BankaKiralık Kasa

Ing Bank Kiralık Kasa Başvurusu ve Fiyatları

Ing Bank kıymetli eşyalarınızı ve dökümanlarınızı gönül rahatlığı ile saklamanız için sizlere kiralık kasa hizmeti vermektedir.

Ing Bank Kiralık kasa başvurusu nasıl yapılır?

Ing Banktan kiralık kasa başvurusu yapabilmeniz için banka müşterisi olmalısınız ve bu işlem için bankaya bizzat müracaat etmelisiniz.Kiralık kasa için alınacak ücret bankadaki vadesiz hesabınızdan alınır.Kiralık kasa sahibi olduğunuz süreç içerisinde de kiralık kasa ücreti kadar depozito ücreti de tahsil edilir.Ing Bankın tahsil ettiği depozito ücreti kiralama işlemi bittiğinde hesabınıza iade edilir.

İşlem Türü Açıklama Asgari Tutar Asgari Oran Azami Tutar Azami Oran BSMV
Anahtar Depozitosu
Anahtar Depozitosu Kasa kiralandığında bir kez, Kira tutarı kadar. 480 TL 720 TL (Bsmv dahil)
KOBİ, Mikro Ticari Depozito BDDK Ücret Yönetmeliği kiralık kasa hizmetlerinde yer alan kalemler ile aynı nitelikte olup ticari müşterilerin farklılaşan çeşitli talep ve verilen hizmetler karşılığında alınan ücretlerdir . Kira tutarı kadar tahsil edilir. Kasa kiralandığında bir kez tahsil edilir. 480 TL 720 TL (Bsmv Hariç)
12 Aylık
Büyük Boy 1-3-6-9 aylık kiralama dönemlerinde 12 aylık dönem tutarı ilgili aylara oranlanarak tahsilat yapılır. 720 TL 720 TL (Bsmv Dahil)
Orta Boy 1-3-6-9 aylık kiralama dönemlerinde 12 aylık dönem tutarı ilgili aylara oranlanarak tahsilat yapılır. 600 TL 600 TL (Bsmv Dahil)
Küçük Boy 1-3-6-9 aylık kiralama dönemlerinde 12 aylık dönem tutarı ilgili aylara oranlanarak tahsilat yapılır. 480 TL 480 TL (Bsmv Dahil)
KOBİ, Mikro Ticari – Kiralık Kasa Ücreti BDDK Ücret Yönetmeliği kiralık kasa hizmetlerinde yer alan kalemler ile aynı nitelikte olup ticari müşterilerin farklılaşan çeşitli talep ve verilen hizmetler karşılığında alınan ücretlerdir . Kasa ücretleri 12 aylık kira dönemi için belirtilmiştir. 1-3-6-9 aylık kiralama dönemlerinde 12 aylık dönem tutarı ilgili aylara oranlanarak tahsilat yapılır. 600 TL (Bsmv Hariç)

ING Bank kiralık kasa ve depozito ücretleri 2021 yılı için kaç liradır?

Ing Bankta kiralık kasa ebatları küçük,orta ve büyük boy olmak üzere 3 çeşittir.Kiralık kasa ebatlarına göre Bankanın aldığı ücretlerde değişmektedir.Bu ücretler şu şekildedir.

Ing Bank Kiralık Kasa Hizmeti Veren Şubeler Hangileridir?

Ing Bank Kiralık Kasa Hizmetlerini tüm şubelerden alabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erdal sunar
Erdal sunar
4 yıl önce

Ahmetyasvi mah hürriyet cad no 138 A PENDİK İstanbul

Adres
Ahmetyasvi mah hürriyet cad no 138 A PENDİK İstanbul
Açıklama
Atem yerımız var buraya ityaç var


Başa dön tuşu
1
0
Gönderx
()
x