Market

ADESE KİRALIK YER ÖNERİSİ VE ONLINE BAŞVURU FORMU

Adese, İttifak Holding’in perakende satış yapan bir markasıdır. 1991 yılından beri ülkemizde hizmet vermekte olan Adese, perakende sektörünün en önemli markası olarak yerini alıyor.

Adese’yi sektördeki diğer markalardan ayıran en önemli özellik; sağlıklı ürünleri sağlıklı ortamlarda sunarken aynı zamanda satışını gerçekleştirdiği ürünleri denetim altında tutmasıdır. Bu kapsamda Adese, her ürünü satışa sunmadan önce klinik ortamlarda inceletip, bir takım testler yaptırmakta ve sürekli olarak denetimi elinde tutmaktadır.

Adese Kiralık Yer Önerme Formu

Adese, resmi internet sitesinde “Kiralık Yer Önerme Formu” başlığı altında, kiralanacak dükkanı olan kişilerden yer önerilerini almaktadır. Bir formun doldurulması aracılığı ile gerçekleştirilen bu başvuruda istenen bilgiler şunlardır:

  • Başvuruda bulunan kişinin isim ve soyisim bilgisi
  • Başvuruda bulunan kişinin ev, iş ya da cep telefonu numarası
  • Önerilen dükkanın bulunduğu il ve ilçe
  • Eklenecek olan mesaj bölümü
  • Kiraya verilecek olan dükkanın resmi

Adese, online başvuru formunda “Cevap verilmesini ister misiniz?” diye sormakta ve evet/hayır olarak işaretlenmesi istemektedir. Başvuru sonrasında yanıt almak isteyen kişilerin bu kutucuğu evet olarak işaretlemesi gerekmektedir.

Adese’ye Dükkan Kiralamak

Adese, sağlıklı ürünlerin sağlıklı ortamlarla satıldığı bir perakende mağazası olduğu için güvenirliliği yüksek bir markadır. Bu nedenle, Adese’ye dükkan kiralamak oldukça avantajlıdır. Firmanın kurumsal olması, garanti ve sorunsuz kiracı olması, dükkan kirasının zamanında ve düzenli olarak verilecek olması diğer avantajlar arasında yer almaktadır. Başvuru için TIKLAYIN.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x