BankaKiralık Kasa

Halkbankası Kiralık Banka Kasası Başvurusu ve Fiyatlar

Halkbankası, dileyen müşterilerine ya da müşterisi olmak isteyen T.C. vatandaşlarına, değerli eşyalarını, paralarını, kıymetli dosyalarını ve diğer özel mülkleri saklamak ve korumak için kiralık banka kasası hizmeti sunmaktadır. Bu işlem için bu hizmetten faydalanmak isteyen kişilerin Halkbankası kiralık kasa hizmeti sunan şubelere gitmeleri gerekmekte ve bireysel müşteri olmaları istenmektedir.

Halkbankası kiralık Banka Kasası Ücretleri

Halkbankası hemen hemen tüm şubelerinde kiralık kasa hizmeti vermektedir. Bu hizmet için öncelikle kişilerin T.C. kimlik bilgileri ile banka şubelerine gitmeleri önemlidir. Kiralayacağını kasaya göre ücretler çok farklılık göstermektedir. 2021 yılı için kasa boyları ve ücretleri aşağıdaki gibidir:

1 Aylık* 55 TL 60 TL 60 TL
3 Aylık* 85 TL 120 TL 120 TL
6 Aylık* 165 TL 240 TL 240 TL
12 Aylık* 300 TL 400 TL 400 TL
Depozito 300 TL 300 TL 300 TL

Kira ücretleri yukarıda küçük orta ve büyük olarak listelenmiştir. Depozito ücreti birkez kasa açılışında alınır ve kapatırken kişiye iade edilir. Uzun süreli kiralamalar fiyat avantajı sağlamaktadır.

Halkbank Kiralık Kasa Başvurusu

Kiralık kasa ihtiyacınızı belirleyip boyutuna karar verdikten sonra başvuru için şubelere gitmeniz gerekmektedir.

Kiralık Kasa Saatleri

Kasa kiraladınız ve açmak istiyorsunuz. Açabileceğiniz saatler şubelerin normal çalışma saatleri ile aynıdır. İstediğiniz bir saatte kasa açma ya da hizmet verme gibi bir durum yoktur. Tatil ve mesai saatlerine bakarak kasalarınızı ziyaret edebilirsiniz.

Kiralık Banka Kasası Konusunda Genel Bilgiler

Halkbankası, kiralık banka kasası hizmetinde dikkat etmeniz gerekenleri sözleşmelerde belirtmektedir.. Kasanın kendisine ve diğer müşteri kasalarına zarar verecek herhangi şeyleri kiraladığınız yerde saklayamazsınız. Kiralık banka kasası genelde maddi veya özel şahsi eşyaların saklanması için güvenli bir tercihtir.  Kiralık kasanız haciz ettirilebilir ama içindekilere dokunulamaz. Yani açılamaz. Konu hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x