Market

Aybimaş Kiralık Dükkan Yeri Önerme

Aybimaş kiralık dükkan yeri önerme ve yer kiralama için başvuru nasıl yapılır? Aybimaş Market için kiralık yerim var diyenlere başvuru formu ve şartları yazdık

Aybimaş, 1982 yılında Kırıkkale’de temelleri atılmış, 2014’te kurumsallamaya adımları atmaya başlayan ve 2018 yılında ise Kırıkkale’nin tüm noktalarına mağazalarını açan bir gıda markasıdır. Ayanoğlu Şirketler Grubu bünyesine faaliyet gösteren Aybimaş’ın Kırıkkale’de 6 mağazası bulunurken aynı zamanda 2019 yılında Ankara’da Aybimaş Tanzim markasını da faaliyete geçirmiştir.

Kırıkkale bölgesinde yeni mağazalar açma hedefi olan markanın şu an yeni mağazalar için kiralık yer önerilerini topladığı bir başvuru formu da bulunmaktadır.

Aybimaş Kimin?

Aybimaş market kimin? Aybimaş Tanzim kimin? Bu sorular özellikle Aybimaş markasının Ankara’da tanzim şubesini açmasının ardından merak edilir oldu.

Ayanoğlu Şirketler Grubu bünyesine faaliyet gösteren Aybimaş markasının sahibi Ahmet Ayanoğlu ve oğulları Erol, Ramazan ve Hilmi Ayanoğlu’dur.

Aybimaş Kiralık Dükkan Yeri Önerme Başvuru Formu

Aybimaş Market kiralık dükkan önerme işlemleri için kendi internet sitesi üzerinde kiralık yerim var diyen kişilerin kullanabileceği bir kiralık yer öneri başvuru formu bulunmaktadır.

Mağaza yeri öner başlığı ile sunulan kiralık yer önerme formunda dükkan sahiplerinin kişisel bilgileri, kiralık mağaza adresi, kiralık mağaza özellikleri istenmekte. Buradaki başvuru formu detaylı olarak doldurulduğundan, uygun dükkanlar için size dönüş sağlanacağı yazmakta.

Aybimaş Kiralık Dükkan

Aybimaş Kiralık Dükkan Yeri Önerme Başvurusu Formu

Aybimaş Market Kiralık Yerim Var

Özellikle Kırıkkale çevresinde başta Ankara olmak üzere yeni mağazalar açmak isteyen Aybimaş için kiralık yer önerilerini üstte verdiğimiz kiralık yer önerme başvuru formundan yapabilirsiniz.

Aybimaş’ yer kiralamanın da birçok avantajı vardır. Başta tabii ki kurumsal bir firma kiracınız olurken aynı zamanda uzun soluklu kiralama yaptıklarından uzun bir süre kiracı arama derdiniz olmaz. Düzenli kira alır ve yıllık düzenli kira artışı alırsınız.

Eğer deposu olan ve Aybimaş’a uygun konumdaki bir yer sahibiyseniz, kiralama başvurularını hemen yapabilirsiniz.

Aybimaş Kiralak Dükkan Şartları

Aybimaş için kiralık yer önerilerinde bulunmadan önce, dükkanınızın bulunduğu konumda ve çevresinde başka bir mağazası olmamasına mutlaka dikkat etmelisiniz.

Ürün yelpazesi oldukça geniş olduğundan depo kullanım alanı olan yer ve iç mekan kapasitesi büyük dükkanlar başvuru için önemli bir kriterdir. Ayrıca kiralik dükkan şartlarından bazıları ise şunlardır;

  • 600 – 3000 m2’lik satış alanına sahip olması
  • Açık ya da kapalı otopark olması tercih edilir
  • Depo kullanım alanı olması
  • İmar durumu sorunsuz olmalı
  • Diğer Aybimaş mağazalarına yakın olmamalı
  • Uzun süreli kiralamaya uygun olmalı
  • Yol üzeri ve işlek caddede olması avantajdır.

Aybimaş Kiralık Dükkan Fiyatları

Aybimaş’a kiralık olarak dükkan önerisinde bulunacağınız mülkün bulunduğu yer ve net metrekaresine göre kiralama rakamları değişiklik gösterir. Fakat Kırıkkale bölgesinde ortalama 1.500 m2 olan bir dükkanınız varsa, aylık 10 bin TL ile 18 bin TL arasında bir kira alabilirsiniz.

Kiralamalar en az 1 senelik yapıldığından ve market müşterisi yeri için değişiklik istemediğinden yıllık düzenli kiralama yapabilirsiniz.

Aybimaş İş Başvurusu

Aybimaş kiralık dükkan yeri önerme dışında ayrıca Aybimaş Market’te çalışmak istiyorsanız, iş başvuruları için de kullanabileceğiniz başvuru formu linkini altta iletiyoruz.

Mağaza yöneticisi, kasa görevlisi, reyon görevlisi, et şarküteri personeli, meyve-sebze reyonu görevlisi, unlu mamüller ve diğer pozisyonlar için genel başvuru için işe alımlar yapılmaktadır.

Aybimaş Market İş Başvurusu Formu

Aybimaş kiralık dükkan yer önerme haricinde diğer marketler de ulaşmak için Market kiralık yer önerileri kategorisini inceleyebilir ve sitede daha önce yer verdiğimiz BİM Kiralık Dükkan Önerme konusuna da göz atabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x