Kiralık Kasa

Yapıkredi Bankası Kiralık Kasa Başvurusu ve Ücretleri

Yapıkredi bankası özel eşyalar ve değerli belgeleri saklayıp korumak amacıyla müşterilerine kiralık kasa hizmeti vermektedir.Yapıkredi Bankasından Kiralık Kasa hizmeti alabilmek için ne yapmak gerekir?

Yapıkredi bankası müşterileri kiralık kasa sahibi olabilmeleri için en yakın şubeye giderek bizzat başvurabilirler.Beş farklı kasa boyutu ile hizmet sunan Yapıkredi bankası bireysel müşteri hesabı olan kişilere bu hizmeti verdiği gibi tüzel kişilere de aynı hizmeti vermektedir.

Yapıkredi Bankası Kiralık Kasa Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapıkredi Bankasında kiralık kasa sahibi olmak için Yapıkredi bankasında hesabınızın olması gerekir.Eğer bireysel müşteri hesabınız yoksa en yakın şubeye gidip müşteri temsilcisiyle görüşerek başvuru yapıp, bireysel müşteri hesabı açabilirsiniz.Böylelikle kiralık kasa hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kiralık Kasa kullanmak istediğimizde Yapıkredi bankası sizlere iki seçenek sunmaktadır.Kasa 24 hizmeti ve Kiralık Kasa hizmeti.

Kasa 24 hizmeti nedir?

Kasa 24 hizmeti ile Yapıkredi bankasında belli bir miktar paranın üstünde varlığı olan müşterilere sunulan özel bir hizmettir.Bu hizmette yılın istediğiniz günü ve istediğiniz saatinde sahibi olduğunuz bu kasaları kullanabilirsiniz.Yalnız bilmeniz gereken önemli bir bilgi,Yapıkredi Bankası bu hizmeti yalnızca İstanbul’da ikamet eden müşterilerine sunmaktadır.

2021 yılı Yapıkredi Bankası KASA 24 ile ilgili ücretlendirme şöyledir.

Kasa24 Depozito Ücretleri Asgari Tutar Asgari
Oran (%)
Azami Tutar Azami
Oran (%)
Açıklama
E Tipi Kasa24 Depozito Ücreti 940 TL BSMV Dahil
D Tipi Kasa24 Depozito Ücreti 860 TL BSMV Dahil
C Tipi Kasa24 Depozito Ücreti 780 TL BSMV Dahil
B Tipi Kasa24 Depozito Ücreti 650 TL BSMV Dahil
A Tipi Kasa24 Depozito Ücreti 560 TL BSMV Dahil

Eğer İstanbul’da ikamet etmiyorsanız veya mesai saatleri içerisinde kiralık kasa kullanımı yapacaksanız normal kiralık kasaları kullanmanız gerekli.Bu hizmet Yapıkredi şubelerinin çoğunda verilen bir hizmet olduğunu unutmayın. 2021 yılı için Yapıkredi Bankası yıllık kiralık kasa kullanım bedelleri de aşağıdaki gibidir.

 

Yıllık Kira Asgari Tutar Asgari
Oran (%)
Azami Tutar Azami
Oran (%)
Açıklama
Büyük Boy 780 TL BSMV Dahil
Orta Boy 620 TL BSMV Dahil
Küçük Boy 545 TL BSMV Dahil

Kiralık kasa hizmetinden faydalanırken şu bilgileri de unutmamakta fayda var.

  • Bir kasayı en fazla üç kişi kullanabilir.
  • Kasalara tüzel kişiler de sahip olabilir.
  • Parmak izi okuyuculu kasalar da verilen hizmetler arasındadır.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x