaş için kiralık yer önerme ve sahibi olduğunuz mülkte Mopaş mağazası görmek istiyorsanız kiralık dükkan önerisi yapabilirsiniz. Geçtiğimiz 24 yıldan bugüne hızla büyüme ivmesinde olan markanın yine İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli ve Yalova’da yeni mağaza ihtiyaçları için kiralık yer önerilerini dikkate aldığını belirtelim.

Mopaş Market Kiralık Yer Başvuru

Mopaş kiralık yer önerisi için resmi sitesinde yer alan Mağaza Yeri Öner linkiten adınızı soyadınızı, telefon numaranızı, kiralık olarak önermek istediğiniz yerin adresini ve son olarak da ek açıklamalarınızda neden buranın Mopaş’a uygun olduğunu belirtirseniz size kısa süre içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapacakladır.

Mopaş Kiralık Dükkan Koşulları

Mopaş kiralık dükkan içim net koşullarını belirttemiş ama markanın şu anki mağaza yerlerine bakınca ;

  • En düşük 750 m2 olan yerler
  • Deposu olan mülkler
  • İmar durumu açısında sorunu olmayan yerler
  • Otopark imkanı olan yerler
  • İskanlı olan mülkler

Tercih sebei olacaktır.

Yine marketlere yer önerisinde bulunacaksanız daha önce sitede yer verdiğimiz File Market Kiralık Yer Önerme içeriğini de incelemeyi unutmayın.

 

 

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Happy Center Kiralık Yer Önerme ve Başvuru - Kiralık Başvurusu
3 yıl önce

[…] markalara kiralık dükkan önerebilirsiniz. Örneğin; kısa süre önce sitede yer verdiğimiz Mopaş Market Kiralık Dükkan Yeri Önerme içeriği de ilginizi […]

Cumali batu
Cumali batu

Giriş 220
Depo 120
Ön kullanım alanı 80 m2
Ön cephe 10
Yükselik 6m
Wc lavabo ve mutfak mevcuttur

Adres Malatya yeşilyurt tecde mahallesi ismet paşa caddesi heybetli sok mihrimah yapı no.15 de

Cumali batu
Cumali batu
3 yıl önce

Giriş 220
Depo 120
Ön kullanım alanı 80 m2
Ön cephe 10
Yükselik 6m
Wc lavabo ve mutfak mevcuttur

Adres
Malatya yeşilyurt tecde mahallesi ismet paşa caddesi heybetli sok mihrimah yapı no.15 de
Açıklama
Giriş 220 Depo 120 Ön kullanım alanı 80 m2 Ön cephe 10 Yükselik 6m Wc lavabo ve mutfak mevcuttur
Mücahit karakaya
Mücahit karakaya
3 yıl önce

Dükkân selçuklu konya 450 m2 önceden adese kiracıliydiBaşa dön tuşu
4
0
Gönderx
()
x