MarketBayilik

Makbul Kuruyemiş Kime Ait? Bayilik İmkanları ve Kiralık Yer Önerme

Makbul Kuruyemiş kime ait? Bayilik imkanları nelerdir ve franchise şartları nedir? Makbul Kuruyemiş için kiralık yer önerileri nasıl yapılır?

Makbul Kuruyemiş, 2012 yılında İstanbul’da ilk şubesi açan ve şu an 100’e yakın şubesinde en uygun fiyatlı kuruyemişi en kaliteli şekilde müşterilerine sunmaktadır. Makbul Kuruyemiş, 1950’li yıllardan beri gıda sektöründe faaliyet gösteren ailenin 2012’de Makbul markası altında “Aynı tat uygun fiyat” sloganıyla hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ve modern tesislerde üretilen kuruyemişin müşterilerle buluşmasını amaçlamaktadır.

Makbul Kuruyemiş Kime Ait ?

Makbul Kuruyemiş kimin diye oldukça merak edilmekte ve bu konuda sitelerinde de herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak Makbul Kuruyemiş, Memişler Çay Gıda şirketi bünyesinde faaliyet gösteren bir markadır. Memişler Çay Gıda firmasının sahibi ise Kamuran Memiş’tir.

Makbul Kuruyemiş Şubeleri

Makbul Kuruyemiş şubeleri nerede diye merak edenler için Makbul Kuruyemiş şubelerini tek bir sayfada bulabilecekleri ve şubelerin adreslerini, telefonlarını görebileceklerini listeyi altta paylaşıyoruz.

İstanbul, Sakarya, Bursa, Ankara ve Gebze’de 80’in üzerin şubesi bulunan markanın tüm mağazalarını alttaki sayfadan bulabilirsiniz.

Makbul Kuruyemiş Şubeleri

Makbul Kuruyemiş Genel Müdürlüğü

Makbul Kuruyemiş Genel Müdürlüğü adresi İstanbul’da olup açık adresi ise alttaki gibidir

Osman Gazi Mah. 3125 Sok. No. 14-16/1, Esenyurt, İstanbul.(Hadımköy Yolu Üzeri)

0 212 659 08 69 (pbx)

makbulsizin@makbul.com.tr

Makbul Kuruyemiş Fiyatları

Kuruyemiş, bakliyat, baharat, kuru meyve, şekerleme, çay, kahve ve tahin gibi bir çok ürünü yelpazesinde barındıran markanın tabi ki öne çıkan ürünü kuruyemiş. Antep fıstığı, fındık, fıstık, çekirdek, badem, ceviz vs. bir çok ürünü en uygun fiyatla sunmayı amaçlayan ve bu yöndeki misyonu ile kısa sürede kuruyemiş sektöründe büyüyen Makbul Kuruyemiş’in 2020 kuruyemiş fiyat listesi alttaki gibidir.

Kokteyl Kuruyemiş 55 TL

Tuzlu Ayçekirdeği 16 TL

Kayısı içi 20 TL

Kabak İçi 50 TL

Antep Fıstığı 89 TL

Makbul Kuruyemiş

Makbul Kuruyemiş İş İlanları

Markanın mağaza açısından büyüme ivmesi oldukça yüksek olduğundan sürekli şekilde mağaza ve depo elemanı ihtiyacı olmaktadır. İş başvurusu için kendi internet sitesinden CV’niz ile iş başvurusu yapabilirsiniz.

Makbuk Kuruyemiş iş başvurusu sayfası için buraya tıklayın.

Makbul Kuruyemiş Bayilik Veriyor Mu?

Makbul, 2012’den bu yana bayilik başvurularına olumlu dönüş yapmıyor ve kendi içerisinde büyüme planı bulunuyor. Ancak yine de iyi bir yatırımınız varsa franchise ya da diğer iş ortaklıkları hakkında bilgi almak için genel müdürlük ile bir görülme ayarlayıp net şekilde bilgi alabilirsiniz.

Makbul Kuruyemiş Kiralık Yer Önerme

Bu yazıda sürekli belirttiğimiz üzere 2012’de açılan ve 10 yıl dahi olmadan 100’e yakın şube açan mağazanın uygun yerlerdeki kiralık yerleri değerlendirdiğini bildirelim. Eğer Makbul Kuruyemiş için uygun bir kiralık yeriniz olduğunu düşünüyorsanız buradaki form üzerinden kiralık yerinize ait bilgilerini girip mağazaya iletebilirsiniz.

 

 

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

İlgili Makaleler

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Muhammed emin
Muhammed emin
Şubat 1, 2021 7:52 pm

.

Adres
.
Açıklama
Bayilik için lütfen geri dönüş yapın
Last edited 8 ay önce by Muhammed emin
Bekir ipek
Bekir ipek
Şubat 3, 2021 2:37 pm

Şanlıurfa da bayilik için ne yapabiliriz

Adres
Şanlıurfa / 0532 650 6327
Açıklama
Şanlıurfa da bayilik için ne yapabiliriz
Özcan ipek
Özcan ipek
Şubat 16, 2021 9:41 pm

185 metre

Gülsüm Uzan
Gülsüm Uzan
Mart 31, 2021 7:06 am

Antalya Manavgat sarılarda Bulunan arazimizi kiraya vermek istiyorum 1800MK Sarılar mah Cumhuriyet cad yakın 100 m iki cephesi yol 418 /6 bulunan arazimiz kiraya vermek istiyorum

Adres
Sarılar mah no 29 kapı 5 ikametdeyim
Açıklama
Sahibinden Gülsüm uzan 05385000521Maza vesaire büyük iş yerleri yapmak uygun sahibinden kiralık burda bulunan 2 ayrı arazi var 2100 MK diğeryerimiz imarlı tapulu bu alanın hepsi bize ait 1800 olan annemin üstünde diğer 2100 MK olan annemve ikiablam ben 4 kişiye ait yani tamamı bize ait metro gibi büyük firmalara kiraya vermek istiyoruzkurumlara vermek isteriz
Kenan doğan
Kenan doğan
Haziran 4, 2021 7:45 am

Gebze

Adres
Kocaeli Gebze
Açıklama
Bayiniz olmayı düşünmüyorum
Başa dön tuşu
5
0
Gönderx
()
x